Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Draiver

Jaki płatny antywirus polecacie ?

Polecane posty

Witam , mam zamiar zainwestować w jakiś antywirus, aktualnie korzystam z darmowego avastu . Czasami wchodzę na stronę banku więc dobrze by było żeby komputer był chroniony .Bardzo proszę o podawanie antywirusów fizycznych , czyli takich na płytach .Wiem że i tak będę musiał pobrać aktualizacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam Nortona. Korzystam od 7 lat, w tym czasie mialem zero infekcji. Okresowe sprawdzanie darmowymi i online antywirusami tez nie wykrywa u mnie wirusow. Jednoczesnie wiele razy ostrzegl mnie przed niebezpiecznymi stronami i blokowal starajace sie zainstalowac w tle trojany. Jego glowna wada, czyli obciazanie systemu zostala kilka lat temu wyeliminowana, wiec pod tym wzgledem tez od dawna jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz płatny, to ESET. Choć osobiście raczej zostałbym np. przy darmowej wersji BitDefendera lub jeśli dobrze znasz się na systemie, to pakiet COMODO. Płacenie za antywirusa obecnie niespecjalnie ma sens. Jedyna przewaga płatnych antywirusów to bajerki, z których i tak najpewniej nie skorzystasz. Jeśli masz Windows 10, to nwet antywirus Microsoftu wbudowany w system obecnie wystarcza przy normalnym korzystaniu z kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie g data total, bardzo dobrze sobie radzi nawet na słabszym sprzecie, bo też zainstalowałem u rodziców, przy okazji im walnąłem kontrole rodzicelską ;) bo ostatnio coś naściągali i na maksa zawirusowali kompa, a mieli wtedy jakiego darmowego antywira więc wszystko przepuścił. Teraz z gdata chociaż spokój jest, a co do bitdefendera, ostatnio jakiś haker im się na serwery włamał :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę jako dodatek do antyvira polecić "Malwarebytes Anti-Malware", świetnie wyłapuje keylogery i inne dziadostwa, poza tym kilka razy wykryło mi jakieś szkodniki które probowało mi władować google na kompa ... nie wiem czy to nadgorlwość programu czy wina google

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ADW Cleaner jest antywirusem? Cokolwiek programy czyszczace usuwaja z systemu, to ich uzytkownik powinien ogarniac temat na tyle, zeby wiedziec, co jest usuwane i czy moze to byc usuniete. Jesli tej wiedzy brakuje, to nie ma co zwalac wine na program. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota łopata leci do @SubzeroMK za odkop roku!

Jeśli chodzi o ADW Cleaner, to jest to po prostu "odkurzacz" usuwający uciążliwe oprogramowanie powodujące napływ reklam - nie jest antywirusem podobnie jak CCleaner. Natomiast najlepszym antywirusem jest Kaspersky LifeCD :D Jedyne co jest w płatnych antywirusach takiego "MEGA" to zapora osobista i kilka ciekawych opcji w zależności od producenta oprogramowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...