Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Black Desert

Polecane posty

@Black Shadow

W tej chwili skończył się 1 CBT w Korei, więc armia klonów jest tylko dlatego, że zablokowana była customizacja postaci.

Bardzo fajną sprawą jest kupowanie domów. Na jednym z filmików widziałem, jak w jednym z miast były domki jednopokojowe, jak i domy 3 piętrowe z balkonami. Rzemieślnictwo też jest zrobione bardzo interesująco. Można samemu iść kopać, ścinać, łowić, lub zapłacić krasnalom, żeby się tym zajęły.

System dnia i nocy, oraz warunki pogodowe są genialne, jeśli chodzi o mmorpg. System walki, całkowicie zręcznościowy, tak jak skyrim i gothic.

Ostatnio widziałem gameplay 27 lvl łuczniczki. Zdobyła ona konia mounta i zauważyłem, że on też może wbijać lvl i nosić itemy. To jest bardzo miłe, bo jak wiadomo w grze można walczyć na mouncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://2p.com/5403317_1/Black-Desert-Pre-beta-Interview-with-the-Producer-Kim-Daeil-by-Nichole.htm

Napisałem długiego posta, lecz przez przypadek go skasowałem. Przeczytajcie ten artykuł, bo sporo rzeczy piszę co będzie teraz w 2 cbt, bo według mnie jest to jeden z tytułów, które na pewno zagoszczą na moim komputerze. Trzeba jednak liczyć na to, że nie będzie nam to prędko dane zobaczyć. Rosjanie już mają wydawcę tej, gry więc jeśli będzie się dało to można będzie się pod nich podpiąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://2p.com/6553910_1/Black-Desert-RU-Press-Conference-by-imiguelme.htm?p=fx

Tutaj jest dokładnie opisane jak gra będzie wyglądała u ruskich, u nas będzie pewnie podobnie. Dobrze też, że będą serwery p2p i f2p tak jak w Allods. Jak ktoś będzie chciał to będzie można już grać na początku przyszłego roku w Black Desert, tylko że po rusku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto normalny chciałby grać po rusku? :X Przeca tam nawet cyrilicą będzie wszystko napisane :/

Słuchajcie, z ręką na sercu: wiecie, że jedną z mocnych stron tej gry jest KOSMICZNIE rozbudowany kreator postaci. Ilu z was z niego skorzysta?

Precyzując: spędzicie w nim więcej niż 10 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreator jest spoko, ale ważniejszy będzie dla mnie sandbox, otwarty, wielki świat i zręcznościowy system walki. Jedynym minusem, który dałbym grze to brak voice actingu, nie chodzi mi o krzyki postaci, a o npc i przemierzając miasta wioski i walcząc z bossami, to z miłą chęcią posłuchało by się co oni mówią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem, który dałbym grze to brak voice actingu, nie chodzi mi o krzyki postaci, a o npc i przemierzając miasta wioski i walcząc z bossami, to z miłą chęcią posłuchało by się co oni mówią.

Mi też tego brakuje, ale niestety jestem realistą: sandbox. Sporych rozmiarów. I voiceacting. Efekt? albo masa powtórzonych kwestii, albo kosmiczny rozmiar audio :X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Korei już w tym miesiącu będzie obt Black Desert. U nas można będzie się pewnie dopiero spodziewać w połowie przyszłego roku cbt.

Tutaj przedstawiony jest crafting, farming i inne czynności poboczne.

Tu jest zaś przedstawiona walka.

Bardzo się cieszę, że dodali morski content, w postaci statków, polowania na wielkie ryby i walki morskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że tak jak od jakiegoś czasu nie do MMO mnie nie ciągnie, nie dlatego że są słabe czy też nudne, ale dlatego że są strasznie czasochłonne, tak w Black Desert planuje zagrać. Nie wiem do końca jak to się skończy. Na pewno spędzę w grze sporo godzin, aby sprawdzić czy to jest tytuł na który czekałem i czy jestem w stanie poświęcić dużą ilość czasu na grę MMO. Z materiałów, które oglądałem mam nadzieje, że będzie to tytuł, który spełni moje oczekiwania.

Jednak ja z podejście gry chyba poczekam, aż trafi do Europy, bo chyba i tak na moim obecnym sprzęcie mi gra nie pójdzie, a na początku przyszłego roku mam w planach wymianę sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przybliżyć jak wygląda kreator postaci? Słyszałem że płeć, oraz wiek postaci jest połączony z wybraną klasą, także nie można grać facetem łucznikiem, a czarodziej musi być stary... To prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreator postaci, to cześć gry, z której niektórzy jeszcze nie wyszli wink_prosty.gif Rozbudowany i intuicyjny, z masą możliwości, (widziałem postać, która wyglądała jak M. Jackson ze zdjęcia), kto lubi takie "zabawy" i ma trochę "smykałki" stworzy postać podobną d siebie, swojej kobiety/faceta, dzieca czy psa tongue_prosty.gif A co do płci, fakt, są przypisane do klas, ale to chyba nie jest wielki problem.

PS. a gigant musi być wielki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreator postaci jest mocno rozbudowany. Aktualnie serwery są bardzo mocno obciążone. Gra ruszyła, ale ilość błędów jest przerażająca, bardzo dużo ludzi ma kłopoty z samym spatchowaniem gry, a jak przejdą ten proces pojawiają się kolejne kłody rzuca pod nogi, czy to z samym luncherem, hackshieldem, problemami z wczytywaniem gry, na masowych DC kończąc wydawcy chyba trochę się przeliczyli z przedsięwzięciem, support sobie w ogóle nie radzi. Generalnie pod tym względem trochę kicha. od 3 marca nie wprowadzili nawet żadnej łatki, a refunda można dostać ale w przeciągu 14 dni od dnia zakupy, i w przypadku kiedy nie uruchomiliśmy gry, jeśli zalogujecie się raz refund przepada. Gra ma potencjał ale na dzień dzisiejszy jest kiepściutko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomii7 - akurat brak możliwości wyboru płci jest dla mnie ogromnym problemem. Nie lubię grać kobietami, a w tym wypadku gra zabiera mi połowę opcji. O ile jestem w stanie zrozumieć ograniczenie klasowe dla różnych ras, tak jak w WoWie, to przypisanie określonych klas do płci jest strasznie idiotyczne w mmo. Ciekaw jestem, czy w grze istnieje lore, który zabrania mężczyznom zostanie łucznikiem (rangerem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@siedze. Gram od 03.03 ze mną grają moi znajomi (5) i moja dziewczyna z tego samego łącza internetowego. Do dziś żadne z nas nie doświadczyło wymienionych przez Ciebie problemów. Może i występują, ale na pewno nie w tak apokaliptycznej skali jak tu malujesz. Powiedziałbym nawet, że optymalizacja jest wzorowa, a kolejki do serwera nie doświadczyłem. Path już był, a wg mnie, ocenianie gry po tym, czy zaraz po premierze był path czy nie, owszem jest możliwe, ale raczej dobrze o grze nie świadczy, gdy tuż po premierze jest path-owana kilka razy. Wypuszczono bubel, który od razu trzeba naprawiać.

@elf - jasne, masz do tego prawo, nie lubić grać postaciami kobiecymi, i nie musisz się z tego tłumaczyć. Trudno, tą grę tak zrobiono, i z łuku nie postrzelasz jak na razie męską postacią. Przykro m.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...