Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

A jakie polecicie gry sprzedawane tylko w elektronicznej dystrybucji ?

Skorzystaj z letniej wyprzedaży i złap Super Stardust HD. Kosztuje 18zł w paczce z DLC i jest naprawdę fenomenalne. Oprócz tego warto polecić Shatter. Jeden z najlepszych soundtracków ostatnich lat i udana próba wynalezienia koła na nowo. Sam się mocno nakręciłem też na świeże Sound Shapes, które jednak kupię dopiero jutro i wtedy coś o grze skrobnę. Oprócz tego możesz się zainteresować Dead Nation, Pixeljunkami (sam polecam Eden, Monsters i jeśli masz 2 kontrolery Move to 4AM) czy nowym Rainbow Moon. Dobrych gier z PSN jest masa i w sumie dobrze byłoby wiedzieć co lubisz. chytry_prosty.gif

Pojawiły się podpowiedzi odnośnie aktualizacji PS+ za 2 dni. Są to 2 obrazki. Na pierwszym jest czołg Scorpion, a na drugim obraz o nazwie ''Siren''. Just Cause 2 & Borderlands confirmed? No chyba, że dostaniemy Mortal Kombat Arcade Kollection i dobre, choć trochę za stare Siren Blood Curse. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wdzięczny za inicjatywę lubro, mimo, że nie do końca trafiłeś w tzw. me gusta ;) Podałem przez siebie Outland = jedyna platformówka w 2D, która spodobała mi się przez stylistykę, widać pomysł podobnie jak w Braid czy Limbo, Journey = duży piękny i otwarty świat, ładna grafika i fizyka, I am Alive = praktycznie pełnoprawna gra tpp i Datura = nie mam Mova ale bardzo mi się podoba. Z tego można wnioskowa, że interesują mnie te duże gry z elektronicznej dystrybucji, mające ambicje na stanie się pudełkowymi. Właśnie w takie coś celuje, więc Super Stardust HD, Shatter czy Sound Shapes choć nie wątpię że mogą być dobre, nie trafiają do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleciłby jakąs bijatykę na PS3 fajną? W najnowszego Mortal Kombat demo pykałem i mnie nie powaliło, bardziej bym wolał coś w klimatach Tekken / Soul Calibur?

Virtua Fighter 5. Może być Final Showdown - najnowsza wersja (nie napiszę, że "powinna być", bo grałem tylko w podstawkę). Bardzo charakterystyczna gra: nie każdemu przypadnie do gustu, ale to jedyna bitka 3d (w tej generacji to nawet nie tylko 3d) oprócz Tekkena, która mi się podoba.

(nie żeby konkurencja była jakaś ogromna - jeno Dead Or Alive i Soul Calibur)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Borderlands i Just Cause 2 to alternatywy od PS+ na ten miesiąc. I jak tu nie lubieć tego abonamentu? :D Nareszcie będę miał okazję spróbować 'borderów' na konsoli. Idealna sprawa przed wyczekiwaną przeze mnie dwójką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiałem ostatnio kiedy usługa trochę zwolni i przestaniemy dostawać w miarę świeże AAA. Oto w październiku grą miesiąca będzie

Nowa platformówka na LSD od Segi. Cieszę się bardzo, bo praktycznie wszystkie gry, które do tej pory się w PS+ trafiły miałem. ;p

Swoją drogą polecam wszystkim Sound Shapes. Zacząłem wczoraj grać i jest to fenomenalne połączenie platformówki i gry muzycznej. Idealna gra na rozluźnienie.

PS. Nie grałem jeszcze w DLC do Borderlands. W które warto się zaopatrzyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z Zombie Island(...). Świetne DLC dające wiele godzin zabawy w klimatycznych, stylizowanych lokacjach. Sporo truposza do zabicia i na końcu boss fajniejszy od finalnego szefa z podstawki. Z kolei Madd Moxxi (...) nie polecam. Typowa arena / horda, do tego trudna, bez zgranej paczki się nie obejdzie - dla samotników mojego sortu - kiszka. Z ostatnie DLC nie grałem, więc ciężko mi się wypowiedzieć. Przed premierą dwójki na pewno nadrobię.

BTW, Red Dead Redemption jako główne danie września na PS+ - normlanie wymiękam. Chciałem w RDR'a pograć na PS3, nawet nosiłem się z zakupem, a tu taka niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że lubię trofea to pewnie zagram we wszystkie DLC. Po prostu chciałem wiedzieć, od których zacząć.

Według wpisu na blogu playstation piątą (!) grą dla ''plusowiczów'' w tym miesiącu będzie Retro/Grade.

, ale wygląda na kolejny eksperyment z dźwiękami i rytmem. Lubię to. Mocno mnie to zaskoczyło, bo sądziłem, że grę dostaną tylko Amerykanie. Jeszcze tylko Dyad. chytry_prosty.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie kiedy się ta promocja kończy?

Dzisiaj. Za kilkadziesiąt minut wskoczy na miejsce BF kolejna gra. W sumie żałuję Future Soldier. Parę dni temu był w ramach tej Summer Sale za 90zł i wtedy zamarudziłem. : (

EDIT: Właśnie sprawdziłem i wygląda na to, że BF3 już w promocji nie ma. Jest za to Prototype 2.

@Oskar95k

Dzięki. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moje 40 gb to zbyt mało na tyle gier smile_prosty.gif

No faktycznie. Ja sam w najbliższych tygodniach zmieniam konsolę. Mój 120GB dysk już nie wyrabia i jak chcę pobrać coś nowego to muszę kasować gry, których nie skończyłem. ;p

Swoją drogą we wrześniu oprócz RDR jako bonusowe gry do osób z PS+ trafią również Machinarium (premiera na PSN) i remake Double Dragon Neon (premiera). Co ciekawe na 99% nie są to gry z tej trzymiesięcznej rotacji tylko ponadprogramowe bonusy jak Rock of Ages. Znowu 5 gier w ciągu miesiąca. lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli załatwię sobie PS+ i dodam do Listy Pobierania te wszystkie gierki, ale nie zainstaluję ich na dysku, to gdy przestaną być jako darmowe w ofercie, nadal będę mógł z poziomu Listy je pobrać :o? Czy może jeśli gra przestaje być darmowa, to mogę w nią grać, gdy wcześniej zaczęła się ściągać lub była już zainstalowana, ale pobrać kolejny raz po wyczerpaniu oferty już nie?

@down - dziękuję za odpowiedź. PS+ w takim razie jest strasznie korzystne i opłacalne :O.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - To się nie doczekasz, bo gry dzisiaj nie będzie. To samo tyczy się trzeciego epizodu The Walking Dead i Rock Band Blitz (z jakiegoś powodu gra nie jest dostępna w Polsce). Z tygodnia na tydzień europejski oddział PS Store pokazuje coraz większą niekompetencję. O Closure wszyscy zapomnieli i prawdopodobnie nigdy do nas nie trafi. To samo tyczy się Dyad. Tylko w ramach PS+ dostajemy tyle samo (więcej?) co Amerykanie.

Na całe szczęście pojawi się dzisiaj Tony Hawk HD, Spelunker ze zniżką i DLC do Max Payne 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem PS3 głownie dla SKATE 3, ta gra to dla mnie must have. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, konsolę kupiłem równieź dla innych gier. Dlatego wymienie parę tytułów które mnie interesują, i kupie je w najbliższym czacie. Heavy Rain, Uncharted i God of War, tych gier jestem bardzo ciekaw i chcę sprawdzić czy naprawdę są takie dobre jak wszyscy oceniają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain, Uncharted(seria), Little Big Planet 1 i 2, Gran Turismo, God of War(seria), Killzone 2 i 3, Resistance 2 i 3, dla tych gier właśnie zakupiłem PS ale jakby lepiej w większość gra mi się na konsoli niż na PC, mam borderlands na PS i PC i jednak lepszą rozgrywkę zapewniło mi PS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że newsmani CD-Action dalej, nie wiedzieć czemu, olewają aktualizacje PS+, a nie każdy odwiedza blog europejskiego PS to przypominam o rozkładzie jazdy na wrzesień.

5.09 - Red Dead Redemption, Machinarium

12.09 - Scott Pilgrim vs. The World, Double Dragon Neon

Do tego od dzisiaj przez najbliższe 2 tygodnie możecie zakupić PS+ z rabatem 25%. Dotyczy to również osób, które zechcą przedłużyć subskrypcję. No i miejsce w chmurze na save'y zostanie zwiększone do 1GB w trakcie tego miesiąca.

Jeśli ktoś będzie chciał się umówić na bicie sieciowych trofeów w Red Dead Redemption w drugiej połowie września to pisać! ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was na PS3, że nie ma polskiego sklepu PSStore? Ale dlatego, że tak wybrał.

Gdyby nie moja niewiedza na początku zakładania konta na PSN, to bym pewnie miał PS+. ;(

Ciekawe, czy Sony kiedyś doda opcję zmiany waluty w PSStore. Jeśli tak, to będę im wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...