Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

E3 2012

Polecane posty

e3logo-e1336947147175.png

Witam wszystkich serdecznie już trzeci rok z rzędu :D

Raz jeszcze przyjdzie nam, pośrednio lub na miejscu, wziąć udział w jednej z największych imprez growych, na której czasami nie ma niespodzianek a czasami... cóż, zapowiadane są nowe konsole, kolejne odsłony znanych serii albo zupełnie nowe tytuły jakie mają nadzieję przebić się do świadomości szarych zjadaczy chleba na tych igrzyskach ^_^ Jak zwykle można oczekiwać konferencji od trzech gigantów plus ktoś z rangi poniżej jak np. Ubisoft, którą - liczę na to - da radę oglądać przez streamy (do tej pory nie było zawodu w tej kwestii :D). Nie wiem jak wy, może uda mi się jedną albo dwie nocki zarwać ;]

Teraz pytanie podstawowe - na co czekacie najbardziej? Liczycie na to, że potwierdzą się plotki o obecności Valve i zapowiedzi czegoś nowego? Może coś od R* nt. takiego GTA V? :happy: A może najzwyczajniej w świecie czekacie na niespodzianki jakie może tym razem wyrzucą was z butów? Ten temat jest idealnym miejscem na takie przemyślenia i dyskusje.

Zatem zapraszam wszystkich do postowania i mentalnego przygotowania na piąty czerwca ;)

Cheers.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na zapowiedź gry od Valve z numerkiem 3. A tak ogólnie, średnio na to czekam, nie interesuje się zbytnio ta branżą, więc pewnie nie będę tego jakoś przeżywał, no może jak będą jakieś dobre niespodzianki, pokroju Thiefa 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie modku i bluebie, pragnę poinformować że Rockstar nie wybiera się na E3.

Ja czekam na coś od Bioware. Może powiedzą coś o DA 3?

No i oczywiście czekam na info o DLC do Skyrima, SimCity, Borderlands 2, Crysis 3 i nowym God of War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve nie będzie, a jeśli będzie, to na 100% nie zapowie żadnej gry z "Half Life" w tytule. Ja tam mogę z każdym przyjąć zakład, że owszem, HL3 wyjdzie, ale dopiero na nowe konsole i prawie na pewno na nowym silniku. Na co czekam? Borderlands 2, Dishonored, Aliens: Colonial Marines, trochę mniej na Metro Last Light. Reszta mnie nie interesuje ani trochę, choć newsy poczytać można, a co ciekawszy materiał obejrzec. Krótko mówiąc: bida z nędzą, poza paroma naprawdę gorącymi tytułami - dla mnie - szału nie robi.

EDIT: ew. ciekawi mnie jeszcze Prey 2 i to DLC do Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję żadnego szału związanego z nadchodzącym E3, miło byłoby jednak usłyszeć w końcu jakiekolwiek informację dot. wspomnianego wyżej GTA V i Forzy Horizon :)
Cóż, szału sam nie mam, ale pomyślałem, że skoro temat powstawał już przy dwóch poprzednich edycjach to można kontynuować dzieło sprawcze :D Nie mówię, że E3 będzie szałem w gaciach, bo ostatnio czuć pewną stagnację, brakuje naprawdę czegoś z grubej rury co nie jest "leakowane" wcześniej albo hintowane jako "uber hicior" przez gościa od GT.TV ;p

pragnę poinformować że Rockstar nie wybiera się na E3.
Eh, tym bardziej szkoda - rozumiem politykę niezbyt chętnego dzielenia się informacjami, ale nie puszczanie pary z gęby na jakikolwiek szczególik może jednak lekko irytować :P

Niemniej dzięki za informację - nie sprawdzałem dokładnie kto przybywa imprezę a kto ją sobie odpuszcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekałem na temat tymbardziej, że machina już praktycznie ruszyła i trailerów jest zatrzęsienie. Mnie w tym roku najbardziej interesuje WiiU. Co prawda ceny i specyfikacji technicznej nie poznamy (choć to ostatnie można przewidywać na podstawie informacji, że Unreal Engine 4 na nowej konsoli Nintendo nie ruszy), ale chcę zobaczyc listę startowych tytułów. Fajnie by było zobaczyć jak wygląda rozgrywka na tym ustrojstwie. Może trochę o usłudze sieciowej. Oprócz tego ciekawi mnie co zrobi Sony, żeby przywrócić życie PSVicie ( :trollface: ). Liczę też wreszcie na gameplay z The Last of Us. Wydaje mi się, że zarówno Sony, jak i MS zechcą ukraść trochę show Nintendo i dadzą chociażby przedsmak tego co się będzie działo za rok. Jakaś wzmianka o nowym sprzęcie się powinna pojawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od wielu lat nie spodziewam się chyba żadnej zapowiedzi gry... No dobra, gdyby to było GTA V... ale nie będzie. Jedyne co, to standardowo NFS i Fifa 13, o których na pewno nie pojawi się nawet krótka informacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve nie będzie, a jeśli będzie, to na 100% nie zapowie żadnej gry z "Half Life" w tytule.
Cóż, o ile mam podobną opinię co ty nt. wyjścia trzeciej części przygód Freemana to może się mylę, ale czasem jakoś na głównej stronie CDA nie było newsa dotyczącego nowej gry od Valve? ;) Był zresztą nawet komentarz, że gracze od razu zarzucili propozycjami w stylu kolejnego Team Fortress albo Left 4 Dead. Pamięć mnie zwodzi, mam zwiechę płyty głównej/matrixa czy jak? ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Black Szadou - bardzo możliwe, na liście wydawców Zaworu nie było, więc myślałem, że niespodziewanych wizyt nie będzie, że wszystko jest z góry ustalone. Co do tej nowej gry Valve, to pewnie Ricochet 2 / L4D3 albo w ogóle coś nowego. :tongue: Czyli coś, co mnie nie interesuje. No chyba, że ta nowa gra to będzie coś dużego i nie sieciowego. Tylko trochę już zaczyna wkurzać nawet takiego fanatyka serii jak ja, że raz na rok Gaben rzuci "wytrzymajcie jeszcze troche". OK, troche, rok, dwa, trzy, ale sa granice. :) Więc może i masz racje, coś mi świta.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 'nowa' gra od Valve to może być DotA 2 z konkretną datą premiery - już czas najwyższy na to skoro rok temu ruszyły oficjalnie betatesty. Pożyjemy zobaczymy. Na 'Half Life 3' również nie liczę...

E3 to dla mnie małe święto gracza i tak jest rok w rok. Owszem, ostatnie edycje tej imprezy mocno rozczarowywały, bo zapowiadano na nich relatywnie mało nowych gier (w tym roku zapowiada się na równie biedny line up), ale nie można temu wszystkiemu odmówić jedynej w swoim rodzaju otoczki i oglądania kolejnych relacji, trailerów niczym jakiś kinowy maraton :>, często w godzinach nocnych z racji różnic czasowych pomiędzy Polską a USA.

Na co w tym roku czekam? Oprócz pozytywnych zaskoczeń w postaci nowych marek?

Na pewno chciałbym widzieć oficjalne zapowiedzi nowych konsol Microsoftu i Sony - najwyższy na to czas, skoro ich premiera to dolecowo koniec 2013 bądź 2014 roku. Jakieś informacje i prototypowe zdjęcia muszą być.

W drugiej kolejności Unreal Engine 4, o którym można było już trochę poczytać. Obejrzeć renderowany trailer, tego chcę!

Z zapowiedzianych już gier czekam na nowe materiały z 'Forzy Horizon', 'Tomb Raidera', 'Dishonored', 'The Last of Us', czy 'Assassin's Creed 3'.

Na pewno swoje trzy grosze wtrącą Microsoft, Sony, EA, Ubisoft - dostaniemy kolejne odcinki tasiemców, może to mdłe, ale zawsze ciekawi, chociaż w minimalnym stopniu, dlatego te konferencje to dla mnie pozycja obowiązkowa.

Ciekawe, czy będzie coś nt. daty premier 'WoW: The Mists of Pandaria' oraz 'Starcraft 2: Heart of the Swarm'. Blizzconu w tym roku nie będzie, ale Blizzard przyzwyczaił nas, że olewa E3 ciepłą uryną i daty premier puszcza swoimi kanałami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Dishonored, The Last of Us (wreszcie jakieś odmiany) i może jakieś materiały dot. Hitmana mnie zainteresują. No i niespodzianki oczywiście. Miło by było gdyby pojawił się na imprezie Brian Fargo i przedstawił jakieś konkretny związane z Wasteland 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że na tegorocznych targach, Valve pokaże wszystkim że potrafi jednak liczyć do trzech... No ale jednak tak się nie stanie :dry:

Liczę na jakieś konkretne informacje odnośnie nowej generacji konsol, choć też z tym może być różnie. Wypatruje jedynie nowej wersji silnika Unreal Engine, która rzekomo miałaby pchnąć koncerny do wydania nowego sprzętu.

Z gier: nowy Hitman, Borderlands 2, Last of Us, Assassyn i Dead Space 3 (no i może Mirror's Edge 2 w formie niespodziewanki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E3 z roku na rok obniża swój poziom takie mam wrażenie, ale mniejsza z tym ;). Ja czekam na jakiekolwiek info na temat Dishonored bo zapowiada się nam gra roku ;) i zdecydowany must have. I to pewnie tyle jeśli chodzi o ten rok, może AC III, chociaż po tym tytule nie oczekuje zbyt wiele, ot kolejna dobra gra o Asasynach.

Zobaczymy co tam majstrują Redzi z tym nowym cRPG i może wyskoczy jeszcze jakaś nowa perełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby Valve coś ogłosił. W tym roku mało wiem o E3 co ma się tam odbyć, ale na pewno usłyszymy o Crysis 3, zobaczymy znów Nintendo Wii U. Cóz może również Sony i Microsoft pokażą nowe konsole, ale to raczej bardziej fantastyka, chyba. Pewnie o AC3 coś będzie. Możliwe, że równiez coś związane z grami na urządzenia przenośne, iphone, ipad itd..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego czego bym chciał usłyszeć na E3 to, że Valve'owa "trójka" okazała się kolejnym epizodem, bądź częścią H-L. Cieszyłbym się, gdyby pojawiła się SEGA z nowymi autorskimi produkcjami, R* (mogą nawet się pokazać z jakimś innym tytułem, niż GTA V), Blizzard (ze StarCraftem) i inni potencjalni nieobecni. Jeśli do tego panteonu dołączyłaby prezentacja nowej gry Redów i zapowiedź Mirror's Edge 2 to byłbym w siódmym niebie. Dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pękła pierwsza bańka. Ta, po której się tego nie spodziewałem. EA ujawniło niewiele, ale zawsze coś. Most Wanted będzie moim nr 1 w tym roku oprócz Fify 13, z niecierpliwością czekam na jakiś trailer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest problem firm prezentujących dane tytuły. Mnie nie obchodzi kiedy się dowiem o nowej grze. Zresztą wydaje mi się, że niespodzianki będą. Ze strony Nintendo dalej nic nie słychać, a to chyba oni zechcą pokazać najwięcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...