Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ponkolo

Piszczy mi komputer

Polecane posty

Witam. Mam problem z komputerem który na początku włączeniu komputera (nie wiem jak to nazwac) piszczy, jak dojdzie juz do pulpitu jest spokoj, właczam mozille i wchodze np. na temat w cdaction tez piszczy ale tak 2-5 sekund i spokoj. Wchodzę przez opere nic nie piszczy chyba, że w chodze np. gry online itp. ale też przez jakies 1-6 sekund. No i teraz gry, gram w counter strike nic sie nie dzieje spokoj nic zero piszczenia, wlaczam np Nba2k12 to piszczy tak co chwile z 4 sekundy. Proszę o pomoc nie wiem co robić.

Dane Komputera :

Mam 2 gb ram

Windows 7

512 mb karta graficzna

procesor dwurdzeniowy,2,2 Ghz

No i mam ten komputer już 6 lat a więc się zastanawiam czy tak po prostu nie jest za stary i się psuje.

Dziękuje proszę o pomoc. Teraz zauważyłem DC Universe online za darmo, chciałbym sobie zagrać ale jak mi tak będzie piszczeć jak w nba2k12 to ja dziękuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmować no ale nie robilo mi sie tak, dopiero niedawno jakos piszczy... glowna plyta czy co innego ;d piszczy i mam sie nie przejmowac xD ? wiesz boje sie o ten komputer jestem wrazliwy (troche za bardzo ;d) no ale mowisz ze sie nie przejmowac no to tak troche ulzylo mi no ale takie pytanie co to są te cewki indykacyjne czy jakos tak ;d. I jeszcze 1 jak zobaczyć jaki mam zasilacz ;p :D wiem zalosne ale nie wiem ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

No ja juz mierzylem i bylo ze wentylatorek ma 99% ale tak to jezeli chodzi o procesor,karte graficzna to mialem normalną temp.

Jaki rodzaj pisku hmmm no cieżko mi powiedzieć to taki normalny pisk, głośność ciężko mi powiedzieć ;d oceniajac tak od 1/10 to dałbym tak 6/10.

Sprawdzam teraz tak normalnie bez wlaczenia gry to mam takie FANPWM1 i 2 99% trochę nad tym myślałem, że to własnie tego wina.. ale nie znam sie.

Nie odkrecalem obudowy bo sie balem ze zepsuje xD ale znalazłem na pudełku to jest zasilacz 450W Hellfire z flirtem PFC.

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłóż i zlokalizuj źródło dźwięku. Też tak miałem, u mnie to był zasilacz. Niestety, nic się nie da z tym zrobić, chodzą po necie jakieś poradniki, żeby zalać cewki żywicą czy innymi takimi, ale nie polecam. Ja mam komputer na gwarancji i mi to wymienili, nowy zasilacz po kilku miesiącach się rozpiszczał, ale po pewnym czasie przestał i teraz mam spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ponkolo:

Demontaż zasilacza sprowadza się do wyłączenia komputera, otworzenia obudowy, odpięcia kabelków, odkręcenia śrubek mocujących i wyjęcia zasilacza z obudowy. Montaż przebiega odwrotnie.

Co do tego jaki wybrać - zależy od zasobności Twego portfela i konfiguracji komputera (najbardziej karty graficznej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy zasilacz po kilku miesiącach się rozpiszczał, ale po pewnym czasie przestał i teraz mam spokój.

Mógłbyś sprecyzować te miesiące? Mam tak narazie z jakieś 3 tygodnie

@MikaelDorren cóż nie chcę za dużo wydać bo zbieram na tableta. Narazie to takie 50 zl ale wiem, że za taka kase nic nie kupie ;d Jeszcze się zastanowie a moja karta graficzna to Geforce 8600 GT. W sumie to zastanawiałem się nad nowym komputerem ale to wynosi (kolega podał z wszystkimi częściami bez obudowy i trzeba złożyć) 1078 zl. Nie wiem już co robic zainwestować w nowy ten co kolega dał ale praktycznie taki sam tyle, że karta graficzna ma dd5, lepszy procesor... Nie wiem gubie się już sam :D Ale narazie działa mi DC univers Online xD piszczy ale nie tak jak w nba2k12.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...