Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

El Matador

Polecane posty

Ja niestety widziałem tylko trailery, a z nich można wywnioskować, że twórcy głównie skupili się na efekcie matrixa :P całość wyglądała jakoś tak standardowo, ale w końcu to tylko filmiki.

A zważając na to, że demko #1 oraz #2 zajmują po prawie 1GB każda to jakoś zbytnio nie zachęca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Max Payne w nowej oprawie ... szkoda że to już takiego wrażenia nie robi, no i po obejrzeniu filmiku musze dochodze do wniosku że gra jest mocno schematyczna a całe to strzelanie za winkla, bullet time i kombinowanie ze skradaniem się i miarowym ostrzałem to pic na wodę bo nasz bohater przyjmuje serię za serią na klatę bez mrugnięcia okiem więc po co kombinować ? Ale może coś z tego być, może dadzą fulla w CDA kiedyś to napewno zagram XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fajna gra lubie tego typu gry akcji w CDA powinno dostać coś koło 7 lub 8 bo aż taka zła nie jest choć jak dla mnie 9/10 ale tylko dlatego że jestem wielbicielem tego typu szkoda ,że gra zaliczyła poślizg z powodu zbyt dużej brutalności dostała od pegi 18+ a twórcy starali się o 16+ a propo twórców to w końcu nie jest jakieś tam wspaniałe studio z wieloma gwiazdami więc jak na nich gra dobra :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego że bohater przyjmuje całąserię na klate to się nie zgadzam.

Mó padł po jednej walce...Powiedziałbym że bohater jest słabeuszem;)

aj może, może tak i jest ^^ widziałęm tylko filmik, a jak ma się sprawa z wymaganiami ? i czy fabuła jest ? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry odbędzie się prawdopodobnie 20.09.2006r więc już za trzy dni nie wiem czy to prawda ,ale tak pisze na stronie play.pl gra jest tam do kupienia za "jedyne"83 zł więc wbijać się i kupować jeśli ktoś oczywiście chce

P.S. Gra zdecydowanie wymaga Pixel Shaderów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętna gra. Jeśli chodzi o grywalność - zwykła podróbka Maxa Payne'a przeniesiona w bardziej słoneczne scenerie. I to... wszystko. Interfejs broni jest identyczny, a MP nie nużył tak jak El Matador. Tylko dla fanów skoków z bullet time.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra raczej kiepska, ale od biedy można zagrać, przejść i... zapomnieć. Naprawdę nie ma w sobie niczego, aby przyciągnąć z powrotem do monitora. Jako bezpretensjonalna rozwałka spisuje się całkiem nieźle, lecz to tylko kilka godzin zabawy na średnim poziomie.Historia jest bardzo słaba i nie za bardzo wiem, gdzie dostrzegłeś jakieś emocjonujące zwroty akcji darkmessiah13. Fabułę już dawno wyrzuciłem zresztą z pamięci. Jeśli ktoś nie ma gry i nie grał to zdecydowanie nie warto sobie nią zaprzątać głowy. Jest naprawdę ogrom o wiele lepszych produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem El Matador, więc się wypowiem. Na początku (w 1 misji) jakoś mi się nie spodobała. Ale brnąłem dalej i okazało się naprawdę fajne. Kiedy zaczęła się misja na statku, już miałem trochę ochotę nie grac, ale chciałem to przejść. Przeszedłem to w kilka dni, grając krótko.

Frajda z grania za pierwszym razem całkiem na poziomie, lecz to szybko przechodzi.

Grafika całkiem dobra, choć oczywiście nie jest to poziom Stranglehold.

Muzyka fatalna. Widać, że twórcy nie mieli pomysłu an muzykę, zatem zdecydowali się na techno. Odgłosy strzałów mogą być.

Zatem - gra do przejścia raz. Jak napisał Kakolukia, nie chce się do niej wracać. Typowa, średnia strzelanka, którą można od kogoś pożyczyć, przejść i oddać. Jest wiele lepszych gier, ja odpaliłem Matadora, ponieważ miałem chrapkę na grę w stylu Stranglehold.

Na początku, gdy się o niej wypowiadałem, podobała mi się, ale to było pierwsze wrażenie. Minęło z misją w porcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka była na coverze w innym piśmie, już nieistniejącym. Zagrałem, spodobało mi się. Przeszedłem całą gierkę i bardzo mi się podobała. Strzelaniny efektowne, wszystko można ruszyć, rozwalić, grałem, grałem i na statku misję skończyłem okazało się, że to już koniec. Lekki niedosyt, że tak krótko, ale grało mi się naprawdę dobrze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku (w 1 misji) jakoś mi się nie spodobała. [...]Muzyka fatalna. Widać, że twórcy nie mieli pomysłu an muzykę, zatem zdecydowali się na techno.

O tak. Ta pierwsza misja jak dla mnie jest naprawdę żałosna. Jej akcja rozgrywała się bodajże w jakimś klubie i od razu uderzyło mnie w niej to techno. Szkoda, że autorzy zdecydowali się na taki rodzaj muzyki, bo naprawdę ścieżka dźwiękowa potrafiła zmęczyć. O dziwo dla odmiany motyw muzyczny z głównego menu był całkiem znośny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, taki jak z filmu. A jak biegałem po kolejnych korytarzach zasadzając headshoty z AK47, to mnie strasznie wnerwiała ta muzyka. To zupełnie psuło klimat gry, który z dopasowaną muzyka mógł się naprawdę udać.

Już bardziej pasowałby jakiś rock.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o_O+-->

CYTAT(o_O)
o wiele lepsza od Max Payne troszkę gorsza niż Dead To Rights

"Że co?!" zakrzyknąłem gdy zobaczyłem tą wypowiedź. Wynika z niej, że Max Payne<El Matador<Dead to Rights. Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale coś mi tu mocno zalatuje podpuchą.

A co do gierki: całkiem całkiem, ale tylko w kategorii "piątkowy odstresowywacz". Korzysta z patentów MP, ale zabrakło tu klimatu obecnego w protoplaście tejże gry, więc automatycznie jest gorsza niż ona. No i strasznie wkurzają mnie czasówki, bo naprawdę nie lubię, gdy pogania się mnie jak jakieś bydło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, przeszedłem ją dwa lata temu, ale zastanawiam się nad ponownym przejściem. Co do gry, to podobała mi się fabuła i ciągła akcja. Szczerze polecam, tym bardziej, że gra była w numerze 11/2008 śp. czasopisma Click.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncleSam:

Ale tam czasówka była tylko jedna,w dodatku krótka (w pierwszej misji) więc nie wiem dla czego się tak wkurzasz.

To nie podpucha u mnie ranking ten wygląda tak (skupmy się na tych 3 produkcjach):

1 miejsce-Dead To Rights II

2 miejsce-El Matador

3miejsce-nic:)

4miejsce-Max Payne (innego wyboru niestety nie ma)

Po prostu Max nie przypadł mi do gustu,jak dla mnie gdzieś tak w okolicach średniaka albo poniżej.Ale to moje zdanie,bullet time w MP nie przydawał się mi za bardzo (a w tych dwóch produkcjach ratował mi nie raz życie),fabuła przedstawiona w postacie komiksu (w poważnych grach akcji nie cierpię tego typu zagrywek) jedynie fabuła jakoś dobra im wyszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...