Jump to content

darkmessiah13

Forumowicze
 • Posts

  101
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About darkmessiah13

 • Rank
  Krasnolud
  Krasnolud
 • Birthday 03/13/1996

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. @up Szybszy byłeś A niektóre kawałki Dubstepu są naprawdę piękne.
 2. Ja się pytam: Od kiedy serwery zakładane na Hamachi są legalne?
 3. Co tu napisać w komentarzu? Może napiszę tylko to, że się z Tobą zgadzam. O tej godzinie nic sensownego do głowy mi nie przychodzi.
 4. @Owiec- Nie widzisz tego gościa z karabinem? Pewnie jest to żołnież. Pilnuje, czy na ulicach nie ma protestów. Ta biedna oparta dziewczyna czeka na windę, bo jedzie jak PKP w Polsce. Wszędzie są porozwieszane plakaty promujące zawodową służbę wojskową. Ten gościu w skórze, wychodzi z ciemnego zaułka. Jest poddenerwowany, ma zaciśniętą pięść. Gościowi pewnie nie udało się w życiu. Patrzy na żołnierza. Wszędzie smog, dym. Oznacza to zapewne wiele fabryk i wyzysk na pracownikach. Naprawdę nie widzisz zniewolenia? EDIT: Super rysunek!
 5. Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić? - Szybkie, Różnej wielkości... To zależy co akurat robię. Jak piszę, to na laptopie, a jak gram to na piecu Czy lubicie pizzę? - Zawsze i wszędzie Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle... - Lepiej się zapytaj dlaczego nie popieramy... Ile zarabiacie/macie kieszonkowego? - Dycha na rękę (stała tygodniówka) O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest? - Jaką komercją? Aaaa... tą. To wcale nie komercja, to tylko taki uboczny skutek każdej działalności. Osobiście nic do tego nie mam. Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi! - Poziom spada, bo coraz mniej ludzi pisze. To smutna prawda. Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności! - Ja jestem wdzięczny... od 4 lat żadnej gry nie kupiłem. Jadę na płytach z Waszego czasopisma Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA? - Trzeba CZYTAĆ, nie grać, tylko CZYTAĆ! Fucha bardzo fajna, dowiaduję się z recenzji i zapowiedzi dużo ciekawych rzeczy. Dziennie CD-Action czytam około 15 minut. Czasami nawet kilka razy jedną recenzję, jak się nudzę. Ile macie lat? - Za młodzi na sen, za młodzi na grzech Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga? - ActionMaga nigdy jeszcze nie otworzyłem. Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple? - Kupuję zawsze przed szkołą, albo w czasie przerwy. Nie ma co się dziwić, Cd-Action przechodzi przez około 30 osób, które tylko oglądają obrazki... Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić? - Maksymalnie 40 zł. Podliczcie sobie moją tygodniówkę. Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor? - Allor ma fajne recenzje, ale raczej mi się nie podoba pod względem fizycznym. Tak jak on gustuję w dziewczynach. (To pytanie jest chyba dla dziewczyn) Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor? -Bo... Mają podwojone litery w nicku? GG, LL. Nie mam pojęcia.
 6. Sprawdziłem. Zmiana na ctrl tym razem powoduje blokadę prawej strzałki a lewą można skręcać. Dzięki za pomoc. Klawisz zmieniam na "X". W niczym nie przeszkadza. Temat do zamknięcia.
 7. Gdy w Need for speed naciskam strzałkę w górę i shift jednocześnie, nie mogę skręcić w lewo. W prawo idzie skręcić. Jakby jakaś blokada była czy coś... Już nie daje rady w Hot Pursuit. Ciągle się wkurzam przez tą klawiaturę. Moja klawiatura to Microsoft Sidewinder X6. Z wcześniejszymi i starszymi klawiaturami był ten sam problem. Proszę o pomoc!
 8. W tej grze skakało się po zejściach ewakuacyjnych przy blokach i strzelało do wieprzy/świń. Grałem w nią kilka lat temu. Można było zebrać różne bronie. Wiem, że dziwnie to brzmi. Proszę o pomoc.
 9. Ja tam głosowałem na Bednarka...
×
×
 • Create New...