Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GoGo1993

Zakup zasilacza

Polecane posty

Witam szukam w miare dobrego zasilacza a wiec tak przeglądajac czarne listy znalazłem na Allegro coolermaster http://allegro.pl/item1183159906_coolermas...lent_6_pin.html którego nie ma na czarnej liście w sklepie polecają mi Q-TEC który jest na czarnej liscie aktualnie posiadam TRACER 4Life 400W i wiem że to jest Bomba ;) Reszta kompa to Dysk WD green edit GeForce 9600GT Asus M2N-MX AMD SEmpron 3000+ 2x512 ram i 1x1gb Plannuje zakupic nową płyte Główną ASRock N68C-S UCC do tego procek 4 rdzenie i powoli przestawic sie na ddr3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Fortron GHN 400W.

Podstawowa sprawa (w sumie sie to powinno znaleźć w jakimś faq) - NIE rozpatrujemy zasilaczy markami (tzn. ze np. CM są zawsze dobre), bo często jedne modele pochodzą od jednego producenta, a inne od drugiego - co za tym idzie zupełnie różna jest ich jakość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby - tylko 264W na lini +12V - kompletnie nieopłacalny, no ale czego oczekujemy za 99zł...

Pierwsza zasada - nie kupujemy zasilaczy na allegro. Nie wiadomo, w jakich warunkach leżały, gdzie i od kiedy.

Bierz Fortrona FSP400-60GHN 400W ,spokojnie wystarczy. ;)

PS: Tych "znafcuw" w sklepie ochrzań za kompletny idiotyzm i za to, że chcieli Ci wcisnąć szmelc. Bardzo słaba linia +12v - tylko do biura, do Twojego sprzętu się nie nadają.

EDIT: Na esc.pl jest za drogi - na techplanet.pl masz wersję GHN 460W tańszą o 20zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...