Skocz do zawartości

SWAT 4


Osioł

Polecane posty

Ojej! Ostatni post 16 lutego 2006 :shock: . Trzeba zrobić reaktywację! Jeżeli jest ktoś chętny do gry (od razu uprzedzam wymagana wersja 1.1 i gramy tylko i wyłącznie na grze stworzonej przeze mnie! ) to prosze się zgłaszać tu na forum lub jutro około 19:50 napisać do mnie na gg :). Jakby co na razie mamy dwóch graczy (stały skład ;P) no razem ze mną trzech. Jeżeli dojdzie jeszcze jedna osóbka to będziemy mogli sobie zagrać na team`y :> (choć możemy uzgodnić jeszcze tryb rozgrywki).

A więc powtarzam jeżeli masz oryginalnego Swat4 i jest jeszcze na twardzieli Twym z zainstalowany patchem 1.1 to serdecznie zapraszam na jutrzejszą partyjkę o 20:00 (19:50 podaje IP i hasło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zapraszam na www.ps4.rox.pl POLSKĄ SCENĘ SWAT4. Chciałbym napisać, że zorganizowaliśmy Polską ligę SWAT4 na www.esl.eu . Moi klanowi koledzy napisali antycheata, aby umożliwić sprawiedliwą rozgrywkę. Jeżeli chcecie zagrać z klanem <MoRtal> lub wogóle to piszcie też na x-fire: czaplon

Serdecznie zapraszam do stworzenia własnego klanu (wystarczą 2 osoby!) i dołączenia do do ligii !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Xavis, co do serwów to (w wersji 1.1 bez dodatku) polecam Sog.co.uk z różnymi dopiskami typu Pro, VIP itp. Głównie COOP.

Danio1313, takie "PL" są, za przproszeniem, głupie (było o tym w felietonie czytelnika w CD-A swego czasu). Jakoś np. Niemcy czy Rosjanie nie mają takich przyrostków i się znajdują nawzajem.

Ja byłbym chętny na meczyk :happy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Czy ktokolwiek w to jeszcze gra? I chodzi mi o wersję z dodatkiem Syndykat. Pytam, bo kiedy ostatnio powróciłem do gry, to nie było ani jednego polskiego serwera, mimo że kiedyś było po 2 - 3 cały czas. Ostatnio zauważyłem tylko bardzo wielu Rosjan - piszących cyrylicą i grających w sposób...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witam.

Poszukuję razem z innym graczem z forum 2 graczy do SWAT 4

Gramy z lekko zmodowanym radiem (lepsze komendy) i bez dodatku.

Piszcie proszę, gdyż graczy jest coraz mniej i coraz trudniej znaleźć ludzi do co-opa.

Gwarantujemy dobra zabawę. :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Witam!

Szukamy graczy którzy lubią gry taktyczne lub chcieliby spróbować gry w Swat 4 na trybie COOP. Swat 4 to gra taktyczna.

Nie ma dużych wymagań. W grze wcielamy się w jednostki SWAT, a jej celem jest odbicie zakładników i aresztowanie podejrzanych przy jak najmniejszych stratach.

Gra jest wyjątkowa i nie ma podobnej do niej. Jeśli kiedyś grałeś w tą grę i chciałbyś kontynuowac lub nie grałeś w ogóle ale chciałbyś spróbować zagrać zespołowo,

napisz do mnie.

Wiek dla nas nie ma znaczenia, najważniejsze jest zachowanie.

Kontakt: : gg: 36498638 / skype: CeBeS486 / TeamSpeak 3: 79.133.216.141:1600 (mój nick na TS |ESA|^CBŚ?***)

Nasze Serwery Swat 4 / Swat 4 Syndykat:

Serwery 24/h:

Swat 4 v1.0:

Nazwa Serwera: |ESA| Polski Serwer Taktyczny | www.esa.ugu.pl

IP Serwera: 62.21.98.150:9490

lub 62.21.98.156:9490

Swat 4 v1.1:

Nazwa Serwera: |ESA| Polski Serwer Taktyczny | www.esa.ugu.pl

IP Serwera: 62.21.98.150:9495

lub 62.21.98.156:9495

Swat 4 Syndykat:

Nazwa Serwera: |ESA| Polski Serwer Taktyczny | www.esa.ugu.pl

IP Serwera: 62.21.98.150:9485

lub 62.21.98.156:9485

----------------------------------------------

Klan |ESA| Elitarne Siły Antyterrorystyczne

Nasza strona:

http://www.esa.ugu.pl/

http://www.xfire.com/communities/esaclanpoland/

UWAGA! Aktualnie trwa rekrutacja do klanu |ESA|.

Poszukujemy graczy którzy są zainteresowani taktyczną grą w Swat 4, wyłącznie w trybie COOP w komunikacji głosowej z innymi graczami.

Wymagania:

- Umiejętność i chęć współpracy w trybie gry COOP.

- Chęć uczenia się aby jak najlepiej dostosować się do wymagań gry taktycznej i taktyki obowiązującej w Klanie |ESA|.

- Akceptacja faktu zę celem tego trybu gry jest wykonanie misji na wysoki wynik końcowy, co wiąże się z używaniem broni palnej wyłącznie w ostateczności.

- Wysoka kultura osobista oraz poważne zachowanie.

- Akceptacja regulaminu serwera oraz regulaminu klanu dostępnego na stronie www.esa.ugu.pl

- Posiadanie mikrofonu oraz instalacja naszego komunikatora Teamspeak 3.

Jeśli jesteś zainteresowany wspólną gra i uważasz że spełniasz wymagania, skontaktuj się z Liderem Klanu:

|ESA|^CBS_PL (gg: 36498638)

Uwaga!

W związku z wyłączeniem Listy Serwerów do gier Swat 4 oraz Swat 4 Syndykat prosimy graczy którzy chcą pograć wspólnie z Klanem ESA do instalacji MOD'a przywracającego tą listę do głównego Menu gry. Prosimy także o rozpowszechnianie tego linku aby inni gracze mogli dowiedzieć się o istnieniu tego MOD'a.

Lista Serwerów: https://hotfile.com/dl/177895641/6222dcc/Naprawa_listy_serwerow_Swat_4_oraz_Syndykat.rar.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...