Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

SWAT 4

Polecane posty

wlasciwie to pasuje mi tylko czwartek wieczorem... pozniej dopiero w niedziele bede wolny. Co do godziny to nie ma dla mnie wielkiego znaczenia czy 19 czy 22 :)

To mamy ustalone ;-)

Czwartek godzina 19gramy w SWATa 4

Mam nadzieję, że termin wypali, a ja bankowo będe, jednak niedziela mi nie pasuje ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...to chyba dziś jest czwartek jak się nie myle? Echm...to czy serverowy może wpaść? :) Wrazie czego jestem z Pawłem J :]. No i jak zwykle, o ile mi pozwolicie będe tworzył grę :]. IP i nasze super tajne hasło podamy sobie nawzajem przez GG ;). Nom wkońcu płyta DVD z San Andreas musi odpocząć :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...ludzie mieliśmy grać dziś, ale niestety bez problemów przejść nie mogło :/. Ludzie od tej chwili, od tej sekundy, od tego dnia umawiamy się góra 2 dni przed terminem! Niema sensu mówić, że dziś gramy i jest ok, bo wcale nie jest! Właśnie półgodziny przed zabawą dowiedziałem się, że s2nto, SAIRAM i Valium nie zainstalowali łatki 1.1 :/. A ci co ją mają (czyli ja i Human) musieli trochę przy długo czekać na reszte, aby ściągneli ten durny patch :/. Poza tym Paweł_J się nie zjawił :(. Dobra następny termin to niedziela...godzina jest do ustalenia, bo mamy czas.

A teraz powtarzam: jeżeli chcesz zagrać z naszą grupką musisz mieć zainstalowaną wersje 1.1!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam patch 1.1 od dnia w którym sie ukazał :P (nie ma to jak powiadomienia z cdprojektu na poczta - ma sie ten oryginał :P)

Sorki, że nie bylo mnie, ale nie widzialem, że ustaliliście termin (trzeba mnie bylo na komórke powiadomic :P ale nie macie numeru :P).

Szczególnie, że wczoraj jeździlem na rowerze cały dzień i nie miałem kiedy wpaść na forum.

Tak wiec termin ustalajmy 2 dni przed graniem.

Czyli w niedzielę gramy, o ktorej? ja proponuje 20.00 (od 20 do 22 mamy 2 godzinki a jak ktoś bedzie mógł dalej grać to do 24 :] )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ludzie ja do was nie mam siły.

Zapowiedziałem się - ja, Osioł i human no i kilka innych osób.

Jak przyszło co do czego to byłem tylko ja z Osłem (=serwerowym)

CO WY SOBIE ROBICIE KURDE? :] jak gramy to gramy.

Ekipa nam sie rozlatuje :/

Teraz to sobie sami ustalajcie terminy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, już z 3 razy sie zbieralem z Wami zagrac, ale zawsze cos wchodzilo nam w paradę. A to nie ma patcha, a to mi nie pasowało...Widzę, że potrzebna jest odwarzna decyzja:

SOBOTA 9 lipca, godz. 20.OO

Od razu mówie, ja nie tworzę, bo i nie mogę na dynamicznym IP(LAN) :P

Edit: Heh, dobrze by było "sobota 8 lipca" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...jak ten czas wolno leci to bardzo dobrze :], więc dopiero jest 7 lipca :D, hihihi dziś mam zarąbisty humorek bo wróciłem z kina. Ok więc jutro 20:00? Okidoki mam nadzieje, że przyjdzie nas chociaż trzech to sobie misje poprzechodzimy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja z tymi misjami to mnie nie dobijaj - ledwo weszliśmy przez drzwi a tu juz jeden albo dwa trupy z naszych :(

Chociaż mozna spróbować - ja nie grałem w SWATa juz z miesiąc chyba :]

Mi termin pasuje... chyba.

Musze sobie przypomnienie zapisac w komórce zeby nie zapomnieć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo...to będzie nas czterech? Dobrze to na jaki typ gry gramy? Przechodzimy misje (jak już to może tą misje z dyskoteką gdzie wojna gangów się odbyła)? Czy gramy Osioł i Paweł_J (czywiście my do terro idziemy :>) VS human i SAIRAM? :). To więc jak chcecie? :], bo gdyby doszła jeszcze jedna osoba to na misje ludzi by było akurat lub na VIP by się grało bo ten piąte by był właśnie nim :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perspektywa grania w teamie jest bardzo kusząca :> szczególnie z Osłem ]:-> :D a co do terro to juz zaklepaliśmy :P

Już widze, te nasz teksty :]

Co do mapki to mi w zasadzie obojętne - byle nie była zbyt duża ani zbyt mała - ot w sam raz.

VIP -> jeszcze nie grałem :] ciekawe.... :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gramy Osioł i Paweł_J (czywiście my do terro idziemy :>) VS human i SAIRAM?

Może zagramy w marynarza, o to, kto z kim gra? :P

Rola "tych dobrych" mi jak najbardziej pasuje, szykujcię się na spektakularną przegraną. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś tak jest, że dotąd jak graliśmy to prawie zawsze byliśmy razem z Osiołkiem ^^

Chce żeby tak pozostało :P

Jakas para jestescie czy jak? :P

Tak na powaznie to sklad dla mnie obojetny bo wlasciwie to z nikim nie gralem zbyt czesto...

Swoja droga fajnie sie gra w trybie CO-OP wykonujac zadanie razem tyle ze tu trzeba troche dyscypliny i wspolpracy :)

Tak czy owak chyba 4 osoby beda na bank dzisiaj?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie dziś jest mecz, akurat o tej godzinie...ale zawsze można oglądnąc powtórkę. Chociaż przyznam, że z wielką chęcią zobaczyłbym, jak to polacy gromią Serbów :P

Edit:

Już jest za pięć, a nikogo nie ma/nikt sie nie zgłasza....Czekam do 10 po, jesli nikt nie bedzie chcial grac ide ogladac mecz... :wink:

Bardzo przepraszam wszystkich, ale widocznie nie jest mi dane z Wami zagrac. Pech chciał, że akurat kiedy mielismy zacząc granie, gra mi sie posypała. Wyskakuje jakis błąd biblioteki care.dll, i nie moge odinstalowac gry. Gdyby nie mecz, bym zabral sie za to i cos zmajstrowal, ale jesli mam wybierac zabawe w naprawe gry i ogladniecie meczu, wybieram to drugie. I tak juz sporo czasu minelo, jescze raz wszystkich przepraszam. Mam nadzieje, ze sie na mnie nie pogniewacie, w koncu to ja ustalilem termin i dzieki temu sami mozecie pograc. Milej zabawy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, składy były takie jakie ustaliłem :], czyli jam Osioł i Paweł_J jeden team kontra human i mrycous. Oczywiście ta pierwsze drużyna zwyciężyła 5:0...niezły wynik ;). Ach...naturalnie wpierw chcieliśmy grać na misje, ale jak było nas porówno to żadnej nie ukończyliśmy tylko typ gry zmieniliśmy. Niestety...dziś była ostatnia partia z dwoma użytkownikami :(, human i mrycous wysiadają z naszej gromadki, sprzedają Swata bo przechodzą na inną grę :(. Smutna ta wiadomośc, ale miejmy nadzieje, że dołączy jeszcze ktoś do nas i nie będzie mieć problemów technicznych z grą, będzie mieć patch 1.1 i posiadać naturalnie...oryginalną wersje gry. Cóż teraz zapewne Paweł_J opisze wam śmieszne akcje :]. A ja czekam na kolejną propozycje terminu grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm smieszne akcje? mało ich bylo.

Najczęście zdarzały sie w teamie i byly śmieszne raczej tylko dla mnie.

Ale najpierw to najlepsze -> mam włączoną kamerkę z widokiem Osła i patrzę na nią a tam rower, nagle Donkey pisze "gta". Ja wymiękłem i cały czas się śmiałem.

W ogole to wszystko porównywał do GTA xD (ale tylko wtedy jak gra była luźniejsza czy cos) np. "zielonego spreyu nie wziąłem, jak ja zamaluje grafiti" patrząc na grafiti :)

Dobre tez było - wydałem komendę "za mną", Osioł idzie a ja mu drzwi zamknąłem przed samym nosem hiihihh :>

Albo idzie powoli - skrada sie bardzo powolutku a ja wyskakuje z drzwi przed nim sprintem :D

Ogolnie mówiąc to nieźle wymiataliśmy (nieraz po 2 fragi w kilka sekund przez jedengo gracza).

Szkoda, ze Mruczek [:twisted:] i human przesiadają sie na BF2 :( ja jeszcze moge grac bo raczej nie sprzedam mojego org. wygranego z CD-A ^^''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiataliscie bo nie ma to jak gra zespolowa :P - ja z moim kompanem jestesmy indywidualistami i chodzilismy osobno wiec latwiej bylo nas wytluc ;)

Tak w ogole to juz sie odzwyczailem od tej gry i na poczatku mialem problemy z klawiszologia, pozniej zajarzylem, ze lepiej idzie jak sie strzela pojedynczymi strzalami i korzysta z granatow. Wtedy juz bylo troszke lepiej czego dowodem bylo sprzatniecie Osiolka i Pawla za jednym zamachem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie ogladal "cudownego" meczu Polska - Serbia to bysmy was roznieszli (gralibysmy TP) :P

A tak na serio - ja traktowalem ten meczyk jako drugorzedne zajecie (w trakcie ogladalem polfinal LS). Ja moge jeszcze dzis zagrac co wy na to? Moze dzis o 20?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grac moge dzisiaj o każdej porze (tylko po 19 :) )

Co do meczyku - tak graliśmy z Osłem teamowo :) jeden drugiego osłaniał a jak wyeliminowaliście jedenego to widzialem przez ekran gdzie jesten zabójca i juz bez problemu moglem go zlikwidowac :]

Najlepiej jest sie zakampować na górze (chociaż to lamerskie wiem wiem) - jeden stoi i pilnuje schodów a drugi przy oknie (jak nie wyeliminuje przy wchodzeniu na schody to na dachu a jak nie na dachu to po otwarciu drzwi :D)

Co do gry to zauwazyłem, ze ja z Oslem ostatnio w ogole nie używamy granatów (na poczatku tak - i to sporo) - są dość mało skuteczne (szczególnie, że wkłądam cieżką kamizele - kulkowy jest nieskuteczny, maske - hukowy nieskuteczny :) a przed gazowym sie szybko ucieka).

Druga zmiana to ta, że juz mało się skradamy (po Osle to widac ale ja jeszcze dosc duzo sie skradam).

Zmianę taktyki widać odrazu :P 5:0 win :)

Najlepsze było to jak chciałem w kogoś celowac - najpierw klikałem RMB zeby nacelować (zostało mi z GTA:SA :) ) albo jak chciałem podskakiwać spacją :D - wtedy Osioł słyszał jakieś moje bezsensowne komendy ;]

Dzisiaj mozemy zagrac np. w jakaś misje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...