Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osioł

SWAT 4

Polecane posty

Nom jak jeszcze chcecie grać to się postaram być na 20:00 :) i także jestem za tym abyśmy jakąś misje przeszli :]. Jaką proponujecie? Szpital? Disco? Hotel? No którą bym już wiedział przy tworzeniu gry jaką wybrać :].

A co do ostatniego meczyku to czasem jeszcze używalem granatów jak nie byłem pewien czy ktoś jest w środku bo zamknięte drzwi :). A co do skradania to tak to prawda trochę mniej się skradam bo zacząłem robić nie raz ataki szturmowe :]. Ale dalej używam dobrze swoijego zmysłu słuchu, który w tej grze jest mi bliski jak przyjaciel ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm szpital mi się znudzil, dyskoteka - jakiś taki poziom nie teges - moze hotel?

Wymyśl jakaś fajną planszę.

Co do słuchu to ja zacząłem ostatnio (no praktycznie cały czas gram) na słuchawkach - słuch to w tej grze po celnosci/szczęściu/amunicji ;] 50% sukcesu.

Nieraz z daleka słuchac czy idzie przeciwnik czy nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm proponuję zrobić małą przerwą od grania.

Coś SWAT się szybko nudzi i dobrze smakuje w małych porcjach.

Myśle, że zagramy jak nas będzie 4 - dwóch na dwóch w teamach.

Taka gra jest duzo przyjemniejsza i jakoś ją wole - no i moze SAIRAM zagra tez.

Moze w srode? czy czwartek? kolo 20.00 pewnie...

So?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka gra jest duzo przyjemniejsza i jakoś ją wole - no i moze SAIRAM zagra tez.

Bardzo chętnie, ale obawiam sie, że będzie to raczej niemożliwe. Przez tego patcha, gra mi sie kompletnie posypała. Nie wiem, czy jest to tylko zbieg okolicznosci, ale jakis czas po instalacji łatki, nie mogę uruchomić gry. Instaluje jeszcze raz-działa, instaluje wersje 1.1- wyskakuje blad, ze nie moze znalesc biblioteki core.dll, czy jakos tak...

Chyba, ze da sie grac z Wami, bez tego cholernego patcha. Sprawdzaliscie? :roll:

Edit

Albo zrobmy inaczej, zainstalujcie jeszcze raz gre i nie aktualizujcie wersji na 1.1... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze da sie grac z Wami, bez tego cholernego patcha. Sprawdzaliscie? :roll:

Nieda się. Było to już sprawdzane przez pewnego użytkownika, zresztą a czy da się dołączyć w diablo 2 z wersją 1.09 do Diablo 2 z wersją 1.10? Niestety :(. Więc muszisz coś pokombinować z tą grą...nie wiem sprawdz u kumpla czy u niego bezproblemowo działa Twoja gra z patchem.

Tak...Środa i Czwartek bardzo mi pasują :]. Chociaż gierka by była zabawniejsza gdyby było własnie nas czterech :(. Ale cóż jest jeszcze czas może ktoś się dołączy do tego czasu? Wrazie czego jestem z Pawłem, bo obiecał mi skrzynke z marchewkami jak będę zawsze z nim xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze swata nie sprzedalem wiec moglbym zagrac jesli bedzie kilku chetnych - tyle ze na pewno nie w srode (praca), byc moze w czwartek wieczorem ale tego jeszcze nie wiem. Bedziemy w kontakcie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę odświeżyć ten topic. Więc ludzie kiedy gramy? Może w ten czwartek o 20:00? Powiem Wam tylko, że będe mieć problem ze słuchem, bo brat wyjechał i zabrał słuchawki więc przewage będziecie mieli wielką ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okidoki

Let's play

W czwartek bedzie chyba pasowac humanowi wiec moze uda sie w 4 zagrać ^^

Donkey -> zawsze mozna podgłośnić głosniki nie? a jak nie to leć kup byle jakie słuchawki Media Techa ;]

Czwartek 20.00 (ale jakbyście przełożyli termin o godzine do przodu to bym sie nie obraził bo to w końcu godzina jeżdzenia na rowerze wiecej :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okidoki

Let's play

W czwartek bedzie chyba pasowac humanowi wiec moze uda sie w 4 zagrać ^^

Hmmm jakby to wam powiedziec...;) Czwartek pasuje mi wysmienicie tyle ze moj SWAT juz powinien byc gdzies... w Anglii!!! - tak sprzedalem go na allegro i to w dodatku chlopakowi z Angli (swoja droga kosztowna przesylka ale skoro sam zaplacil...)

Tak wiec przykro mi ale juz nie zagram z wami w SWATa :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to "pożycz" sobie na chwile od starszych, zrzuć zawartość płytki na HDD i zrób virtual drive po czym oddaj starszym płytki :)

Boshe ale Ty jestes kontrolowany :/ jakby moi starsi wiedzieli co ja mam na hdd...

MUSISZ miec tą CD! bo im wiecej osób tym lepsza zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to kiedy gramy i jak? Ja proponuje rozegrać jakieś misje ;). Wybór misji pozostawcie mi :twisted: . Rany chyba jednak dobrze, że Swat4 nie usunołem jeszcze, bo już już miałem taką myśl.

Tak więc to może zagramy w...czwartek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osioł wrzucił znowu na twardziela SWATa, ja też go mam (tylko ze gdzies u brata leży i czekam aż mi przyniesie ^^'').

Co wy na to żeby zagrać sobie w multi?

Mi pasuje aktualnie codziennie (ferie mam) wlasciwie najlepiej tak pod wieczór.

Kto chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...