Skocz do zawartości

Ogame


Gość Hell Shell

Polecane posty

No dobra, mamy juz Uni27 :) I jedna wielka tendencja: wszyscy vs Nemesis :mrgreen: Nie wiem co w tym jest, ale jak coraz to nowsi ludzie zeruja na tej nazwie to sie kazdemu ow w kieszeni otwiera ;) Tak czy inaczej "o!! farmy przyszly" :D

Na uni27 dziala juz sojusz Oldsql- z zaloga Oldsqla inside :D No coz, na uni21 szlo nam swietnie pod inna nazwa, to teraz rozkrecamy sie na calego ;) Wszyscy chetni- join Oldsql (tag: oldsql ;)) Co jak co, ale u nas latwiej wam bedzie sie rozwinac :) Chociazby po znajomosci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 934
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Taka nazwe sojuszu tez spotkalem na uni10 :P

Mowisz o Nemesis czy Oldsql ? :P Jesli o Nemesis, to oni wszedzie sa :P Nawet w Twojej lodówce ;) A tak wogole to zmuszony bylem do zmiany nazwy sojuszu na KAOS, z tego wzgledu, iz co chwile przychodzily wiadomosci z pytaniami ad. naszego zina w CDA :| Niby przyjemnie, ale nie podczas grania w takie giery ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany serdecznie NIE POLECAM ogame. Do niedawna tak jak wy spokojnie sobie grałem, dorobiłem się nawet 80 tys. pts na uni 11, kiedy pewnego "pięknego" ranka loguje się na moje konto a tu milutkie powitanie: Twoje konto zostało do 20.08.2006 zablokowane i wszystko dlatego, że opiekowałem się kontem kumpla który jest na wakacjach nad morzem a grał na tym samym uni (oczywiście jego konto też zablokowali) Mimo moich usilnych próśb i dobrych chęci wymiar kary nie zostałzmniejszony, pomimo braku czerpania z tego jakichkolwiek korzyści. Tymczasem znajomy kilka razy był przyłapany nma pushingu i za pierwszym razem dostał 3 dni a za drugim 7 dni kary :twisted: I gdzie tu sprawiedliwość? 4 miesiące gry poszły się j.... powiedzmy że poszły z dymem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zaczołem przygode z oGame, jestem na UNI 25 w sojuszu AofD o nicku, (zgadnijcie jakim :wink: )Revotur. Gra jest wciągająca i szczezre nie polecam w nią grać. Jest strasznym czasorzercą :D

Złotą radą jest już na samym początku wejść do jakiegoś większego sojuszu (niestety tutaj w grę mogą wchodzą znajomości bo najczęsciej nowi nie spełniają określonego poziomu punktowego aby w szranki silniejszych sojuszy wstępować) bo wtedy nie czuć tego niebespieczeństwa, że ktoś jednym transportowcem pozbawi cie wielo godzinnych zapasów, a i pomoc gospodarcza między członkami jest bardzo owocna i konkretna (silniejsi członkowie wspierają słabszych)

-->Egon

Jesteś sam sobie winny. Wystarczyło wysłać jednego priva do modka z wyjaśnieniem a było by po sprawie. W oGame bardzo często gram u kumpla, na jego kompie. Kumpel również gra w oGame i jego dziewczyna również i wszyscy gramy na UNI 25 (Ja, czyli Revotur, CrashBandicot oraz Shenia należymy nawet do tego samego sojuszu [AofD]) i co zabawne wszyscy najmniej raz sie zalogowaliśmy na jego kompie, więc trzy nicki mają ten sam IP, jak to możliwe? Wystarczyło powiedzieć o tym modkowi (jednego priva/maila wysłać, możecie także na GG modków łapać) i było po sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że nie pisałem do niego? Co prawda po fakcie, ale przecież SGO mogą zmieniać karę i to że tego nie zrobił to tylko i wyłącznie wina nadmiernego stosowania się do regulaminu przez operatarów. Na moje pytanie dlaczego zablokował konto (wyjaśniłem że opiekuję się chwilowo kontem kumpla) odpisał mi że sam się przyznałem do multikontowości - coś tu chyba jest nie tak, nie? Poza tym są wakacje, to chyba normalne że ludzie wyjeżdżają i nie mogą grać, jednocześnie też nie chcą uruchamiać "urlopu" żeby nie opaść w statystykach. Poza tym wysłałem ze 4 maile do GO i jeszcze więcej do SGO i... nic. "Wspaniały" SGO Nagash napisał "kara nie będzie skrócona" i wszystko. Moim zdaniem po prostu nie chce im się skracać kar i uważają się za bogów Ogame, myśląc że nikt poza nimi nie ma racji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to nie trzeba było mówić, że kumpel wyjechał, admin miał racje to brzmiało tak jakbyś się przyznał. Postaw się na jego miejscu. Codziennie ma wielu kolesi którzy "kręcą", jak wyłapie dwa nicki na jednym IP, to się pyta o co chodzi i jak myślisz co taka osoba odpowie? Zacznie się tłumaczyć, a najpospolitszym powodem jest "opieka nad kontem kogoś innego" takie teksty on słyszy codziennie, więc nie dziw się, że potraktował cię automatycznie, seryjnie i bezuczuciowo. Niestety życie nie jest usłane różami. Ja na twoim miejscu bym sprobował jeszcze raz zagrać w ogame, jesli byś się zdecydował to mogę sprobować pomoc ci sie rozkrecic na UNI 25

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rozpoczęcie od nowa nie wchodzi w grę. Co do wyjazdu kumpla to właśnie nie chciałem nic zmyślać. Co do tego, że widzi że na dwóch kontach jest to samo IP - czyżby nie widział że jeszcze tydzień wcześniej IP było inne? Zobaczył tylko pare razy to samo no i BAN. Może i masz racje że działał rutynowo bo oszustów jest naprawdę wielu, ale on mnie nawet nie zapytał o co chodzi tylko od razu zablokował konta. Spróbuję jeszcze dowieść swoich racji w dziale Zażalenia forum Ogame, mam nadzieję że to coś da. Na szczęście gram też na x-wars.com i galaxywars.pl więc nie jest aż tak źle... Myślałem nawet nad zaczęciem gry w Ogame od nowa, ale kiedy sobie przypomnę ile czasu zajmuje osiągnięcie tego wszystkiego co miałem, to mi się odechciało jakoś :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jeszcze zanim twoj kumpel wyjechal powinien to zglosic do GO. Z tego co wyczytalem dopuszczalne jest opiekowanie sie kontem innego usera, jeno wlasnie trzeba to wczesniej zglosic. Wtedy przy podaniu nicka opiekuna raczej czepiac sie nie powinni. No chyba ze robisz perfidny push :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cały problem polega na tym, że nie robiłem żadnego pusha. Ostatnio znalazłem nowe przepisy Ogame, wg których złamanie zasad zasiadania konta to 7 dni bana z urlopem. Czyżby GO sami nie znali regulaminu, skoro ja dostałem za to rok (czyli kasację)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ostatnio sie zalogowałem ogame (co to za...?), i wcale gra nie jest tak czasożerna. Każe coś budować i wychodzę, zobaczymy jak będzie później. Za poradą Reva przeniosłem się z uni 9 do uni 25 (gdzie działają anioły dobroci AofD). I co się okazało? Sojuz (nie sojusz, a sojuz ;)) jest w 4 galaktyce, Rev 3 a ja 1. Ha, co za nominacja! I jednocześnie pisze mi (Rev), że jestem otoczony siłaczami. Ciekawi mnie czy moje Imperium przetrwa dobę. :]

Bo zobaczę coś takiego: "Nasza planeta się poddała: wroga flota - myśliwiec 1. Transporter 6. Cieeekawe... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do niedawna grałem w Ogame ale przeżuciłem sie na jej następczynię: www.xwars.pl Gra ma tych samych twórców, jest dużo bardziej rozbudowana i ma napradę ogromny potencjał! Szczerze polecam, choć nie wiem jak z rejestracją bo mimo otwarcia nowego uni (2) mogą być pewne opóźniena:(

PS. Zapraszam do sojuszu Ogame Team na uni 1 (niedługo zostanie oficjalnie rozwiązany ale większość członków (jak nie wszyscy) przniesie sie do nowego sojuszu, który dopiero założymy - nazwa wciąż nie ustalona...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grę na Uni 1. Oczywiście jako Browar. Tak mi się coś wydaje, że to wszystko toczy się za wolno, udało mi się zbudować ledwie cztery poziomy kopalni metali, dwa kryształów, syntezator deuteru i trzy poziomy elektrowni słonecznej, teraz zaś nie stać mnie na nic z powodu zbyt wolnego przyrostu surowców :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...