Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hell Shell

Ogame

Polecane posty

Czyli chodzi wyłącznie o deuter? Robię tak: Galaktyka->obok planety ikonka notatniczka z oczkiem -> pisze: sondy szpiegowskie są wysyłane... -> później: flota nie wysłana ! niewystarczjąca ładowność! I ja nie wiem, deutery mam spox, ale napewno ktoś z Was juz wysyłał, więc proszę o dokładny opis (no, taki ze mnie noob w Ogame :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ze nie masz deuteru tylko o to ze sonda moze wziac na poklad ograniczona ilos jednostek tegoz surowca (np.3). Deuter jak wiadomo sluzy jako paliwo tak wiec planeta na ktora chcesz wyslac sonde jest w takiej odleglosci od ciebie ze braknie jej tego deuteru gdzies w drodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chcesz wyslać sonde do innej galaktyki niż Twoja. Ale jest na to rada, nie wysyłaj jednej sondy, przegladając galaktyke, tylko kliknij Floty i wyślij na dane współrzędne 2 lub więcej sond. Wtedy mają wiekszą ładowność, więc możesz je dalej wysłać i mają lepszą skuteczność.

I teraz ja mam pytanie, niech mi ktoś napisze ile kosztuje technologia plazmowa na 7 poziom i ile kosztuje jedna wyrzutnia plazmy :?: Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizadługo powino ruszyć uni 25.

Zamierzam zalożyć zaraz na starcie sojusz. Zapraszam wszystkie osoby, a zwłaszcza te, które wiedzą o co w Ogame chodzi i chcą syworzyć sojusz, który będzie wysoko w statsach :D

Czekam na zgłoszenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno: można się przenieść na inne universum w trakcie rozgrywyki

Taka możliwość niestety nie istnieje.

Duo: akurat szukam sojuszu, który by mnie przyjął :P nie znalazłby sie ktoś chętny? (756 pkt)

A na jakim grasz uni??

Jak na 16 to zapraszam do sojuszu Hunters!!

Porozmawiam z adminem i cię przyjmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim grasz uni??

Jak na 16 to zapraszam do sojuszu Hunters!!

Porozmawiam z adminem i cię przyjmie.

20...

Powoli się orzsrastam, jedna planeta jest nieodwiedzana, więc robię częste napaday, hehe

PS Sondy już wysłałem, ale jak chcę na inną planetę to pojawia mi sie komunikat, że: Z powodu Noobshutz sonda nie mogła zostać wysłana :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu próbujesz skanować słabszego gracza i chroniony jest poprzez Noobprotection :D

Jedno pytanie, bo jakoś na forum ogame nie ma konkretnej odpowiedzi.

Czy planety ze statisem (i) bądź też (iI) można atakować, czy też nie.

Mam w okolicy kilka takich planet, a transportery aż się palą do sfarmienia takich planet.

Teraz szukam aktywnej faremki, bo moje okręty wojenne z niecierpliwością czekają na chrzest bojowy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie, bo jakoś na forum ogame nie ma konkretnej odpowiedzi.

Czy planety ze statisem (i) bądź też (iI) można atakować, czy też nie.

Mam w okolicy kilka takich planet, a transportery aż się palą do sfarmienia takich planet.

Można, ja na taką jedną nieustannie wysyłam floty zyskując nieco surowców :D

Heh pewien heero zaatakował mnie swoją flotą, ale nikt się nie oprze 50 wyrzutniom rakiet i 20 laserówek, hehe :P

PS Jak zebrać pozostałości po walce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka propozycje, ostatnio wpadlismy na to z qmplami i powoli realizujemy. Jako ze na Rosyjskiej wersji Ogame sa tylko 2 universa a gracze niezby rozgarnieci - da sie latwo ich farmić (jeździc). Co Wy na to jakby tak ludzmi z forum cda zalozyc sojusz na uni1.ru?

Czekam na odpowiedzi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka propozycje, ostatnio wpadlismy na to z qmplami i powoli realizujemy. Jako ze na Rosyjskiej wersji Ogame sa tylko 2 universa a gracze niezby rozgarnieci - da sie latwo ich farmić (jeździc). Co Wy na to jakby tak ludzmi z forum cda zalozyc sojusz na uni1.ru?

Czekam na odpowiedzi :wink:

Hehe :D Ciekawy pomysł, tylko że pewnie ta wersja jest po rusku. No ale możnaby na pamięc wszystko robic, po doświadczeniu z wersją polską :D

A jaki w ogóle jest link do tego ruskiego OGame?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Uni2 na ruskim Ogame. Mam już 1 punkt. Wczoraj zacząłem, ale dzisiaj juz będe miał 2!!!!!!!!!!

To ja i Hawk też jesteśmy na uni2 w ruskim Ogame. Możemy założyc tam sojusz forumowiczów, albo przystąpic do jakiegoś istniejącego. Czekam na opinie, lub chętnych albo na forum albo przez Ogame. Mój nick to JaqbS, a współrzędne 2:218:10.

A na polskim Ogame, jestem na uni 10, jako DragonR (3:413:9). Zapraszam wszystkich serdecznie do sojuszu SAMOGON!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc chetni do exterminacji czerwonych macie dane;

Uni1.ru:

Tag sojuszu: REVOLTA

Nazwa: Camper Killerz

Moje acc: Obi-San

Moje polozenie:3:235:9

Narazie punktow: 18 :P

Zapraszam :)

Aha, jak przylaczacie sie do sojuszu to wezcie polski ogame jako lusterko, bo latwo pomylic duzo rzeczy. (a czesto zamiast cyrylicy sa krzaki :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Redasik

Ja się nazywam kutaplex :lol: . Mam już 5 punktów!! :twisted: :twisted: :twisted: Ja jestem za założeniem sojuszu. Dobrze by było stworzyć sojusz międzynarodowy. Wszyscy oprócz rusków;) [2:226:9]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już sojusz forumowiczów na 1 uni ruskiego ogame. Powstał i na 2uni. Zapraszam do nowo stworzonego sojuszu o chrakterze międzynarodowych (ale bez Rosjan) o nazwie United Against Russians (UAR). Chciałbym dodac, iż wbrew nazwie osobiście nic do Rosjan nie mam, ale w końcu to tylko gra :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...