Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

surfer0

Brothers in Arms

Polecane posty

geforce 4 mx440 34 mb

tu przytocze cytat dotyczacy kompatybilnosci kart z BiA:

Supported video card at times of relase :

ATI RADEON 8500/9000/X Series

NVIDIA GEFORCE 3/4/FX/6 Series (GeForce 4 MX not supported)

wyglada na to, ze sobie nie pograsz. no chyba ,ze poprobujesz z emulatorem shaderow.

Yellow to jest napisane kilka postów wyżej napisałeś ze masz geforce 4 jezeli jest to mx to masz doła bo wydałeś pieniądze na marne.

A i jeszcze dobra rada ZAWSZE SPRAWDZAJ WYMAGANIA GRY I CZY OBSŁUGUJE TWÓJ SPRZĘT!!! Thats all folks!! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yellow

ale sa jakies sterowniki zeby to zadzialolo czy sa jakies szanse ze cos sie d zrobic bo kupilem i chcialbym se pograc oprocz wymienienia karty da sie cos zrobic ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sa jakies sterowniki zeby to zadzialolo czy sa jakies szanse ze cos sie d zrobic bo kupilem i chcialbym se pograc oprocz wymienienia karty da sie cos zrobic ?

Da sie. Mozesz sprobowac z programem emulujacym shadery. Ma to jednak swoje zle strony bo znacznie obciazy komputer. GF 4 MX nie obsluguje DX 8.0 ktory jest potrzebny do odpalenia gry i stad ta niekompatybilnosc :S

Sory za mój ton ale yellow mieszka obok mnie i zawsze tak do niego mówie. (ble ble ble)

Lol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

Grałem w demko brothers in arms, i stwierdzilem ze gra jest świetna, a Elda znowu pogieło. Kupiłem na 'spółę' z qmplem orginalną wersje, i po przejsciu całej stwierdzam, że Eld miał racje. WE WSZYSTKIM. :P Chyba nawet dałbym 6+... 7+ to w sumie za duzo. Straszny crap!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Brothers in Arms Eraned in Blood za (84 zł czy przepłaciłem??) Ale nie w tym problem zainstalowalem to. directx 9.0c zainatalowalem zrestartowalem komputer, kod instalacyjny wprowadziłem odpalam i jest reklama "Ubisoft'u" i reklama "Gearbox" , a pózniej.....leci tylko muzyka a obrazu nie mam. Słysze jak przesuwam myszką po przyciskach takze gra nie jest zawieszona. Co mam robić??

Czy to moze być wina karty Graficznej?? Co prawdza miałem juz ją wymienić ale moj tata powiada-"Weź się gnoju do nauki...taka jest dobra"

Karta- NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400

Procesor-Intel® Celeron CPU 1000 MHz , 1.00 GHz

RAM- 640 RAM ---> 512 RAM+128 RAM=640 RAM

Monitor*-Relisys RE550

*Nie wiem dlaczego ale tak s epodalem dane monitora

** Powiedzcie czy moze to być wina karty graficznej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Brothers in Arms Eraned in Blood za (84 zł czy przepłaciłem??) Ale nie w tym problem zainstalowalem to. directx 9.0c zainatalowalem zrestartowalem komputer, kod instalacyjny wprowadziłem odpalam i jest reklama "Ubisoft'u" i reklama "Gearbox" , a pózniej.....leci tylko muzyka a obrazu nie mam. Słysze jak przesuwam myszką po przyciskach takze gra nie jest zawieszona. Co mam robić??

Czy to moze być wina karty Graficznej?? Co prawdza miałem juz ją wymienić ale moj tata powiada-"Weź się gnoju do nauki...taka jest dobra"

Karta- NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400

Procesor-Intel® Celeron CPU 1000 MHz , 1.00 GHz

RAM- 640 RAM ---> 512 RAM+128 RAM=640 RAM

Monitor*-Relisys RE550

*Nie wiem dlaczego ale tak s epodalem dane monitora

** Powiedzcie czy moze to być wina karty graficznej...

To wina karty graficznej mi sie wydaje ;) Nie obsluguje pixel shaderow i to moze byc przyczyna. Za nowa gra na za stara karte. Pozatym procek także masz zabytkowy a pamięć to pewnie jeszcze SD :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Brothers in Arms Eraned in Blood za (84 zł czy przepłaciłem??) Ale nie w tym problem zainstalowalem to. directx 9.0c zainatalowalem zrestartowalem komputer, kod instalacyjny wprowadziłem odpalam i jest reklama "Ubisoft'u" i reklama "Gearbox" , a pózniej.....leci tylko muzyka a obrazu nie mam. Słysze jak przesuwam myszką po przyciskach takze gra nie jest zawieszona. Co mam robić??

Czy to moze być wina karty Graficznej?? Co prawdza miałem juz ją wymienić ale moj tata powiada-"Weź się gnoju do nauki...taka jest dobra"

Karta- NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400

Procesor-Intel® Celeron CPU 1000 MHz , 1.00 GHz

RAM- 640 RAM ---> 512 RAM+128 RAM=640 RAM

Monitor*-Relisys RE550

*Nie wiem dlaczego ale tak s epodalem dane monitora

** Powiedzcie czy moze to być wina karty graficznej...

Tak to wina karty graficznej! ja miałem GeForce 4 MX i ten sam błąd miałem przy "jedynce". RAM masz odpowiedni, monitor też, procek również. Masz wszystko wporządku prucz karty graficznej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć czemu mi się Brothers in arms nie chce włączyć??

Build: (null)

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 1715 MHz [25650180096.000000 0] with 639MB RAM

Video: NVIDIA GeForce FX 5500 (9131)

General protection fault!

History: ULevel::SpawnActor <- (PlayerController) <- UGameEngine::PreInit <- InitEngine

wiem że nie rozpoznaje procesora (mam Intel Celerona 1.7 GHz)

czy zmiana procesora coś da??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam równierz problem:

Mam athlona 3700

geforce 7300GS

512 ram DDR/400

I podczas włączania wyskakuję mi critical error.

Miałem identyczny problem z Splinter cellem z cdaction i nowe sterowniki rozwiązały sprawe .

W przypadku BIA jest inaczej:(a

Edit

Chodzi :)

Cenega mi pomogła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...