Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

surfer0

Brothers in Arms

Polecane posty

No wkońcu kupiłem sobie tą gre jest wypaśna, ale denerwuje mnie jeden szczegół gra reaguje troszkę z opóznieniem na moje ruchy myszką polecenia wydawane kawiaturą są normalnie ale ta mysz jest troche opózniona co utrudnia celowanie!! Czy to jest wina gry czy mojego sprzętu??:

Celeron 1,7

512 Ram

GeForce 5200 fx

Płyta głowna Asus P4B533

win XP prof. SP2

Sterowniki do karty graficznej mam najnowsze, directx terz jest nowy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

Ściągnołem demko, zainstalowałem i mam problem co jeden z użytkowników. Tzn: widać filmik z samolotami, i po chwili restart kompa. Nieda sie tego jakoś zfiksować ? (62 fixer :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

surfer to chyba Twoj komp.. mozesz poprobowac grzebac w ustawieniach, czulosc mychy i takie tam ale szczerze mowiac jeszcze nie widzialem takiego problemu (a paru moich kumpli ma BIA...) Moj kumpel marudzi zebys sprobowal sie pobawic czuloscia myszki w windowsie (no akurat watpie czy pomoze ...) i wylaczal wszystko co pracuje w tle przed gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem demko, zainstalowałem i mam problem co jeden z użytkowników. Tzn: widać filmik z samolotami, i po chwili restart kompa. Nieda sie tego jakoś zfiksować ? (62 fixer :P)

Tzw. blue screen - miałem to samu w prologu. Pomogły mi najnowsze sterowniki do karty graficznej. Spróbuj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
Ściągnołem demko, zainstalowałem i mam problem co jeden z użytkowników. Tzn: widać filmik z samolotami, i po chwili restart kompa. Nieda sie tego jakoś zfiksować ? (62 fixer :P)

Tzw. blue screen - miałem to samu w prologu. Pomogły mi najnowsze sterowniki do karty graficznej. Spróbuj

Za linka do sterowników Radeona 9200 najnowszych wdzieczny bym był. (Yoda rulez)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
https://support.ati.com/ics/support/default...amp;folderID=27

czy trudno sie domyslic, ze stery dla R9200 znajduja sie na jakze nieznej stronie www.ati.com ?? no wiem... ja szukalem tych sterow 5h zanim znalazlem.

dlatego tak pozno jeszcze siedze przed kompem 8)

dziekuje, dziekuje, aczkolwiek po sciagnieciu i zainstalowaniu sterownikow catalysta ciagle jest to samo :/ probowalem reinstalowac demo (nawet z wlaczonym instalowaniem directX'a) pozniej probowalem zmniejszyc rozdzielke ale po kliknieciu 'okay' tez reset :-& help... :?

swoj sprzet 'podalem' na poprzedniej stronie. Jestem zdeka spiacy wiec Panowie i Panie wybacza ale ni..zzz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xmajorx
dziekuje, dziekuje, aczkolwiek po sciagnieciu i zainstalowaniu sterownikow catalysta ciagle jest to samo :/ probowalem reinstalowac demo (nawet z wlaczonym instalowaniem directX'a) pozniej probowalem zmniejszyc rozdzielke ale po kliknieciu 'okay' tez reset :-& help... :?

swoj sprzet 'podalem' na poprzedniej stronie. Jestem zdeka spiacy wiec Panowie i Panie wybacza ale ni..zzz...

Może coś jest nie tak z samą grą i to nie wina twojego sprzętu. Najlepiej sprawdź na innym komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z demem BIA otóż właczam jest pokazuje sie logo ubisoft, potem słychac muzyke i nic nie ma. moge chodzic po menu ale nic nie widze!! klikam ENTER na oslep i widac ładowanie. gosciu gada a ja nic nie widze:(

aha mój komp:

pentium IV 1.6

geforce 4 mx440 34 mb

384 ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huh, mike1292 ja polecam reinstalacje sterkow, albo podanie dokladniejszej konfiguracji kompa. Ja mialem taka czern obrazu swojego czasu w Sacred - jak sie potem okazalo gra miala problemy na win 98 :|

zreszta - to raczej na pewno wina konfiguracji Twojego kompa , a nie samej gry... , zawsze mozna jeszcze skontaktowac sie z pomoca techniczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xmajorx
huh, mike1292 ja polecam reinstalacje sterkow, albo podanie dokladniejszej konfiguracji kompa. Ja mialem taka czern obrazu swojego czasu w Sacred - jak sie potem okazalo gra miala problemy na win 98 :|

zreszta - to raczej na pewno wina konfiguracji Twojego kompa , a nie samej gry... , zawsze mozna jeszcze skontaktowac sie z pomoca techniczna.

Masz racje, ja miałem tak samo w Sacred, i przeinstalowałem sterowniki od grafy i chodziło, zupełnie o tym zapomniałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geforce 4 mx440 34 mb

tu przytocze cytat dotyczacy kompatybilnosci kart z BiA:

Supported video card at times of relase :

ATI RADEON 8500/9000/X Series

NVIDIA GEFORCE 3/4/FX/6 Series (GeForce 4 MX not supported)

wyglada na to, ze sobie nie pograsz. no chyba ,ze poprobujesz z emulatorem shaderow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

hehe... wystarczylo wylaczyc jakies-tam-efekty w performence (czy cus :P) i dziala :D i to BARDZO plynnie w 1028 rozdzielce + high tekstórki =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zaliczyłem tylko demko i musze przyznać, że klimacik niezły a i wygląda przednio i działa ślicznie:)

tylko ponoć singiel krótki (grał ktoś???) a multi niewesołe a lepiej się wywiedzieć, niż wywalić kase na 5h gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie jest pytanie do tego dzialu ale co tam ;) IMO gra jest niewarta swojej ceny, ja sie ciesze ze pozyczylem od kumpla anie kupilem bo bym sobie nie wybaczyl. Singiel faktycznie nie jest specjalnie dlugi a multi to jest totalna porazka :( jak masz od kogo skombinowac to bierz, przejdz i zapomnij o tej grze. A tak dobrze sie zapowiadala... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Furek

lo.Gra zainstalowala mi sie poprawinie ale przy probie jej uruchomienia pojawia sie cos takiego:

Critical Error

Buildnull)

OS:Windows XP 5.1

CPU:AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 2001 MHz with 511 Mb RAM

Video: No Video (chyba cos w tym jest nie tak)

General protection fault!

History:UD3DRenderDevice:Init

Pisaliscie ze to dlatego ze gosciu ma Radeona i dlatego mu sie to pojawia, a ja mam Geforce'a i mam ten sam problem:/.POMOCY!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
to chyba nie jest pytanie do tego dzialu ale co tam ;) IMO gra jest niewarta swojej ceny, ja sie ciesze ze pozyczylem od kumpla anie kupilem bo bym sobie nie wybaczyl. Singiel faktycznie nie jest specjalnie dlugi a multi to jest totalna porazka :( jak masz od kogo skombinowac to bierz, przejdz i zapomnij o tej grze. A tak dobrze sie zapowiadala... :(
Co za bzdury ! matteq niesłuchaj go ! Gra jest naprawde wspaniała i równie niedoceniona przez elda co Soldiers! Single wcale niejest krótki... A multi ? Multi jest IMHO całkiem ciekawe. podobne do single tylko po 1. Takich Mattów Baker'ów moze byc az dwoch ;-) (tzn Ty + Twój qmpel) + 2 gosci sterujących drużynami botów u niemców. Bardzo ciekawe, grałem u qmpla i polecam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...a ja mam problem z płynnością gry. Kompa słabego nie mam:

Barton 2500+

gF4 Ti 4200 64

512 ramu

płyta ASUS A7N8X-E (nForce 2)

No i działa...ale na najniższych detalach - trochę wyżej już tnie. Ta gra ma AŻ tak wysokie wymagania ? HL2 na przykład chodził mi na najwyższych detalach :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warrior_14 > przyczyna klatkowania moze byc Twoja karta graficzna. Do gry zalecana jest taka , ktora obsluguje Dx9.0. Byc moze masz cos skopanego w sterownikach, albo samym systemie. U mnie na P4 1,7GHz, 768 DDR, GF FX 5600 256DDR gra dziala dobrze [ale nie rewelacyjnie] w 800x600 , szczegolowosc na high przeplatane z medium....

Swoja droga to dosc duze wymagania w stosunku do oferowanej grafiki :?

Ps. mozesz jeszcze sprobowac wylaczyc wszystkie niepotrzebne programy dzialajace w tle na czas gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gienius_

BiA to gra warta swojej ceny! Przekonałem się o tym w pełni kiedy włączyłem ją na poziomie authentic. Nie ma ciotowatych czerwonych kropek na d głowami inie ma mowy zeby wyleźć na pałe i samemu rozwalić kilku szwabów jak to sie czasem udawało na easy. Tu się dopiero dba o żcie bo nie ma autosaveów:). Super. Kto nie jest chętny grać na ostatnim poziomie temu powiem ze po przejściu ostatniej planszy odkrywa się fajny filmik pokazujący skasowaną planszę "9 days earlier"- Baker chodzi po obozie i poznaje żołnierzy:). Ponoc skasowali ten etap z przyczyn technicznych.

PS. Proszę o reflekscje na temat poziomu authentic. Ja powiem tyle ze gra przestaje byc krótka:). Pierwszy etap- 30 min za 7 razem:). Nie będę mówił o bluzgach w późniejszych planszach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiA to gra warta swojej ceny! Przekonałem się o tym w pełni kiedy włączyłem ją na poziomie authentic. Nie ma ciotowatych czerwonych kropek na d głowami inie ma mowy zeby wyleźć na pałe i samemu rozwalić kilku szwabów jak to sie czasem udawało na easy. Tu się dopiero dba o żcie bo nie ma autosaveów:). Super. Kto nie jest chętny grać na ostatnim poziomie temu powiem ze po przejściu ostatniej planszy odkrywa się fajny filmik pokazujący skasowaną planszę "9 days earlier"- Baker chodzi po obozie i poznaje żołnierzy:). Ponoc skasowali ten etap z przyczyn technicznych.

PS. Proszę o reflekscje na temat poziomu authentic. Ja powiem tyle ze gra przestaje byc krótka:). Pierwszy etap- 30 min za 7 razem:). Nie będę mówił o bluzgach w późniejszych planszach.

Po pierwsze - TO NIE TEN TOPIC !! Jak chcesz sobie pogadać o BiA, wyraźić opinię na jego temat itp. - to idz do "Komentarzy".

Po drugie - jesteśmy na forum o problemach z grami. Ja tam widze, że ty masz problem ze sobą. Tak sie skręcało, żeby napisać co jest na końcu ??!! Dzięki - naprawdę wielkie dzięki. Na pewno będę zaskoczony jak te mapę zobaczę (a z tym miałeś iść do SPOILERÓW). Dobrze, że nie napisałeś jak kończy się gra, bo bym ci tę płytkę do...nieważne gdzie, ważne, że by bolało... :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gienius_

Nie napisałem niczego czego nie wiadomo na samym początku. Wystarczy wejść w extracts i zobaczyć, ze na końcu odkrywa się ta scena. Za resztę przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yellow

ja mam co innego mam oryginala peelke no i to jest moj problem wlaczam filmik luzik ale nie widze pozniej menu i nie widze gry tylko czarny ekran za to glos dziala mam nivide i najnowsze sterowniki czyli nvide :)

to moj komp ale to nie jest raczej jego wina pentium 4 2 ghz 512 dd ram

karta geforce 4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...