Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

surfer0

Brothers in Arms

Polecane posty

Hej co jest, w ostatnim numerze CDACTION jest reklama brothers in arms. Pod spodem jest napisane ze premiera jest 17 MARCA a ja chodziłem w moim mieście po wszystkich Empikach i i byłem takze w MEDIA MARKCIE i w zadnym z tych sklepów nie mogłem znaleść tej gry :cry:

Nie wiem albo ja nie potrafię czytac albo jest coś zle napisane :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki mam jeszcze jedno pytanie

1. CZy tam bedzie sie dało strzelać normalnie jak w medal of honor czy bedzie to podobne bardziej do FULL SPECTRUM WARIORR

Po pierwsze - premiera 17 marca wyznaczona jest na Europę i Amerykę, ale niestety nie na nasz kraj, w którym trwają ciągle prace lokalizacyjne. Jesli już chcesz mieć grę, zamów na którejś z zachodnich stron. Po drugie - jest to FPS nieco zbliżony do MoH czy CoD (sterujemy bezpośrednio jednym człowiekiem, możemy strzelać, przykładać broń do oka etc.), ale z FSW także czerpie całkiem sporo. Tu również wydajemy rozkazy w rodzaju otwarcia ognia, krycia się etc. Sterujemy tu równie niewielką drużyną - nie uświadczysz tu akcji jak na Omaha Beach czy w Stalingradzie. Z jednej strony to źle, z drugiej - umijętne wykorzystanie takiego 'małego klimatu' może znacznie zwiększyć atrakcyjność gry. Można więc rzec, że jest to mix dwóch pod-gatunków gier akcji, osadzony w roku 1944 i bazujący na prawdziwej historii Matta Bakera i jego współtowarzyszy.

The End. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cpt.Drake

a ja mam inszy problem....zainstalowałem grę , DirectX 9.0c , włanczam grę , odpala się filmik z samolotami...i komp mi się restartuje :/ nie wiem , xzego to wina , ale chyba nie sprzętu - AMD Athlon 2600XP+ , 512DDRAM , RADEON 9200SE 64Mb , 80GB....nie wiem , pomóżcie , jak możecie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm
a ja mam inszy problem....zainstalowałem grę , DirectX 9.0c , włanczam grę , odpala się filmik z samolotami...i komp mi się restartuje :/ nie wiem , xzego to wina , ale chyba nie sprzętu - AMD Athlon 2600XP+ , 512DDRAM , RADEON 9200SE 64Mb , 80GB....nie wiem , pomóżcie , jak możecie :(

ciekawi mnie tylko skad masz tą grę... wątpie zeby byla orginalna.

tak przy okazji z Twojego opisu wynika iz CD-Action to najgorsze czasopismo na Polskim rynku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo!!! Jeden z najlepszych FPP w jakie mialem okazje grac!

Gra nie jest moze jakąś rewolucją , tak jak to producenci zapowiadali, jednakze i tak nie zawiodla. Swietna grafa, oprawa dźwiekowa i klimat to najwieksze atuty.

Minusy: Można przejść w jeden dzień...

Gdybym mial jej wystawic ocene, bylaby to mocna 9, bo do 10 to jednak troche brakuje.

Żeby nie było to mam oryginal sprowadzony z Zachodu, wiec prosze bez glupich podejrzen:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiera 17 marca, no a gdzie ich 2 dema jakie zapowiadało CD-Action :?: Miało byc 1 demo grywalne i 2 na temat tytułowych braci, no i ja się pytam gdzie ono jest :?:
no wlasnie (a propos, kto odpowiada za dema i gry? Ghost, Zibi, Smug?) kiedy bedzie demo BiA :?: :?: :?:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiA wyszło terz na x box'a ktory kosztuje 600zł i wogule nie skacze. Z to skacze na kompach(w takich ustawieniach ja na x box'ie) za 2500 zł

Według mnie nie ma co tu porównyswać bo gry na xbox'a kosztują koło 200 zł, a na komputer premiery mozna kupić za mniejsze sumy......no chyba ze jest to jakiś prawdziwy hicior!!! :wink: I w taki sposób mozesz kupć sobie gazete z płytką na której jest koło 3 gier czasem sa to premiery za 20zł i masz zabawe na kilka dni lub tygodni a chcąc kupić 3 gry na x'a to musiałbyś zapłacić jakieś 600zł :!: :!: jak nie wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xmajorx

Skończyłem grać w BiA i muszę przyznać że gra była świetna, inzczej niż w CoD lub MoH, bardzo podobały mi się elementy taktyczne w grze np. twój oddział osłania cię, a ty sam, lub z jedną z dwóch grup zachodzisz przeciwnika od flanki. W grze znajduje się również dużo dodatków dotyczących tworzenia gry przez programistów z Gearbox Software (filmy, obrazki itp.). Chyba zagram sobię jeszcze raz, ale na wyższym poziomie trudności (im większy poziom trudności w grze, tym więcej dodatkowych materiałów :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam taki oto problem: Jak odpalam gre to wywala mi okienko z takim komunikatem:

Build: (null)



OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1676 MHz  [876356501504.000000 0] with 255MB RAM

Video: SAPPHIRE RADEON 9600SE Edition 128MB (6512)



General protection fault!



History: UGameEngine::Init <- InitEngine

O co chodzi???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys miał oryginał to bys nie zadawał tego pytania.

A wiem to bo przeglądam rózne fora dyskusyjne i nie raz sie powtarzał ten problem i wiesz co, są dwa rozwiązania ale nie bede ich podawał zeby nie było ze wspomagam piractwo.

Hmmmm czy to jest wystarczający dowód.!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiera 17 marca, no a gdzie ich 2 dema jakie zapowiadało CD-Action :?: Miało byc 1 demo grywalne i 2 na temat tytułowych braci, no i ja się pytam gdzie ono jest :?:
no wlasnie (a propos, kto odpowiada za dema i gry? Ghost, Zibi, Smug?) kiedy bedzie demo BiA :?: :?: :?:

Zamiast zadawać głupie pytania, warto by się dowiedzieć czy takie demo w ogóle jest i potem dopiero pytać , kiedy będzie w CDA. Prawda jest taka, że dema jeszcze nie ma i przez kilka najbliższych dni nie będzie. Zostało już powiedziane, że twórcy wypuszczą demo, kiedy dopieszczą je do maksimum i może się to stać dopiero jakiś czas po premierze gry. Cierpliwości!

PS. Churchill - za dema na 90% odpowiada Smuggler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

hitman nie pi***l za przeproszeniem. Z tego co wiem to ten błąd jest spowodowany tym ze jego Radeon niezbyt wspolgra z engine gry.

niewiecie moze jak bedzie BiA dzialac na :

procku 2 GHz, 256 MB DDR RAM, i Radeonie 9200 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hitman nie pi***l za przeproszeniem. Z tego co wiem to ten błąd jest spowodowany tym ze jego Radeon niezbyt wspolgra z engine gry.

niewiecie moze jak bedzie BiA dzialac na :

procku 2 GHz, 256 MB DDR RAM, i Radeonie 9200 ?

Powinien spokojnie pójść, mógłybyś dołożyć jeszcze jedną kość 128 RAM, ale to chyba nie będzie konieczne. Ja mam 512, Radeona 9550 i 2,2 GHz i wogóle mi się nie tnie (no tylko raz w przedostaniej misji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hitman nie pi***l za przeproszeniem. Z tego co wiem to ten błąd jest spowodowany tym ze jego Radeon niezbyt wspolgra z engine gry.

niewiecie moze jak bedzie BiA dzialac na :

procku 2 GHz, 256 MB DDR RAM, i Radeonie 9200 ?

Otóz jestes w bledzie u wiekszosci uzytkwoników Radeonów problemem nie jest ten komunikat, a wychodzenie gry do windy, zawiecha kompa i najgorszy wypadek restart kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tak zastanawiam skąd wy macie tą gre, jeżeli w Polsce jeszcze nie wyszła :wink: :?: :?:

Jest dużo sposobów na zdobycie gry, np. rodzina za granicą (w tym wypadku w USA), sklepy internetowe (nie polskie), no i jest jeszcze jeden sposób, chba wiecie o co mi chodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, co dalej z moim problemem??Ma ktos jakis pomysl? Jest na to jakis patch albo cos takiego??

Kupienie oryginała pomaga w 95% przypadków, co zresztą powiedzieli ci już inni. A jeśli rzeczywiście nie masz pirata...wyszły już 2 patche do BiA, a w planach jest 3. Poszukaj na stronie producenta albo gdziekolwiek indziej, może pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...