Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Executor98

Jak szybko gry się wam nudzą?

Polecane posty

Gry z ciekawa fabula i misjami niesztampowymi mnie nie nudza..gry ktore kaza przechodzic tak naprawde z level;a na level to samo mnie szybko nudza..ogolnie to gram poza seria GTA tylko w wyscigi....kiedys fifa byla ale szybko mnie znudzila....no i uwielbiam gierkiz NESA...Adventure Island mnie nigdy nie znudzi..szczegolnie III...wink_prosty.gif mego brata (18l)...zapalonego LOLowca od wrzesnia...wczesniej pol roku Minecraft..kiedys przezzedl cale Vice City i Sa....Gta V znudzila po 10 minutach gry...smile_prosty.gif

P.S. gry zawzyczaj mnienudza wtedy jak sie robi ciezko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojęcie nudy jest względne. Jeśli mamy jakieś gry, gdzie jest dużo rzeczy do znalezienia, wtedy mogę przy tym długo siedzieć, pod warunkiem, że odblokowanie tego ma jakieś profity - jeśli to sztuka dla sztuki, wówczas skupiam się głównie na fabule, omijając te dodatkowe aktywności. Jednak zgadzam się, że główne znaczenie ma fabuła. Jeśli potrafi zainteresować, więc nie jest tylko i wyłącznie przykrym obowiązkiem, to wtedy potrafię przejść grę na dwa-trzy posiedzenia. Nigdy jednak nie przechodzę gier dwukrotnie, a na pewno nie "raz po raz", jak robią to inni. Wtedy mi się nudzi, a powtarzanie tych samych sekwencji dla np. innego zakończenia nie jest dla mnie interesujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest tak bezsensowny, że aż szkoda gadać. Dlaczego? Ponieważ jest to tak szerokie pojęcie, że każda jednoznaczna odpowiedź, będzie absurdem. Nie wierzycie? To już odpowiadam: mi się gry nudzą po 1 godzinie i 47 minutach. WSZYSTKIE!

LOL. Idę sobie stąd, bo właśnie straciłem minutę życia pisząc tego płytkiego posta...

[DOPISEK]

A najlepsze jest to, że autor tego tematu ostatni raz logował się na forum w grudniu 2012 roku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od gatunku. Gra typu Far Cry 3 oferuje otwarty świat i świetną fabułę, którą chce się aż poznać kilka razy. Mi ta gra wystarczyła na około 90 godzin świetnej zabawy i dalej gra mi się wspaniale (wliczając multi). Są też gry "na raz", liniowe, lub tak słabe, że wiążą się z nimi tylko najczarniejsze wspomnienia. Dishonored dalej mi się nie nudzi, gdyż można ją przejść po cichu, lub a'la Rambo.

Najszybciej nudzą się chyba gry logiczne, raz się je przejdzie, i po tym ukończeniu znamy już wszystkie rozwiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taki dziwny nawyk, że każda gra by wylądować na mojej półce z grami musi choć raz zostać odpalona :P Czasem wracam do starszych gier, ale teraz niemam na to prawie wogle czasu. Zwykle przechodzę do końca chyba, że coś mnie zatrzyma w grze lub poprostu przestane grać przez dłuższy czas i zapominam. I jeszcze rzadziej żeby gra mi się nudziła, do dziś nie ukończyłem Skyrima xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...