Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RaxusV

Europa Universalis 3

Polecane posty

Mam problem ("Jak my wszyscy!").

Gram Rosją, rok 1650. Wskaźniki:

Rząd: 26

Produkcja: 25

Handel: 16

Morska: 23

Lądowa: 28

Stabilność: +3

Jestem cesarzem rzymsko - niemieckim.

Jestem rozciągnięty od Bałtyku do Kamczatki, Kuryli, Alaski. Mam Grenlandię i Świętą Helenę. Odkryłem już piechotę Piotra Wielkiego i falkonet, a nadal na liście figuruje mi Kawaleria stradioti, Milicja wschodnia i Hufnica. Czy ktoś może mi wyjaśnić JAKIM CUDEM jestem zacofany? Zerowa tradycja wojskowa, bo walczę najemnikami? Czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretów musisz poszukać na stronie dot. EU (np. Way of War czyli dawne Eufi.org). Na pewno trzeba mieć odpowiednio ustawione suwaki polityki wewnętrznej (zacofanie, centralizacja itp.), monarchę o wysokich umiejętnościach w dziedzinie administacji oraz sąsiadów o zachodniej kulturze technologicznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam EU3 Complete, i tam nie ma żadnych kampanii... Po prostu wybieram rok, państwo i nim gram. Więc nie wiem o co chodzi ale na granie jestem chętny :happy: , szczególnie CO-OP.

Mianem kampanii określa się właśnie grę :) Można powiedzieć, że gram w Wielką Kampanię, gdy mam na myśli od 1399 roku.

Europa Universalis w trybie MP pokazuje cały swój urok. Do dobre rozgrywki potrzeba 4 - 5 pewnych, choć niekoniecznie doświadczonych graczy. Polecam Ci też dokupić pozostałe dodatki, bo wprowadzają wiele nowalijek i usprawnień. Osobiście poszukuję raczej graczy posiadających dodatek Divine Wind 5.1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wersja Complete zawiera wszystkie dodatki(In Noimine, Napoleon's Abition, Divine Wind, Heir to the Trone) , a łatki jestem w stanie ściągnąć. A że zaczynamy od 1399 roku to jeszcze lepiej. No, no jeśli jesteś w stanie znaleźć 4-5 graczy to szczerze gratuluje :icon_biggrin: Jeśli tak, zagralibyśmy bez żadnych wstępnych założeń. W MP grałem tylko raz, z tego powodu, że nie wiedzieć czemu nie mogę się połączyć z serwerem. Grałem dlatego przez hamachi.

Co do daty i godziny, najlepszy byłby weekend, raczej w każdej "ludzkiej" godzinie. W dni powszednie po 16-17-tej powinienem znaleźć czas.

EDIT: Płytka wygrzebana, gra zainstalowana, patch 5.1 ściągnięty. Jestem gotów do gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeprosić vallout13, że nie odpisałem na priv. Niestety obecnie nie mogłem przyjąć zaproszenia do gry, bo już byłem po słowie ze znajomymi i aktualnie rozgrywamy kampanie, a że mamy niewiele czasu i gramy rzadko to jeszcze potrwa. Zresztą w przyszłości pojawi się mini relacja z tej rozgrywki na moim blogu. W każdym razie dzięki za pamięć i nie wykluczam, że w przyszłości (wakacje?) wezmę udział w jakiejś forumowej kampanii - a nawet przyprowadzę jeszcze kilku graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przeprosić vallout13, że nie odpisałem na priv. Niestety obecnie nie mogłem przyjąć zaproszenia do gry, bo już byłem po słowie ze znajomymi i aktualnie rozgrywamy kampanie, a że mamy niewiele czasu i gramy rzadko to jeszcze potrwa. Zresztą w przyszłości pojawi się mini relacja z tej rozgrywki na moim blogu. W każdym razie dzięki za pamięć i nie wykluczam, że w przyszłości (wakacje?) wezmę udział w jakiejś forumowej kampanii - a nawet przyprowadzę jeszcze kilku graczy.

Przeprosiny przyjęte :)

Niestety nie udało nam się zebrać odpowiedniej liczby graczy EU3 DW 5.1, która gwarantowałaby komfortową rozgrywkę multiplayerową (a nie jedynie kooperacji).

Jeżli ktoś chciałby wziąć udział w rozgrywce, to wciąż ma okazję. Wystarczy odgrzebać starą wysłużoną EU3 DW i zassać najnowszy patch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ochotę podbić Europę, a może stać się imperium handlowym jak Wenecja? W programie wycieczki jest też możliwość skolonizowania Nowego Świata. Innymi mówiąc szukam ludzi do wspólnego kreowania stosunków międzynarodowych sposobami wszelakimi. Masz doświadczenie w grze wieloosobowej - super. Nie masz doświadczenia - zdobądź je!

Teraz na poważnie. Poszukuję chętnych do multi EU3 DW 5.2. Wersja językowa nie jest ważna :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym zagrał, problemem jest fakt, iż sam posiadam EU3 Complete na steam. Ostatnio jak próbowałem tą wersją grać ze znajomymi, którzy mieli wersję non-steam to było niestety niemożliwe - chyba, że do tej pory coś się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...