Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paladynluk

Post Mortem

Polecane posty

Gość paladynluk

Problem: gra chodzi jak żółw animacja niesamowicie zwolniona :(

Sprzęt mój: P4 3 GHz; Radeon 9800 Pro 256 DDR II stery: 5.1; Okienka XP + sp1;DirectX 9c 512 ramków

Pytanie: Dlaczego tak wolno chodzi :cry: :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adash

0.o Radeony cienkie? Hmm sa one obok GFsow liderem w branzy kart graficznych. No ale to twoje zdanie.

Co do watku. Czy to jest nowy komp? Jesli tak to czy skladales go sam czy w jakims sklepie? Moze to jest problem z konfiguracja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paladynluk

Waluta==> śmieszny jesteś :D :lol: :lol: :lol:

Adash sam składałem ale wszystkie gry (Half-Life 2, MEDAL OF HONOR WOJNA NA PACYFIKU, Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie) działają mi płynnie na full detalach z 1600x1200.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj readme - moze gra ma problemy ze wspolpraca z twoja karta, zmien sterowniki do k. graf, przeinstaluj gre , a jesli to nie pomoze to skontaktuj sie z pomoca techniczna.

ps hl2 na 1600x1200 i full detale :shock: ja myslalem , ze do takich ustawien to trzeba co najmniej 1GB ram + GF 6800 albo radeo x800 ... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten problem i gdzieś wyczytałem, że gra się nie lubi z P4

Nawet patch ponoć na to wyszedł, ale coś nie znalazłem miejsca z darmowym downloadem (na oficjalnej nie ma).

UPDATE:

Znalazlem w na file planet takie cus: post_mortem_sp1.exe

Jeszcze nie wiem, co to, ale zaraz sie okaze :)

WOOOHOOO - POMAGA!

post_mortem_sp1.exe mozna sciagnac z fileplanet i gra chodzi juz jak trzeba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artez

A ja mam taki problem: kiedy włączam gre i dochodzi ona do ekranu na którym jest logo Post mortem gra zamiera(czyt. wiesza się), co mam z tym zrobić, myślicie że ten patch mógłby pomóc. Mój sprzęt to: c333 mhz, 128 mbram i voodoo 2.

edit: Patch nie pomaga, dalej pierwsze animacje po uruchomieniu gry i zwiech...może problem leży po stronie sprzętu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taki problem, gdy sie ekran ściemnia do mi sie wiesza gra, zainstaloszłdm patcha i pomogło ale w dalszych etapach znów jak sie ściemnia obraz to zawiecha jest. Reinstalowałem gre, isntalowałem nowe sterowniki do karty, DirectX 9.0c a mój sprzęt to:

Celeron 2200, 768 MB RAM, Radeon 9600 XT 256 mb grafiki. Windows XP

Pomocy bo chce pograć w tą fajną gre a nie moge :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasio

Ja juz nic nie kapuje. Chodzi mi o tego goscia, ktory w dzien zabojstwa caly wieczor siedzial pod oknem w kawiarni Nantis. Naszkicowalem dokladnie TAKA SAMA facjate jak bylo podane w solucji, mimo to i kelner, i Theo Male mowia, ze nie znaja tego goscia! W ogole nie moge ruszyc z akcją do przodu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie animacje nie tną tylko jak gadałem z recepcjonistą w hotelu to była zawiecha po instalacji Patcha już znikła ale w dalszych cześciach gry przyściemnieniach znów sie wiesza :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarYanN

hmm....u mnie jest troche inny problem....instaluje grę, uruchamiam, sprawdzam jeszcze tylko co jest w opcjach i próbuje zacząć nową gre. Tylko próbuje bo robi sie czarny ekran(tylko przez chwile jakas mała klepsydra jest widoczna) i albo gra sie wiesza i nadal czarny ekran(trzeba resetowac) albo wykrzazca sie do systemu.....bardzo proszsze o rade.....

Acha mój komputer to:Celeron 366Mhz 198 RAM i S3Savage 3D 8Mb.....wina sprzetu??(zabytku :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nic nie kapuje. Chodzi mi o tego goscia, ktory w dzien zabojstwa caly wieczor siedzial pod oknem w kawiarni Nantis. Naszkicowalem dokladnie TAKA SAMA facjate jak bylo podane w solucji, mimo to i kelner, i Theo Male mowia, ze nie znaja tego goscia! W ogole nie moge ruszyc z akcją do przodu!

Mała porada: rysunek tego goscia jest w folderze Post Mortem Textures PortraitRobot :)

Ktos wie jak uzyc wytrychow na drzwiach ?? Nie wiem co zrobic, z nikim juz nie moge rozmawiac a nie moge uzyc tych wytrychow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie wiec co zrobić z tymi przyciemnieniami? Opiszę, jak wygląda problem dokładnie. W momencie, gdy ekran robi się ciemny (przy dogrywaniu), gra się wiesza. U mnie da się wyjść do systemu - czasami...

W pliku debug.log w folderze z grą znajduje się masa takich komunikatów:

"eSurface: unable to create surface (Error #590)

DDrawCreateSurface: unable to create surface (Error #590)"

Następnie (w tym pliku) są takie wpisy:

"Assert: Error: missing (or too many) character in font data file for font 'Font_Paris1'. Found 93 chars, but 92 are defined.

Assert: Error: missing (or too many) character in font data file for font 'FontH_Paris1'. Found 93 chars, but 92 are defined.

Warping from -1 to -3...Ok

Loading game into slot '0', file name 'C:Documents and SettingsTedMoje dokumentyPost_Mortem Savessave0001.sav'

Warping from -2 to 20100.Loaded 'Commissariat.cmo', Time: 609...Ok

Warping from 20100 to 980010.Loaded 'PortraitRobot.cmo', Time: 546...Ok

Activation closeup item named'

(... - dużo tego co linię wyżej)

Warping from 980010 to 20100."

Koniec pliku. Mam Athlona XP 2600+, GForce FX 5200, 256 Ramu, Win 2k. Instalacja patcha nie pomogła. Proszzzzęeee was o pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaś jak biore butelke czerwonego od barmana w hotelu to sie wiesza.W mojej sytuacji nie da sie nic zrobić tylko reset. W CDA pisało żeby wybrać MAKSYMALNA instalacje i taką właśnie wybrałem bo instalowałem ponownie i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość setroC
Teraz zaś jak biore butelke czerwonego od barmana w hotelu to sie wiesza.W mojej sytuacji nie da sie nic zrobić tylko reset. W CDA pisało żeby wybrać MAKSYMALNA instalacje i taką właśnie wybrałem bo instalowałem ponownie i nic.

Mam dokładnie to samo. Tylko, że mi się oprócz tego kontretnego momentu gra zacina się jeszcze w innych i nie da się grać.... :/

komp:

athlon 1,4 ghz, 512 ddr ram, radeon 9600 pro, najnowsze stery do karty graficznej, najnowszy directx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem ze pomimo ze wszystko zrobie co nalezy na poczatku gry w swojej pracowni (wszystko wg solucji i to nie jednej a kilku nawet ) to i tak nie mam zadnego innego miejsca podswietlonego na mapie oprocz pracowni.Wiec nawet do barmana nie moge dojsc.Co jest nie tak ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasio
Ktos wie jak uzyc wytrychow na drzwiach ?? Nie wiem co zrobic, z nikim juz nie moge rozmawiac a nie moge uzyc tych wytrychow.

Wsadz je do dziurki od klucza. Zmieszcza sie 4. Po prostu przestawiaj je jak sie da i nacisaj klamke to w koncu sie otworzy. :)

Mała porada: rysunek tego goscia jest w folderze Post Mortem Textures PortraitRobot

No wlasnie, narysowalem dokladnie takiego samego i nic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buick111 możesz dokładniej opisac co robisz. Grę przeszedłem dawno temu (i choc nie z CDA to też była pl) i oile pamietam to by miec wybór innego miejsca niz pracownia trzeba przyjąc zadnie tej miłej pani, która póka do naszych drzwi, lub odrzucic a następnie zadzwonic do niej telefonemi i... jednak się zgodzic. Oprócz tego trzeba wziąc aparat i szkicownik. Jeśli robisz wszystko jak należy i nadal nic z tego spróbuj przeinstalowac grę (może zakradł się jakiś błąd)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Toreno

ludzie

odpowiedzcie

Czy da się jakoś przewija dialogi, omijac je?? jak tak to jakim klawiszem :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...