Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arek.M

GTA 3

Polecane posty

Gość Franek_Dolas

Zapewne jest to misja w ktorej Joe mowi ci, ze kule nic nie daja?? Latwiutka, juz ci tlumacze. Bierzesz patriota (hummera) i dojezdzasz do gostka. Tluczesz go do momentu, az tlusty straznik ucieknie z samochodu. Jedziesz odmalowac patriota, bo zapewne masz w tym momencie 3-4 gwiazdki. Nie boj sie, furgonetki nikt nie ruszy. Potem jedziesz do portu, odstawiasz bryczke i zgarniasz kase :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neuron

Ja mam problem z jedną z misji Salvatore . Wtedy kiedy mam jakiś gosciu wychodzi z burdelu Luigiego . Nie wiem co mam zrobić . Próbowałem niszczyć i ścigać ale i tak przegrywam ... :( :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi ci o misje nie pamiętam tytułu ale cos z Curly?? jesli tak to maz sledzic tego gościa stopien jego podejrzen obrazuje pasek w prawym górnym rogu ekranu jesli gościu sie skapnie pasek dojdzie do końca misja jest nie zalicznona musisz sledzic go aż do poru az bedzie filmik po filmiku możesz go juz zabic albo podjex pod klub taksówka bedziesz go wiózł osobiście

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. Latanie w GTA 3 jest chyba niedopracowane. Możesz latać dłużej, pod warunkiem, że znajdziesz jakąś skarpę :wink:

A wie ktoś jak przejść misję co trzeba rozwalić takie zielone budki w których hawajczycy(?) narkotyki sprzedają. Tych budek na mapie nie widać. Ile ich jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. Latanie w GTA 3 jest chyba niedopracowane. Możesz latać dłużej, pod warunkiem, że znajdziesz jakąś skarpę :wink:

Jeżeli jest się zagorzałym fanem gry i jest się uparty jak...(hmm...spójście na mój nick? :] ), to można sie nauczyć latać tym Dodo :]. Pamiętam do dziś jak latałem sobie 45minut po mieście :D. Tylko trzeba wymijać te specjalne wyskoczenie, bo robi się bullet-time i zmienia się kamerka i tyle z latania :(.

A wie ktoś jak przejść misję co trzeba rozwalić takie zielone budki w których hawajczycy(?) narkotyki sprzedają. Tych budek na mapie nie widać. Ile ich jest?

Weź sobie brykę i pojeździł po Liberty City, zabardzo nie pamiętam ile budek (chyba w I dzielnicy 3, drugiej 5 i ostanierj 4, ale nie jestem pewnien) było, ale ja w taki sposób ukończyłem misje. Aha to nie są hawajczycy tylko kolumbijczycy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak przejść misję co trzeba rozwalić takie zielone budki w których hawajczycy(?) narkotyki sprzedają. Tych budek na mapie nie widać. Ile ich jest?

Tylko wpierw znajdź wszystkie budki, bo po rozwaleniu pierwszej zaczyna odliczać czas i wtedy nie ma już czasu na szukanie pozostałych(po znalezieniu bedą zaznaczone na radarze). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość iCe-doOm

Propo Dodo slyszalem ze jakis chinol leciał tym kilka(naście?) godzin tak czy inaczej naprawde długo :-O

Propo budek - najlepiej zaczynac od pierwszej dzielnicy - od budki niedaleko posiadlosci Salvatore'a - tam jest najtrudniej - jak zginiesz odrazu to niebedziesz musial pociagac calej misji od nowa :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych budek z narkotykami jest 9. W pierwszej dzilnicy jest 5, jak zniszczysz wszystkie 5 to wyskoczy komunikat, że w tej dzielnicy zniszczyłeś wszystkie i muszisz rozwalić reszte w pozostałych dwóch dzielnicach. Na przednieściach (tam gdzie się po tym moście "zwodzonym" :) jedzie) są 2 budki. Ostatnie 2 są w tej dzielnicy, w której zaczynasz grę (jedna jest koło rezydencji Salvatora, a druga w okolicach portu). Długo się z tą misją męczyłem zanim znalazłem wszystkie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

A teraz pytanie z innej beczki w stopniu trudności "advenced", chodzi czy ktoś wie przypadkiem jak do GTA:VC można sprowadzic texturki miasta z podstawki GTA3 i tym samym połaczyć miasta???

PS. apropo Dodo można zimportować pewne osiągi skimmera z VC do GTA:3 i po sprawie miasto wolne do lotów (uwaga czasami dziwne rzeczy sie dziejeja potem z Dodo trzeba sie na tym znać, i pokombinować)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem sobie ostatnio po raz kolejny gta3, daje sobie nowa gre i gram, zapisuje postep i wychodze z gry. Zalaczam gre, wczytuje sejwa i wyskakuje mi raportowanie bledow xpeka :x . Probowalem pare razy zapisac, na roznych slotach ale coagle to samo wyskakuje. Reinstalka gry nie pomogla, co to moze byc?

Uprzedzam i pisze ze mam oryginala

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jasiur

Kuboza ---> Wiec zaczne od tego zebys jeszcze tylko napisal jaki masz sprzet ogolnie ;) Poza tym, to sprawdz wszystki stery, directxy itd.

Wydaje mi sie ze to moze byc wina SP2. Albo tego ze gdy ostatni raz miales GTA3 na twardzielu, to ze mogles miec inny OS. Ale jak zainstalwoales SP2, to to moze byc jego wina bo powoduje wiele problemow w grach. A i jeszcze przyszlo mi do glowy ze moglbys sprobowac siagnac patcha :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzetu nie podawalem bo IMO mozna go wykluczyc, od poprzedniej instalki nic nie zmienialem. SP2 nie mam, mam SP1 na ktorym mi dzialalo przedtem gta bez zarzutow, a sejwy nie sa z poprzedniej gry, tylko z teraz, po 5 misji zasejwowalem i krach, nie da sie odczytac. Jak jednak chcesz ten sprzet to:

1,4 ghz dur

fx 5200 64mb

384 ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jasiur

Kurcze... Co to moze byc... Moze tryb zgodnosci? Ale watpie bo nie wiem czy by sie w ogole uruchamialo. Moze zanim wlaczysz gre wylacz wszystkie programy chodzace w tle (antiviry, firewalle etc) I sciagnij tego patcha, bo cos to moze dac w sumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do latania DODO w gta3 to nie jest to niedopracowane - zauwazcie ze ma on zlozone/obciete skrzydla. Porownajcie z DoDo latajacymi na niebie. Jesli chcecie sie zabawic to polecam sciagnac z netu model pelnego dodo, ktory ma 2 razy dluzsze skrzydla. Wtedy lata sie nim prawie-bezproblemowo. Jak cos to moj rekord latania na 'wersji okrojonej' to 46 sekund, na wersji 'z pelnymi skrzydlami' - 5 minut.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanko. Otóż jeśli ktoś kojarzy gdzie (mniej więcej) stoją samochody do zaliczania checkpointów w terenie, to proszę o namiary na te wózki (jeden na bank jest pod barem w dokach w pierwszej części miasta, to wiem - gorzej z resztą). Mam 98% gry - paczki, rampagi, skoki, misje fabularne i poboczne. Chyba tylko tego mi brakuje do save'a 100%...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...