Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arek.M

GTA 3

Polecane posty

jeden jest bodajze na 3 wyspie, w miejscu gdzie na jednej z misji jest walka na kije baseballowe, taki maly parking do ktorego sie dojezdza 'polna' droga, po prawej stronie od twojego save, a na centralnej wyspie to nie pamietam, moze ktos inny pomoze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MATEUSZXL

Nie pamiętam dokładnie bo już rok nie grałem. Ale chyba jest na plaży. Musisz jechać do Salvatore i zejść na dół po skarpie. Idziesz na prawo i masz wózek. Jeżeli źle podałem to sorki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Wysadź bazę" - mianowicie likwiduję wszystkich na statku ze snajperki (tych po prawej, po uprzednim oczyszczniu kładki). 8ball wchodzi na statek. Strzelam cały czas do tych po prawej i "misja nieskończona". Co jest??????

Pewnie jakiegoś kolesia przeoczyłeś na statku i on posłał 8-balla do piekła...dwóch stoi przed statkiem, kilku stoi też na skrzyniach...po prostu trzeba dobrze popatrzec gdzie sa kolesie i szybko strzelac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Wysadź bazę" - mianowicie likwiduję wszystkich na statku ze snajperki (tych po prawej, po uprzednim oczyszczniu kładki). 8ball wchodzi na statek. Strzelam cały czas do tych po prawej i "misja nieskończona". Co jest??????
Niedaleko punktu na który musisz wejść znajduję się pigułka zwalniająca czas. Weź ją a dopiero po tym idź we wskazany punkt. Będziesz miał więcej czasu na rozprawienie się z kolumbijczykami, a wszyscy będą się ruszać o wiele wolniej. Moja rada: Staraj się wyeliminować najpierw ludzi z kładki a następnie czyść lewą stronę i uważaj aby nie trafić w beczki, które wybuchają gdy 8Ball jest na statku. Jak trafisz w beczkę która jest niedaleko 8Ball'a jej wybuch dosięgnie twojego czrnoskórego kumpla i będzie kolejny Mision Faield.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Wysadź bazę" - mianowicie likwiduję wszystkich na statku ze snajperki (tych po prawej, po uprzednim oczyszczniu kładki). 8ball wchodzi na statek. Strzelam cały czas do tych po prawej i "misja nieskończona". Co jest??????

Prawda jest to co napisali inni forumowicze, ale ja znam jeszcze łatwiejsze rozwiazanie tej misji. Mianowicie: Jedź do dok, zaparkuj auto mniej wiecej koło kontenera i wyjdź. Po rozmowie z kumplem uzbrój sie w bazookę (jesli takowei nie posiadasz to wpisz kod: GUNSGUNSGUNS [kilka razy bo bedziesz miał wtedy wiecej amunicji]), wyceluj w środek mostka prowadzacego na statek i pslij im ładny usmiech (tj. pocisk), potem w statak tam gdzie stoja kolumbijczycy. Gdy załatwisz kilku koło wejscia na statek uzbrój sie w AK-47 lub M-16 i biegnie (najlepiej dogoń 8Ball'a) i zacznij strzelać do wrogów (pamiętaj aby ochraniac kumpla!!!!). Gdy ich załatwisz 8Ball podłoży bombe i misja zakończy się sukcesem!!!

Jesli zabili cie to przed misja w dokach jest pancerz, znajdź go i postepój dalej z tym co napisałem :D :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszytskim, ale przeszedlem to juz w normalny sposób, czyli wejdź na dach i strzelaj ze snajperki. Po przejściu misja łatwa. Aha i jeszcze jedno: nie wydaje mi się, aby misja była zalicznona, jak jesteś na statku, bo statek przecież tonie :?

Misja jest zaliczona nawet wtedy :D Po prostu jest filmik na którym 8-Ball ucieka, napis "Misja zaliczona" i "gracz" znajduje sie juz (bezpiecznie) na ziemi tj. dok :P . Więc mogłeś spokojnie iść na statek i porozwalać skurczybyków :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Neuron

Ja mam taki problem bo mi się misje nie zapisują i save mi nie działają. Dlatego aaby przejść gre w nią grać ciurkiem bez możliwości zapisania. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem bo mi się misje nie zapisują i save mi nie działają. Dlatego aaby przejść gre w nią grać ciurkiem bez możliwości zapisania. :/

Jal Ci sie misje nie zapisują?? A zapisujesz je po zarobieniu misji?? Albo czy jesteś tego świadom :twisted: ?? A poza tym misje POWINNY Ci się zapisywać :D

______________________________________

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4675&P=1#FILM - zabaczcie filmik z "The Godfather - The Game"........ prezętuje się BARDZO przeciętnie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuron

Ja mam taki problem bo mi się misje nie zapisują i save mi nie działają. Dlatego aaby przejść gre w nią grać ciurkiem bez możliwości zapisania. :/

Nie wiem czemu Ci się nie zapisują bo mi zawsze doskonale się zapisywały i działały. Może kasujesz folder z save'ami z GTA(GTA3 User Files) w ,,Moje Dokumenty" które się znajdują na pulpicie bo myślisz że niepotrzebne czy cuś :? lub je modyfikujesz albo coś jeszcze innego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bardzo mądre posty panie Fucker. Zresztą nick też masz fajny. :lol:

Mam problem z GTA III. Chodzi mi gorzej od GTA Vice City i czasami tekstury zanikają. Nie wiem tak właściwie co z tym zrobić. Sterowniki przeinstalowałem i w ogóle system mam czyściutki. Zaraz sprawdzę czy już chodzi normalnie, ale wątpię, żeby cokolwiek się zmieniło.

Mój komputer:

Intel Celeron 1.0 GHz, 256 MB RAM, Nvidia Ge-Force 2 MX 100/200 32 MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem , czemu my sie gubia. Koleś ma PIRATA , a do tego źle przegranego , dlatego sejwy znikaja po wyjsciu z gry.

Na jakiej podstawie to stwierdzasz? Czyzbys tez mial kiedys taki problem?

Sprawdz czy folder gdzie maja byc sejwy nie jest "tylko do odczytu". Moze dlatego sejwy sie tam nie pojawiaja bo po prostu nie moga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer:

Intel Celeron 1.0 GHz, 256 MB RAM, Nvidia Ge-Force 2 MX 100/200 32 MB.

Ja mam 1,8Ghz,256 RAM,Geforce 4 MX 64MB, a i tak nieźle cieło.Gierka jest poprostu słabo zoptymalizowana i jedyne co możesz na to poradzić to ściągnąć takiego nieoficjalnego patcha, który likwiduje niektóre elementy, np. gazety walające się po mieście. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Goodman -> troszkę słaby config kompa jak na GTA 3, ale z tym można sobie poradzić. Grałem luksusowo na połowę słabszym procesorze. Istnieje taki mały "High FPS mod" (czy coś o podobnej nazwie). Usuwa trochę, zbędnych moim zdaniem, bajerów graficznych (fruwające gazety, liście, dymek z wydechów samochodów, itp.). Są to szczegóły, da się grać bez nich. A mnie przynajmniej bardzo przyspieszyło to grę. Sprawdź na jakiejś stronie o GTA, np. Zaibatsu albo GTASite, w downloadzie powinien się ten mod/patch znajdować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...