Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arek.M

GTA 3

Polecane posty

Quickdraw -> Pierwszy komp na którym grałem w GTA 3: Celeron 433 MHz, 128 RAM, Riva TNT, Win 98. Działało dobrze po zainstalowaniu wyżej wymienionego przeze mnie moda/patcha.

Drugi komp, który mam do dziś: Celeron 2.42 GHz, 512 RAM, Radeon 9200 SE 64-bit DDR 64 MB, Win XP Pro + Serv. Pack 1. Przeszedłem na nim GTA 3 dwa razy. Żadnych problemów nie stwierdzono.

A co do kart Nvidii - nigdy nie byłem ich fanem. Jakoś bardziej ufam Radeonom :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxey, Mr. Goodman==> Słyszałem, że na kompach z kartami z rodziny GF2 i windowsem XP gra się strasznie kaszani. Może to jest powodem tych 'rewelacji'. Ja grałem w GTA 3 na p2 350 mhz(!), 128 ram i GF1 i dało się grać, choć tylko na W98.

Bo xp ma wiecej wodotryskow i potrzebuje wiecej ramu... 64 mb ramu zuzywa sam windows! Wiec moze tu nie chodzi o karte lecz o pamiatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo xp ma wiecej wodotryskow i potrzebuje wiecej ramu... 64 mb ramu zuzywa sam windows! Wiec moze tu nie chodzi o karte lecz o pamiatki.

Nie, nie chodzi o pamięć. Gdy grasz w GTA na XP z GF2 to występują konflikty sprzętowe. RAM nie ma tu nic do rzeczy.

Gralem w gta na gf 2 z xp, i problemow nie bylo, aczkolwiek u kumpla na podobnej konfiguracji (GF 2 64 MB i XP) pojawily sie bledy z texturami, ale jak zwykle w takich przypadkach pomogla reinstalka sterownikow (w jego przypadku na starsze ale to zalezy od modelu karty...)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to może być też wina driverów... A co do Paula, to GF4 jest sprzętem, a XP powoduje jakieś konflikty. U mojego qmpla tenże konflikt powodował, że w 1024/768 gra wyciągała jakieś 10 fps, mimo sprzętu 3x szybszego od mojego rzęcha. W w98 grał komfortowo w 1280/1024.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bardzo mądre posty panie Fucker. Zresztą nick też masz fajny. :lol:

Mam problem z GTA III. Chodzi mi gorzej od GTA Vice City i czasami tekstury zanikają. Nie wiem tak właściwie co z tym zrobić. Sterowniki przeinstalowałem i w ogóle system mam czyściutki. Zaraz sprawdzę czy już chodzi normalnie, ale wątpię, żeby cokolwiek się zmieniło.

Mój komputer:

Intel Celeron 1.0 GHz, 256 MB RAM, Nvidia Ge-Force 2 MX 100/200 32 MB.

wiem...

Btw. Nie ma za co ; p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konfiga Amd Athlon 1 ghz, Gf 2 mx 32 mb, 256 ram, i mi na xp professionalu chodzilo gta pieknie. zero zaciachow, na rodzieloczsci 800x600 i w 16 bitach. i co wy tu dajecie, ze jakies konflikty sa.

Z taką rozdzielczością nie miało ci prawa nawet zająknąć. :) Spróbuj sobie podwyższyć na 1024x768 i 32 bit.Będzie kaszana. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kieruję podobne pytanie:

Mam problem z ukończeniem gry na 100%. Mój status wynosi 97% (zadania – 69 na 73):

- ukończone wszystkie misje podstawowe oraz dodatkowe,

- wykonane wszystkie 4 zadania RC TOYZ,

- wykonane wszystkie 4 misje terenowe,

- wykonane wszystkie 20 Rampages,

- wykonane wszystkie 20 Unique Stunt Jumps,

- odnalezione wszystkie 100 Hidden Packages ,

- wykonane - po 20 misji Vigilante w każdej dzielnicy (w sumie 60),

- ugaszone - po 20 pożarów w każdej dzielnicy (w sumie 60),

- ukończona misja Paramedic na 12 poziomie,

- rozwiezione 100 pasażerów taksówką,

- ukończone obydwa Import Export Garages,

- ukończone Portland Emergency Vehicle Crane.

Czy mogło się tak zdarzyć, że wykonując misje Policyjne, Straży wykonałem je w jednej dzielnicy, dostałem bonusy ale przez to nie poszło w procenty?

W Portland pozostała na radarze ikona telefonu – wyścig – mogę je ponawiać non-stop.

W Stauton aktywny jest jeden telefon (brak zaznaczeń na radarze) z wyścigiem, które mogę ponawiać non-stop.

W Shoreside mam dostępny telefon (brak zaznaczeń na radarze) z rozbrajaniem bomby w samochodzie, które mogę ponawiać non-stop.

Jeśli ktoś ma propozycję co trzeba zrobić niech napiszę. Czego mogłem nie wykonać? Czemu mam aż 4 misje do tyłu? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Portland tuż obok garażu Joey'a jest wytwórnia karmy dla psów Bitch'n'Dog, czy coś takiego. Tam były 4 misje na telefon, dostępne w określonej porze dnia (telefon przed bramą zakładu). Misje proste jak drut, kończyły się zlikwidowaniem w różny sposób środka transportu. Może to jest to.

Jeśli nie, sprawdź w statystykach (tych przewijanych), a najlepiej zapisz je sobie w pliku html (jest tam taka opcja, o ile pamiętam) i przejrzyj po wyjściu z gry. Jak nic nie znajdziesz, podeślij mi ten plik na maila, porównam ze swoim (mam 100%). Możesz też podesłać swojego save'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za lekką zmyłkę, ale tej opcji zapisu statystyk do pliku html w GTA 3 jednak nie ma :oops: . Można tylko przeglądać w grze. Powiadasz te misje masz zrobione, hmm :-k . Kurczę, z Twojego opisu wygląda, że jednak wszystko masz, a "trójka" nie jest znowu aż tak rozbudowana. Nie wiem, ale jak już pisałem - proponuję przesłanie mi tego save'a, łatwiej będzie coś znaleźć. Niemniej nic nie obiecuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewną myśl ale dawno nie grałem więc może być nietrafna :wink:

A zrobiłeś wszystkie misje Kenji'ego? Bo mogłeś tak zrobić, że wszystkich nie wykonałeś a w jednej misji go zabiłeś i misje zniknęły. Pomyślałeś sobie, że je wykonałeś a tak nie jest. A właśnie najwcześniej jak go możesz zabić to niewykonanie dla niego tych 4 ostatnich misji. Też tak miałem i jedyne co można na to zaradzić to zacząć grę od nowa (ewentualnie wczytać save przed zabiciem Kenji'ego) :?

Lepiej jest się jak najwcześniej dowiedzieć ,,co nie jest tak" ze statystykami aby za długo nie rozpaczać :P Ja grę zacząłem od nowa przez to i jakoś osiągnęłem potem 100% :wink:

Jeśli to nie jest jednak to, to może użyłeś przynajmniej raz kodu? Słyszałem, że przez to też nie można wtedy uzyskać 100% mimo zrobienia wszystkiego. Ale sądzę, że jednak na kody nie grałeś :P Tak jak ja :)

Radzę pomyśleć nad tym co wyżej napisałem :wink: Innych pomysłów już nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to pewnie te misje Kenji'ego. Cóż, nie masz za bardzo innego wyjścia jak rozpocząć grę od nowa (chyba, że zapobiegawczy jesteś i akurat masz save'a gdzieś sprzed rozjechania skośnookiego :twisted: ). Swoją drogą ja zabieram się do przejścia tej gry na 100% procent po raz drugi (a po raz czwarty warstwy fabularnej), więc to zaczynanie od nowa nie wydaje mi się znowu takim koszmarem ;) . W każdym bądź razie powodzenia życzę :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...