Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 6/2010

Polecane posty

Yeah!!!! Ale super patrząc po screenach gra jest [beeep]ista. Jeśli to jest podobne choć trochę do Necronomicon to nie interesują mnie inne wersję kupię całego covera dla tej gry !! Wreszcie porządna przygodówka w klimacie survival horror :) Kiedy następny przeciek ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym, żeby na coverze był Gothic 3. W Rumunii był pół roku temu to w Polsce też może być.

Ale Polska, to nie Rumunia :). Zresztą Gothic 3 musi najpierw iść do Ekstra Klasyki Gold a potem do Biedronki a później można myśleć, że gra może się pojawić w czasopiśmie. Chociaż nie wykluczone jest to, że rzeczywiście Gothic 3 w tym roku się pojawi, ale nie teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 był też na Węgrzech... z ważnego powodu - 10 lecia tamtego Gamestara. My też na hity takiego kalibru będziemy musieli prawdopodobnie poczekać do ważniejszych numerów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym, żeby na coverze był Gothic 3. W Rumunii był pół roku temu to w Polsce też może być.

Ale Polska, to nie Rumunia :). Zresztą Gothic 3 musi najpierw iść do Ekstra Klasyki Gold a potem do Biedronki a później można myśleć, że gra może się pojawić w czasopiśmie. Chociaż nie wykluczone jest to, że rzeczywiście Gothic 3 w tym roku się pojawi, ale nie teraz.

Devil May Cry 4 był w Platynowej Kolekcji za 70 zł i pojawił się w CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście liczę na coś pokroju Titan Quest'a. To była genialna gra.

Albo ewentualnie jakieś inne, dobre RPG.

Przez ostatnie kilka miesięcy, CD Action zaskakiwało nas wieloma hitami, więc może i w tym numerze znajdzie się miejsce na coś genialnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście liczę na coś pokroju Titan Quest'a. To była genialna gra.

Albo ewentualnie jakieś inne, dobre RPG.

Przez ostatnie kilka miesięcy, CD Action zaskakiwało nas wieloma hitami, więc może i w tym numerze znajdzie się miejsce na coś genialnego.

Titan Quest był kilka numerów temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba! Grałem kiedys w demo i z chęcią zagram w pełniaka a co do marudzenia że znowu przygodówka to mogę powiedzieć tylko tyle że dla mnie to może być nawet pasjans jako pełniak a CDA i tak bym kupił! Bo nie samymi pełniakami człowiek żyje!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym, żeby na coverze był Gothic 3. W Rumunii był pół roku temu to w Polsce też może być.

Ale Polska, to nie Rumunia :). Zresztą Gothic 3 musi najpierw iść do Ekstra Klasyki Gold a potem do Biedronki a później można myśleć, że gra może się pojawić w czasopiśmie. Chociaż nie wykluczone jest to, że rzeczywiście Gothic 3 w tym roku się pojawi, ale nie teraz.

Devil May Cry 4 był w Platynowej Kolekcji za 70 zł i pojawił się w CD-Action.

Wtedy Cd Projekt nie miał najlepszych stosunków z firmą Capcom, więc do wyprzedaży internetowej trafił DMC4. I redakcja postanowiła wykupić licencje danego produktu :P, ale nie wątpliwie taki pełniak w czasopiśmie dawał powody do dumy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra przygodowa w którą nie zagram :tongue: .

Fajnie b było jakby dali strategie typu Heroes i king's of bounty.

Albo coś w stylu Baldur's Gate 2 i Icewind dale 2.Lecz trochę mało prawdopodobne lecz pomarzyć można.

A może niech dadzą za pełniaka Wormsy ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...