Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

A ja jestem co do music trochę zawiedziony :(. Kiedyś mówili, że w San Andreas będziemy mogli usłyszeć Nirvane! To mnie tak cieszyło i myślałem jaki kawałek dadzą! A gdy wyszła lista utworów, to nie było na niej Niravany :(. Cóż jedyne pocieszenie, to to, że będzie znów radio z rege^^ Kjah west. A także dwa inne radia z rockiem :). Och...już sobie ustaliłem kiedy jakiego radia będzie słuchać ;). Na przykład jak zdobęde super fajny wóz sportowy, to zarzucam X Radio lub DSJ. A jak wozik z podckakujacym zawieszeniem, to Kjah :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osioł fajnie że nawiazałes do muzyki do odpowiednich samochodów :lol: :lol: Bo ta zapodac se low ridera a w RLS akurat leci Ain't Notin but a G thang i to będzie takie klimatyczne, postawić go na 3 kółkach i......

Albo (juz bez radia) sobie tak perfidnie na rowerek sie przezucic i wizić sie po miescie...

A jak zapadnie noc , dopadne cos szyszegi a tu. np. taki deep Cover i kur*a gangsta jestem :lol:

Słyszałem ze są rózne zawody np. w akrobacjach :D low riderem , zawody bmx na vercie ip. Czy to prawda

Krótko mówiac jak złapie to mnie nie nikt na gg nie zastanie przez conajmniej 4 dni. No ne będe grał bez przerwy 8) bede robił przerwy na obiad , kolacjie itp. na spanie i tyle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osła: gdzie można znależć tą listę?

Proszę tu masz liste wszystkich utworów jakie będą w San Andreas http://www.gta.pl/gtasa.php?page=radio . Przy okazji są podzielona na radia.

Ja co pierwsze jak się dorwę do SA, to szukam rowerku :twisted: . Jak w Vice city pierwszy raz grałem, to motoru szukałem i znalazł się fagio :). Ciekawy jestem jak takowym rowerkiem będzie się jeździło :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej właśnie widziałem screena, którego pokazali na stronie głównej CDA i jestem zszokowany. Z tego jak on wygląda wnioskuję, ze będzie można skakać ze spadochronu :D. Tak przynajmniej mi się wydaje, ew. jest to skok z wysokiego budynku :wink:

Z tej listy co podałeś Osioł zainteresowało mnie najbardziej WCTR Talk Radio - wyobraźcie sobie gdyby to były polskie teksty z dobrymi polskimi lektorami. Po prostu byłoby to dobre rozwiązanie. Z samych utworów dominuje głównie hh i rap, no cóż jest trochę mocniejszej muzyki.

A rzeczywiście najbardziej interesują rowery wszelkiej maści, co będzie następne? Deskorolki :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samych utworów dominuje głównie hh i rap

I prawidłowo w końcu to jest najlepsza muzyka i tak juz zostanie a te perełki które wybrali ludzie z R* to majstersztyk. Całe RLS rlz.

A pozatym jeden z ziomów CJ , O.G. Loc jest raperem(troche kulawym... Bardzo Kulawym !! )... Ogólnie gra ma taką otoczke bo wtwdy własnie nastąpił najwiekszy wybuch nowych artystów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Iron Maiden? :(

Heh...na pocieszenie jest przeciesz stary dobry Kiss :lol: i Ozzy Osbourne, gdyby był jeszcze Elvis, heh marzenia :).

Otóż jak ja czytałem, to będzie taka robudka, że trzeba będzie pozdłoć plastik w samolocie i szybko z niego wyskoczyć używając spadochronu ;). Także słyszałem, że będzie misja, by wykraść z bazy wojskowiej Jet-pack^^. Ojoj ja chce mieć już San Andreas :). Acha, a tak, to wreście się ciesze, że jest screen z wersji PC, a nie z tego śmierdzącego PS2 :x .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo w końcu to jest najlepsza muzyka i tak juz zostanie

Niestety, ale ja tylko trawię reggae i rap, hh to już inna sprawa. Chwała Bogu, że są jeszcze inne stacje radiowe :wink:

Otóż jak ja czytałem

Pokusiłem się na przeczytanie jakie postacie będą występować w GTA:Sa i trochę tego żałuję, ponieważ piszą, że przy pierwszym spotkaniu można mieć dobry ubaw. Ale co tam, postacie to nie wszystko...zresztą to były uogólnione opisy.

Jak ktos ma jeszcze jakies pytania to pisac bo juz prawie przeszedlem giere

Jeśli będziesz tak pisał dalej, to będę musiał zrezygnować z czytania Twoich postów, wolę być zaskoczony tym co się dzieje (czytając ten dział zaskoczenie na pewno już trochę zmalało :P) niż wiedzieć wszystko o grze nawet jej nie mając :wink:. Wiesz pisz co chcesz, ale nie gadaj zbyt dużo o tym co jest w grze :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Syriusz15

GTA:SA sprzedało się świetnie na konsole, więc na PC też na pewno odniesie sukces, tylko jak duży? Myślicie, że GTA:SA pobije jakiś rekord sprzedaży? Bo ja myślę, że tak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że GTA: SA będzie walczyło o pierwsze miejsce na liście sprzedaży w Europie z WoW. Z obiema tymi grami wiążę jakieś nadzieje, a z GTA takie: oczekuję więcej wolności niż w Vice City i że do rowera będzie się dało przypiąć jakiś silniczek rakietowy :D (może będzie taki mod?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Iron Maiden? :(

Heh...na pocieszenie jest przeciesz stary dobry Kiss :lol: i Ozzy Osbourne, gdyby był jeszcze Elvis, heh marzenia :).

Otóż jak ja czytałem, to będzie taka robudka, że trzeba będzie pozdłoć plastik w samolocie i szybko z niego wyskoczyć używając spadochronu ;). Także słyszałem, że będzie misja, by wykraść z bazy wojskowiej Jet-pack^^. Ojoj ja chce mieć już San Andreas :). Acha, a tak, to wreście się ciesze, że jest screen z wersji PC, a nie z tego śmierdzącego PS2 :x .

Może złaski swojej nie obrażałbyś innych platform bo tym samym wnioskujesz że w milionach domów na całym świecie śmierdzi,poprostu brak mi słów do takich ludzi jak ty bo ja nie jestem wstanie obrazić czegokolewiek na czym da sie grać i mimo ze jestem konsolowcem to mam wielki respekt do kompa bo wiem że dzieki nie mu powstają gry na moją kochaną konsole.......A pozatym w baldury i inne takie nie pogram na konsoli.

A co do S@dohi to wielkie sorki poprostu już było tyle pytań i woógle, że stwierdziłem ze dam wam przedsmak bo oczywiście w moim poprzednim poście tak naprawde zamieściłem tylko troszke z rzeczy które znajdują się w tej ogromnej grze.Za to bardzo wkurzył mnie jeden element NIE MOŻNA NOSIĆ DISCMENA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> - RoZy

Wracając do GTA San Andreas, normalnie znowu, to u mnie się zaczyna :D. Znów codziennie mysle o tej grze! Nawet często sobie nucę kawałek piosenki z Kjach west, którą słyszałem z oficjalnej strony ;). Och gdyby grę wypuścili naprawdę 15 kwietnia :). Marzenia.... Ale już sobie postanowiłem, jak zdobede po 10 czerwca GTA i jeszcze szkoła trwać będzie, to na pewno nie będę obecny na zajeciach (oceny wystawione, to po co chodzić?) :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ze tak nie na temat ale Driver 3 wyjdzie na PC 15 marca!! :D

po prostu sie tak ucieszylem ze wreszczcie ze wypadalo sie ta radocha podzielic, wkoncu wczesniej o tym mowa byla :D

tu macie pelen artykul na ten temat :

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x...9Vb1gPEYx4iQU2c

Co do tego drivera to widziałem w CDA że można kupić Driv3r nawet po polsku za 129 :P ale możliwe że Driv3r to co innego niż Driver 3 nie wiem bo sie nie orientuje ale jeśli to to samo to już można kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie dopiero uświadomiłem że premiera w czerwcu się przyda - przynajmniej kupie nowego kompa a nie bede musiał u kumpli grać (zresztą nie wiadomo jeszcze jak duze bedzie miec wymagania)

Oglądnąłem sobie liste radii i utworów.

I radio pt. SF-UR i K-JAH WEST będzie u mnie krolować (chyba :P)

To są moje rytmy :)

Nawiasem mowiać ciekawe czy bedzie mozna sluchac muzy na rowerku np. poprzez discmana :) i jak w ogole bedzie wyglądała jazda na nim :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mowiać ciekawe czy bedzie mozna sluchac muzy na rowerku np. poprzez discmana :)

Ta ciekawie by było :). Discman do kieszeni, słuchawki na uszy i w drogę po rowerku :). Chociaż, zaraz w początku lat 90 były już discmany? Może lepiej by było jechać z Walkman`em ;). Prawdę mówiąc nie orjętuje się technicznie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mowiać ciekawe czy bedzie mozna sluchac muzy na rowerku np. poprzez discmana :) i jak w ogole bedzie wyglądała jazda na nim :twisted:

Nie dość że rower dali to jeszcze discmana byś chciał hehe... ja myśle że napewno nie będzie discmena :P chociaż w sumie kto wie... a jazda na rowerku będzie pewnie przypominała tą na motorze tylko że będziesz pedałował :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a miałem napisać zamiast discmana - mp3 player - lol :)

Co ta technika robi z człowiekiem - jakbym teraz żył bez technologicznych zabawek ? :)

Widziałem filmik z GTA: SA (goście nagrywali podczas grania na PS2) i nie było tam żadnej przenośnej muzy do bajka (=rower) :(

Ale może na PC :twisted:

Nawiasem mowiąc to się dziwnie ten rower bujał podcza jazdy (pedałowania) - no ale to BMX.

Zmianiam zdanie - ja juz chce nowe GTA :D

EDIT:

Nie zaczynajcie kolejny raz wojny PC vs. konsole (specjalnie PC pierwsze dałem :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego drivera to widziałem w CDA że można kupić Driv3r nawet po polsku za 129 :P ale możliwe że Driv3r to co innego niż Driver 3 nie wiem bo sie nie orientuje ale jeśli to to samo to już można kupić.

Wiem tez widzialem to w CDA :P ale niestety to byla jakas przedsprzedaz a premiera sie "nieco" opoznila... :(

miejmy nadzieje ze teraz wszystko pojdzie po mysli producentow i dystrybutorow :P

a ja myslę że będzie to beznadzieja - znowu rozpalimy sobie niepotrzebny smaki i skończy sie na uczuciu Dooma III, nie byłem zadowolony z mission packa do GTA 3 - tak nazywam vice city - i jeżeli screeney i demo praktycznie po raz trzeci pokazuje mi tą samą grę to .. nie sądze abym sie mile rozczarował

Gdzie widziales demo GTA: San Andreas :wink:

czy grales moze w wersje alpha na PC :wink: bo slyszalem ze cos takiego sie pojawilo w sieci ale to nie obrazuje przeciez stanu gry

byle do 10 czerwca 2005 :D

Następnym razem go po prostu skasuje. Naucz się edytować wlasne posty - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne część z Was zauważyła, a raczej nie może odnaleźć własnych postów, ewentualnie części ich treści. Musiałem zmarnować z 10 min. by po Was posprzątać, z czego nie jestem szczęśliwy. Następny który wspomni o wyższści konsol nad PC (lub vice versa) od ręki dostaje ostrzeże - mam nadzieję, że się jasno wyraziłem! :evil:

Jak na razie ustne dla Osła za "zaczepność" - Ty więc mocniej uważaj co piszesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Syriusz15
a ja myslę że będzie to beznadzieja - znowu rozpalimy sobie niepotrzebny smaki i skończy sie na uczuciu Dooma III, nie byłem zadowolony z mission packa do GTA 3 - tak nazywam vice city - i jeżeli screeney i demo praktycznie po raz trzeci pokazuje mi tą samą grę to .. nie sądze abym sie mile rozczarował

w sumie ile razy można bawic sie w to samo ... do chwili wyjścia pełnej gry i wylądaowania na moim kompie wypowiadam sie negawtywnie bo nie byłez zadowolony z Vice City i nei ukrywam tego ...

a co do stacji radiowej i w samym GTA 3 był dodatek pozwalajacy na tworzenie własnej stacji jako plugin :P

Po pierwsze, Vice City to NIE dodatek, tylko osobna, odzielna gra, kolejna część serii GTA. Poza tym, skoro GTA:SA odniosło taki sukces i tak zachwyciło konsolowców, to niby czemu ma rozczarować na PC? I przede wszystkim, to nie to samo, bo w GTA:SA jest tyle zmian, że ciężko mi uwierzyć, że to ciągle ta sama gra-GTA. Ja w nią jeszcze nie grałem, ale już jest moją ulubioną grą :D i gdybym miał ją oceniać, dałbym teraz, bez namysłu, bez zagrania 10/10. Ta gra po prostu nie może rozczarować! Ty i inni, którzy twierdzą, źe GTA:SA bedzie słabe, jeszcze sie nim zachwyci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludu! Jak ja i Wy wszyscy słyszeliście będą małe wsie i farmy :). Czyli będą jeździć kowbainy! :D. Już sobie wyobrażam, kradne takiego i jade na miasto ;). Ciekawy jestem czy wszystkie pojazdy będzie można zduningować ;). Na przykład takiego Kowbaina :), lub furgonetce dorobić nitro :D. Ale jazda by była, lub nawet będzie :). Albo jestem zaciekawiony jak będzie wyglądać ucieczka przed wojskiem za pomocą....roweru :D. Pamiętam w VC, jak na skuterku uciakałem z 15 minut, a tu na jeszcze lebszym pojaździe będe uciekać :D. Nie ma baca i z tą wypowiedzią:

bez namysłu, bez zagrania 10/10.

zgadzam się na 100%, ja także dał bym juz gierce 10/10 ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...