Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Ja mam inny problem: przy zainstalowanym tym modzie Oblivion, po wjeździe do LV albo LS wywala mnie do pulpitu, albo zacina komputer. Jednak, przecież ten mod nie powinien robić takich sytuacji, skoro ściągnęło już go masę osób. Mam również ENB series v.074. A to raczej nie wina komputera... Widziałem dużo filmików na youtubie, z ustawieniami, które ja mam. I grają normalnie. Więc jak to z tym jest? Dodam, że oprócz ENB mam także zainstalowane 2 samochody.

Jak można zrobić, żeby AA był x16? Ja w opcjach widzę tylko do 4 (albo 8), nigdzie 16 nie widziałem tongue.gif . Można to ustawić w panelu sterowania Nvidii? I czy jakieś tam zmiany (może drobne, ale zawsze) to wprowadzi?

Ponawiam :)

Edytowano przez vimes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do loadingów: moim zdaniem są one dłuższe w wersji PS2 (mam oczywiście oryginał) niż na moim PC, ale nie jest to różnica znaczna. Czy przypadkiem długość loadingu nie zależy od konfiguracji komputera...? Na długość loadingu na konsoli może też wypływać zabrudzenie soczewki lasera, ilość rys na płycie, model konsoli (nie mam pojęcia, jak PS3 radzi sobie z grami na PS2). W każdym razie na długość loadingów na PS2 nie narzekałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem własnie napisać o rysach które mogą znajdować się na płycie. Na mojej zauważyłem kilka lecz jest ich bardzo mało. Może zoldator ma własnie zabrudzoną soczewkę, bo wszystko na to wskazuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podobały się wszystkie części GTA, ale w szczególności podoba mi się GTA:SA. To moje klimaty :P

Podoba mi się duży obszar gry (3 miasta + wioski), jazda na rowerze, gra w kosza (jednak mam bug, że jak gram w kosza o mnie zaraz wywala do pulpitu, albo na boisku wogóle nie mam piłki, oczywiście oryginał z Polskim spolszczeniem od Cenegi), i elementy simsowe (fryzura, jexzenie, siłownia, salon tatuązu, ciuchy itd.). Ogólnie bardzo mi się ta część podoba. No i zapomniałbym lubie główne postacie GTA:SA (CJ, Wu Zi Mu, Cesar, Sweet, Kendl, Madd Dogg).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra w kosza (jednak mam bug, że jak gram w kosza o mnie zaraz wywala do pulpitu, albo na boisku wogóle nie mam piłki, oczywiście oryginał z Polskim spolszczeniem od Cenegi

Nie przejmuj się, gra w kosza jest po prostu tak fatalnie zabugowana i koniec. W Wersji PS2 gra wprawdzie nie wywala, ale piłka potrafi zniknąć i się już nigdy nie pojawić, ewentualnie można ją odszukać w jakimś innym miejscu, z tego, co pamiętam z FAQ. A szkoda, bo fajnie jest sobie porzucać od czasu do czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogłem grać w kosza i wszystko było okej bez bugów, ale raz wczytałem i wszystkie piłki poznikały.

Czemu się dziwicie? Podjeżdżasz autkiem pod domek, idziesz się zapisać a tu (po 6 godzinach) autka brak!

A w Polsce to nie lepiej?! (czasem nawet po 15 minutach i już autka nie ma <_< ).

PS. Warto by w następnej części GTA (nie IV, chociaż nie wiem, czy tam nie ma tego elementu) dodać opcję gaszenia silnika i zamykania drzwi na klucz. Do aut jeżdżących po drogach spokojnie dałoby się "wchodzić", ale do stojących z zamkniętymi drzwiami, oczywiście dałoby się włamywać (coś jak w Mafii?).

Edytowano przez vimes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to to, racja, i dodał bym, jak np. w mafii, że ludzie jakoś lepiej żyją. Jeżdżą se samochodami, zatrzymują się, zamykają auto, idą sie przejść, wracają i jadą dalej. Brakowało mi tego w GTA. Tak samo było z pociągami czy tramwajami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby akcja GTA V miała się toczyć w Vice City, byłoby za tego dużo dobrego.

Do metropolii ? la Miami idealnie pasują lata osiemdziesiąte, ale to już było...

Inne czasy mniej pasują, nie miałyby tego (trochę kiczowatego, nie da się ukryć :P ) klimatu.

Wolałbym GTA V w czasach np. Mafii, ewentualnie Mafii 2...

Tymczasem jednak poczekajmy na GTA IV na PC, zamiast tak strasznie wybiegać w przyszłość :P

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekam na GTA4 na PC, bo i tak mi nie pójdzie :) Nawet tematu o tymże na tym forum nie czytałem, staram się omijać zagadnienie, po co sobie samemu przykrość robić. Natomiast zastanawiam się, czy Rockstar zamierza wydać bezpośrednio po GTA4 GTA5, czy też może właśnie GTA3 wyda różne wesołe tytuły, które będą powielać, z mniejszymi lub większymi usprawnieniami, pierwowzór (w tym przypadku GTA4), którego jednak nie znam w dostatecznym stopniu, by prorokować. Czy jest możliwe zrobienie czegoś takiego jak GTA4 o rozmiarach San Andreas (kilka miast i duże połacie "offroad"), czy taka formuła by się sprawdziła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby akcja GTA V miała się toczyć w Vice City, byłoby za tego dużo dobrego.

Do metropolii ? la Miami idealnie pasują lata osiemdziesiąte, ale to już było...

Inne czasy mniej pasują, nie miałyby tego (trochę kiczowatego, nie da się ukryć :P ) klimatu.

Wolałbym GTA V w czasach np. Mafii, ewentualnie Mafii 2...

Tymczasem jednak poczekajmy na GTA IV na PC, zamiast tak strasznie wybiegać w przyszłość :P

GTA w czasach Mafii?! Na dłuższą metę byłoby okropnie nudne (brak nowych pukawek, nowych aut). Największą bolączką Mafii był właśnie ich brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, czasy Mafii zupełnie do GTA nie pasują. Zresztą co wy tak z tym "rozwaleniem terenu" w SA? Samoloty są, więc z San Fierro do Las Venturas dostaniesz się w pięć minut.

Rooster - nie można i to akurat jeden z elementów za którymi tęsknił nie będę (obok erpegowych statystyk i dwudziestu girlfriendówek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...