Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

Ja też się już nie mogę doczekać premiery IV. Poprzednie części były bardzio grywalne, przez co seria zyskuje u mnie 10. Ale nie wiem tylko dlaczego Rockstar wydaje PCtowe wydanie z takim poślizgiem w stosunku do konsolek. No i wreszcie będziemy w jakimś prawdziwym amerykańskim mieście pytanie tylko w jakim stopniu będzie ograniczony zakres naszych działań, czy będzie to tylko kilkadziesiąt przecznic czy może cały Nowy Jork? Mam nadzieję że mapa będzie duża, ale z nowu nie "za duża" bo wtedy łatwo można się pogubić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)ale z nowu nie "za duża" bo wtedy łatwo można się pogubić.

O SA też marudzili, że będzie za duże a w sumie wcale nie jest :)

No i po zakupie nowej karty - odpaliłem je znowu. Ustawioną wreszcie na pełny wypas ^^

Piąty raz bez kodowania. Jedyne w czym sobie pomagam, to sterowanie pogodą, kiedy chcę zrobić jakąś szczególną fotkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie rozmiar mapy w SA jest dość spory, ale w każdym bądź razie wszędzie w miarę szybko da się dotrzeć więc nie ma problemu z wielkością mapy :) Całkiem fajnie się lata samolotem nad tymi wszystkimi ziemiami, z powietrza cała ta pozornie wielka mapa wydaje się strasznie mała :P Wystarczy kilkanaście sekund na przelot z jednego "końca" mapy na drugi, a mówiąc koniec myślę koniec ziemi i początek (bezkresnego chyba) morza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Wami. Mapa SA jest duża. Przebiegnijcie całą mapę wokół w SA, a zróbcie to samo w VC, po czym sprawdźcie czas. Jak się lata hydrą to może wydawać się, że mapa mała, ale żeby ją przebyć jakimś pojazdem czterokołowym to wcale tak łatwo nie jest. Motorkiem o wiele lepiej szczególnie jak śmiga się po polach, pustyni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie dziwię się, że znajduje się u Ciebie w 1szej dziesiątce, bo wiadomo, że kiedy wychodzi nowe GTA to zawsze ostro zamiesza na rynku, bo każdy chce mieć swoją kopię - no i nic dziwnego - bo ta seria coś w sobie ma :)

I wcale nie mówię tu tylko o częściach w 3D bo również 1 i 2 były hiciorami.

A co do trailera - jak to w serii GTA... potrafi zachęcić (nie to co hellgate :P), ale wiadomo, że gdy gra jest dobra to i trailer łatwiej zrobić :D

Dodatkowo powiem, że fajna muzyczka w tle pogrywa (serega & azad - 2kaiser) -> tyle, że w trailerze jest w fajny sposób zmixowana, bo sam oryginał jakoś tak średnio mi podpadł, niemiecki + rosyjski rap - no ale podkład fajny :D

No i cóż... Kiedy wersja PC ? hyhy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wielkości mapy GTA: San Andreas - na początku zdaje się niewyobrażalnie duża, lecz po jakimś czasie gry "kurczy się", a to dlatego, że ją coraz lepiej poznajemy. Grając pierwszy raz w San Andreas pomyślałem sobie: "i jak tu się połapać?!", no ale jakoś się udało. ;)

Moim zdaniem grafika SA jest wciąż dobra. Mając wolny wieczór, odpalam sobie grę i albo przechodzę ją poraz kolejny, albo zwiedzam miasta stuningowanym autem. :)

Oby jak najszybciej GTA IV trafił na blaszaki. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

San Andreas jest bardzo fajne, jednakze odniosłem wrazenie, ze gra była przygotowana dla młodych graczy, których podnieca rapersko - ziomalski klimat; mi taki klimat nie odpowiada :?

Mam nadzieję, że IV od tego "klimatu" odejdzie (a patrząc na zapowiedzi jest na to wielka szansa) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grafika SA jest wciąż dobra

:shock: :shock: pan śmie żartować, SA już w dniu swej premiery było przestarzałe... a co dopiero gdy później wyszlo na pc... a teraz?

przyznam się że przed chwilą włączyłem, i wyłączyłem :P uuu brzydal okropny, gameplay wciąż daje radę, jednak graficznie to taki bekart- cóż nie ma co się dziwić, było robione tak by bez loadingów chodziło na rządzącej uwczas PS2, i to widać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat arasa-ocba

"przyznam się że przed chwilą włączyłem, i wyłączyłem :P uuu brzydal okropny, gameplay wciąż daje radę, jednak graficznie to taki bekart- cóż nie ma co się dziwić, było robione tak by bez loadingów chodziło na rządzącej uwczas PS2, i to widać".

Myślisz że jak by Gta SA wyszło odrazu na PC zamiast na PS2 to graficznie była by o niebo lepsz :?: .Bo mi się wydaje że chyba asz tak to niee co najwyżej nieco bardziej wymagająca. A wogule to chyba nie można wszystkiego zwalać na konsole tak przynajmiej mi się wydaje, a pozatym to grafika hyba aż tak ważnej roli to niegra najważniejsz to to żeby giera miała klimat była grywalna i ciekawą fabułę posiadała co chyba każdy przyzna że GTA SA to napewno to ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asz ... wogule ... ... hyba ...

Ja przede wszystkim polecam znaleźć jakis dobry słownik internetowy, lub włączyć takowy w FireFoxie...

Poniekąd zgadzam się z aras'em. Sam odpaliłem San andreas dosyć niedawno i się przeraziłem. Ech.. Co to były za czasy kiedy ujrzałem pierwszy loading i *jaw drop* przy przechadzce po Los Santos. Tymczasem "pińjondze jusz som i sondze, rze kupje czfurke jaq tylko wyjćie. Bodajsze jusz f marcu." ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aras-ocb: Brzydal-nie brzydal, ale fajnie było pomykać jako rasta-masta-gangsta-ziom CJ i wykonywać misje. Co prawda to nie klimat VC, który wg mnie jak do tej pory w serii GTA był najlepszy, ale dzięki tym co poprawili i dodali do SA z VC, chciało się grać. Gdyby wydłużyli fabułę VC, poprawili rzeczy typu: dodali możliwość pływania, ciut zwiększyli świat, dodali samoloty itd nikt by nie pamiętał o SA. Jak widać nie grafika w grze najważniejsza, a grywalność :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przy takim ogromnym terenie ciecia w grafie byly nie do unikniecia, po za tym R* nigdy nie byli mistrzami kodu.

GTA4 tez raczej nikogo nie zmasakruje grafika. najwazniejsze by miasto "zyło"

Hmm... No spójrzmy na takiego Obliviona na przykład. San Andreas może się schować, a i grafika jest (ciągle) przepiękna. Ale to inna "waga"... Przede wszystkim najlepszym krokiem R* Było przeniesienie 4 na next-geny.

A co do wad GTA - nie pamiętam co dostały dźwięki ale poza muzyką z radia i głosami postaci to tragedia! :shock: ... Wystrzały brzmią jakby jakiś przedszkolak bawił się drewnianymi klockami... Audio dostało chyba 9... Ja bym dał 7...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o tym jak teraz prezentuje się grafika w GTA, natomiast ja kilka dni temu odpaliłem mafię i stwierdzam, że ta gra pod względem grafiki nadal bardzo mi się podoba. O innych elementach nie trzeba wspominać, gdyż te tym bardziej się nie zestarzały. Gram teraz z taką samą przyjemnością jak parę lat temu, a że jestem nieco starszy to i fabuła wydaje mi się ciekawsza. Dużo młodszy Godfather jest IMO brzydszy i dużo gorszy.

Ale starczy już tego mojego gadania bo to w końcu wątek o GTA a nie o Mafii. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż woody, widać niektórzy nie zadowalają się byle czym, ew. naprawdę nie masz porównania (hih, a własnie wyszedł free-roamingowy Burnout:Paradise- zagrać i odpalić GTA:SA- samobójstwo)

Pafel- ptez mi dobry krok xD jakby mieli inne wyjście

mateo-stef: ale ja się odnosiłem tylko do strony graficznej, (wspomniałem zresztą że reszta gry ciągle bardzo spoko jest na dzień dzisiejszy), która co by nie pisac, w 2008 roku trąci myszką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż woody, widać niektórzy nie zadowalają się byle czym, ew. naprawdę nie masz porównania (hih, a własnie wyszedł free-roamingowy Burnout:Paradise- zagrać i odpalić GTA:SA- samobójstwo)

Pafel- ptez mi dobry krok xD jakby mieli inne wyjście

mateo-stef: ale ja się odnosiłem tylko do strony graficznej, (wspomniałem zresztą że reszta gry ciągle bardzo spoko jest na dzień dzisiejszy), która co by nie pisac, w 2008 roku trąci myszką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras, nowy Burnout nasakruje:) Zakochalem sie w tej grze od pierwszego odpalenia fury. najgenialnieszy system jazdy jaki stworzono kiedykolwiek i wrescie otwarte miasto w ktorym jazda sama w sobie ma sens. Osmy cud swiata 8)

Ale ok watek tu o gangolach z San Adreas jest wiec sie ulatniam niggaz :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ale fajnie było pomykać jako rasta-masta-gangsta-ziom CJ i wykonywać misje. Co prawda to nie klimat VC, który wg mnie jak do tej pory w serii GTA był najlepszy (...) ciut zwiększyli świat, (...)

Ano właśnie. To mi przeszkadzało chyba najbardziej w VC. Czułem się w nim dobrze, ale i trochę też jak w klatce. Już GTA III pod tym względem było chyba nieco bardziej rozleglejsze. A SA rozłożyło mnie swym ogromem na łopatki. Szybka refleksja - jak ja się tu odnajdę - biegusiem przerodziła się w zachwyt: I fajnie! Im dłużej mi zejdzie na poznawaniu terenu, tym lepiej.

W sumie kiedyś wymarzyło mi się, żeby ekipa z Rock* wpadła na pomysł połączenia wszystkich tych trzech gier - w jedność. Z niewielkimi poprawkami - spiąć te miasta w kupę i wpuścić tam dzieciarnię na multi :D Albo z nowym zestawem misji i trzema bohaterami - do wyboru, w dowolnej kolejności.

To by był dopiero przebój! :o

Utopijne to trochę, ale w końcu takie czasem są te nasze marzenia, prawda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...