Skocz do zawartości
RoZy

GTA: San Andreas

Polecane posty

arek-> spokojnie - wdech i wydech w koncu to tylko gra...

Widzialem juz wersje na PC choc tylko przez chwile dlatego kilka slow o grafice jedynie. Na srednich detalach wygladalo bardzo podobnie do VC z wyjatkiem wyrazniejszych tekstur, szczegolowszych modeli i roznych nowoczesnych efektow graficznych. Ale klimat ten sam. Dla mnie to plus - w koncu bedzie trzeba w cos grac w wakacje ;). Czekam na polska premiere...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ten będziesz miał jeszcze przez miesiąc, do premiry zwykłej wersji GTA. Na razie jest wydana TYLKO kolekcjonerska i do Polski podobno dano tylko 3k kopi. Czyli pewnie już nie ma szansy na dostanie tej gry w sklepach, a nawet nie wiem czy jakaś była, bo edycję kolekcjonerską cenega sprzedała pewnie w przedsprzedaży w sklepie internetowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczeniasz nasze zarobki. Jak dla mnie i pewnie wiekszosci tu obecnych wydanie 100 zl wiecej tylko po to zeby pograc miesiac wczesniej to glupota. Patrzac w ten sposob to mozna bylo kupic GTA:SA wraz z PS2 prawie rok temu :D I jeszcze by sie zaoszczedilo pare groszy :wink:

A 3 tys kopi to wbrew pozorom duzo. Dobra gra w cenie okolo 100 zl rozchodzi sie w Polsce wlasnie w kilku tysiacach egzemplarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze :wink: Skoro już niektórzy z Was mają GTA SA na PC, to mam pytanie: Jak działa komuś, kto mam podobny komp do mojego? (C 2,4 512RAM R9200) Doom nawet na najniższych detalach zbyt miło nie chodzi, Stronghold 2 zresztą też, ale to wina engine`u, a np PSI-OPS działa znakomice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest wydana TYLKO kolekcjonerska i do Polski podobno dano tylko 3k kopi. Czyli pewnie już nie ma szansy na dostanie tej gry w sklepach

Jak dla mnie ten motyw z 3000 kopii edycji kolekcjonerskiej to jest albo bujda albo chwyt reklamowy, aby ludzie jeszcze bardziej sie rzucili na ta gre. 3000 kopii na cala Polske? Prooosze.. Toz nawet by nie starczylo dla 1/100 chetnych w samej Warszawie! Edycja kolekcjonerska jest poprostu drozsza, wzbogacona o bonusik ("w postaci drukowanego przewodnika po San Andreas") i po wyprzedaniu wszystkich kopii poprostu nie bedzie poddana reedycji...

Gra jest jednak dostepna chyba tylko do kupna przez internet, poniewaz dzis bylem w 4 sklepach i we wszystkich nie bylo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dziś była Europejska premiera gry, a mi niestety jeszcze nie przesłali ;). No cóż mogłem wziąść exspresem paczke, ale wtedy bym zapłacił 239zł, więc wolę jednak poczekać do jutra :). Tak moji mili! Już jutro będe jeździł po fikcyjnym stanie San Andreas :D. Przy okazji jak Hawk spytał na jakim kompie każdy gra, to na takim będe ja testować:

Atlon 1600+ Geforce 4 Tytanium 4200 Ram 512 deder. Chyba wszystko podałem, jak się nie mylę minimalne wymagania spełniam :].

Gyver mnie też się wydaje, że te 3000 to pójda, wprost to był by cud gdybym ja znalazł się właśnie w tej magicznej liczbie :/.

Tak przy okazji dziś śniłem trzy razy o GTA SA :] i wciąż wszystko kojarze z GTA, wprost doczekać się jutra nie mogę! :D Ale obawiam się jednego...nie proszonych gości, którzy będą chcieć zobaczyć grę :(. Jak to będzie wyglądać? A no taki przyjdzie posiedzi z 5 godzin (przez co fabuły nawet nie rusze :( ) i pójdzie jak brat wróci ze szkoły, a wtedy brat będzie chcieć kompa i tyle z nacieszenia się z gry będe mieć :/. Więc tylko na forum ogłosze, że mam grę, bo na GG to tylko narażanie się jest na taki przypadek :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Przy okazji jak Hawk spytał na jakim kompie każdy gra, to na takim będe ja testować:

Atlon 1600+ Geforce 4 Tytanium 4200 Ram 512 deder. Chyba wszystko podałem, jak się nie mylę minimalne wymagania spełniam :].

Jakbyś mógł kiedyś, to podeślij wyniki :) Słyszałe, że na tezturach medium wygląda tak, jak VC, czyli... ładnie :D

Dobra idę spać, dobranoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak!! W końcu nareście dosrwałem się do tej gry! Nareście przyjechał pan od poczty i wręczył mi gre! Już myslałem, że gre będe mieć w poniedziałe a tu? Taaa....dostałem tą sławną księżeczke i mape do gry :], fajny styłu mapy jest plakat :D Dobra ludzie narazie przestaje być aktywny w tej dyskusji bo będe testować cały dzień gre! :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w "Przekroju" że najpierw ma być wydana edycja kolekcjonerska za !!259zł!! to polski rekord! ich chyba porąbało, i jak tu nie kupować piratów gdy się pomyśli że jakiś bubek będzie spokojnie grał w dniu premiery za 20zł a ja albo wybule dwie i pół stówy albo będe musiał czekać Bóg wie ile na tań szą edycje. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wam zazdroszcze. Wy ją JUŻ macie, a ja muszę JESZCZE czekać. Ech, życie. Acha pojawiła się też pierwsza polska recenzja San Andreas w internecie. Ci , którzy JESZCZE jej nie mają mogą sobie poczytać nahttp://gry.imro.pl/?exec=game,9538,3,367 . Sama recka wporzo, choć autor za dał za dużo porównań do tej konsolowej wersji i w każdym zdaniu wywyższał PS2 od PeCeta. Dodatkowo mówił także o drobnych babolach, jakie występują w grze, tj: sterowanie, problemy z dźwiękiem. Teraz mam pytanie do tych co JUŻ ją mają. Czy u was też są takie prolbemy czy wszystko jest git :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od kompa oczywiscie, u mnie na geforce 2 mx 32 MB nie da rady grac :( ale kumpel ma ten sam model tyle ze z 64 MB i chodzi niezle. Ja gralem jedynie 15 minut, pozniej zrezygnowalem, bo gra chodzila jak przedwojenne filmy, moze z 10 FPS bylo :P W ciagu tych 15 minut zauwazylem jeden, i to niezle wkurzajacy blad. RUCH ULICZNY. Tak skopnego zachowania kolesi na ulicy nie widzialem, ale to sie da przebolec bo sama gra jest BOSKA i warta kazdej kasy :D AHA jeszcze jeden minus. Sterowanie kolesiem jest do d*py. Chociaz idzie sie przyzywczaic ale na to trzeba czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w "Przekroju" że najpierw ma być wydana edycja kolekcjonerska za !!259zł!! to polski rekord! ich chyba porąbało, i jak tu nie kupować piratów gdy się pomyśli że jakiś bubek będzie spokojnie grał w dniu premiery za 20zł a ja albo wybule dwie i pół stówy albo będe musiał czekać Bóg wie ile na tań szą edycje. :(

O matko, o matko... 259? Jestem w szoku przyznam... Vice City kupiłem za 109 PLN, a tutaj nagle 259 :| Ale to chyba nie jest polski rekord. Dwie pierwsze odsłony Age of Empires chyba były droższe... mimo to nie zmienia to faktu, ze zdrowo przesadzili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrze na tą wersje,patrze,patrze... i się uśmiecham pod nosem do mojej malutkiej pstwó.

nie wiem. nie chce być stronniczy ani nic. no ale te kolory,to wszystko jest jakieś takie... wyprane,odarte z klimatu,nad którym spędziłem już ponad 300 godzin. hm. pomijam fakt ze widząc CJa i nie mając pada w ręku czuję się nieswojo :D

ale żal mi was strasznie,że nie uświadczycie najgenialniejszego co było w sa na ps2 - TRYBU DWUOSOBOWEGO. arghh. ekhm. to może za bardzo się nie będę rozpisywał bo mi sie jeszcze coś stanie, powiem tyko ze polowa z tych 300 należy do niego. tego trybu znaczy. tak.

no więc miłego grania, panowie - należy wam się, bo takiego poniżenia pecetowców nigdy jeszcze nie było... (muahaahh..ekhm)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w "Przekroju" że najpierw ma być wydana edycja kolekcjonerska za !!259zł!! to polski rekord! ich chyba porąbało, i jak tu nie kupować piratów gdy się pomyśli że jakiś bubek będzie spokojnie grał w dniu premiery za 20zł a ja albo wybule dwie i pół stówy albo będe musiał czekać Bóg wie ile na tań szą edycje. :(

No tak bubek usieciowiony zapłaci (oprócz neta za którego i tak by zapłacił) czypiędzisiąt za prund i tyle, bubek z kolegami bubkami 0.99zł za płytę dvd, a bubek z wyjmowanym dyskiem i kolegami bubkami nic, a ja poczekam na wersję normalną, lub pojadę pod koniec czerwca do jakiegoś cywilizowanego kraju, oczywiście pod pretekstem zwiedzania ;)

Narazie ostro ssę z sieci - demo battlefielda2 :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AH szkoda ze ty na tym swoim PS2 nie uswiadczyles wyje*istej grafy i wielkiej wygody jaka jest celowanie myszka hahaha :D

ach tak, tak...

o grafice mówiłem przed chwilą

'wygody' nie bedę komentował, klient nasz pannn i gusta są różne, dla mnei to ty nie masz wygody grania analogiem,

koniec,nie chodziło mi o rozpętanie jakiejś pieprzonej świętej wojny,po prostu porównałem wersje.

blah blah.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec,nie chodziło mi o rozpętanie jakiejś pieprzonej świętej wojny,po prostu porównałem wersje.

I zrobiłeś to jak typowy konsolowiec - czyli całkowicie subiektywnie. Żaden, nawet najdoskonalszy analog nie będzie lepszy i szybszy od myszki - to jest fakt. A jak uważasz inaczej to zagraj w jakiegoś FPSa przy pomocy myszki, a potem przy pomocy analoga. Nie chcesz wywoływać wojny? To mogłeś sobie darować to ostatnie zdanie w poprzednim poście.

Dla mnie to, co sie zaczeło dziać od momentu wydania GTA 3 to istna komedia. Rockstar robi graczy w ciula, kosi na nich kasę, a ci siecieszą jak dzieci, a wysokie oceny sypia się tysiacami. A czym było GTA 3 jak nie zwyklym GTA w grafice 3D? Zadania - były w częsci pierwszej, nowe samochody? No bez jaj, toż to tak naturalna i oczywista rzecz, zę aż nie ma sensu o tym informować. Nowe wozy to powinien dawać jakis patch albo darmowy dodatek, a nie płatna, "nowa" gra. Vice city? No lol,dali motory - wow, co za nowosć, lejemy w porty z radosci. Co prawda mogli je spokojnie dać w GTA 3, ale przecież wtedy nie byloby sensu robić Vice city. Własna firma? Taaaaaa, to też koncertowo skopali. Przecież ta firma była zwiazana z fabułą i trzeba bylo mieć praktycznie wszystkie. Nie można, trzeba. Inaczej gry nie skończysz. Teraz przy San Andreas dali autostrady, rowery, wrzucili elementy Simsów i znowu ludzie mało orgazmu nie dostaną. No bez jaj - to wszystko moglo być spokojnie w GTA 3. Rockstar pokazał, jak wydusić z graczy kasę. Z jednej gry zrobił trzy, a ludzie z radością dali sie wciagnąć w tą zabawę. Nigdy was nie zastanowiło, czemu pierwsze GTA mialo trzy miasta, a teraz potrzeba było aż trzech gier, żeby te miasta z pierwszego GTA pokazać? Że kompy/konsole by nie wyrobiły? No nie żartujcie, bo ze śmiechu umrę. Spokojnie dało radę zrobić tak, ze po wykonaniu zadań w jednym mieście jedziemy do drugiego. Ale wiadomo - wtedy zarobiono by tylko raz, a przecież mozna zarobić trzy razy na niemalże tym samym. Wszelkie nowinki w San andreas albo są nietrafione (dbanie o bohatera - to przeszło w Simsach, ale w takiej grze to wielki LOL) albo są wręcz oczywiste i powinny byc od początku (mafia, nowe wozy, rowery, możliwosc pływania).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, koles jakbys jeszcze nie wiedzial to w branzy gierkowej chodzi TYLKO i wylacznie o KASE :shock: Producenci nie robia gierek dla wlasnej satysfakcji ani dlatego zeby pokazac kumplom jacy to oni sa zdolni. ROBIA TO bo chca zarobic. Po to wydaje sie dodatki do gierek z nowymi opcjami itp. Gdyby wszystko to co jest w dodatkach bylo w pierwszej wersji, to gierek byloby duzo mniej a co za tym idzie, mniejsze zyski osiagneli by producenci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ale można to robić subtelniej. Tymczasem GTA, od trzeciej czesci, oraz niesławne Simsy to najbardziej bezczelne i perfidne wyciąganie kasy jakie widziałem. Spójrz na serię Jagged Alliance - zobacz sobie częśc pierwszą, a potem drugą i porownaj - obie gry dzieli przepaść, a zrobily je te same osoby. Podobnie Age of Empires czy... Pacyfic Warrior. Jak zagrałem w PW 1, a potem w częśc drugą to nie moglem uwierzyć, ze obie gry zrobila ta sama firma. Tymczasem Rockstar i Maxis koszą graczy na grubą kase, a ci im mało butów nie wyliżą z wdzięcznosci (apogeum bedzie chyba w The sims 2: Nightlife, które bezie niemalze idealną kopią Hot Date, tyle że dostosowaną do the Sims 2). Ja bym rozumial, jakby te firmy zdychały i musialy zrobić szybko gruuuuubą kasę, ale obie mają duze zyski a robią z graczy idiotów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej ej. Spokojnie. W całym świecie chodzi o kase. A Rockstar co najwyżej wie jak ją czepać. Ale w przeciwieństwie do Simsów robią to z klasą, a nie zmieniając teksturki i nazwe ze starego dodatku w nowy. Mów co chcesz ale pomiedzy każdą częścia GTA widać potężne różnice. Zaś jeśli idze o 3 ostatnie części to może mają ten sam silnik i może on jest poprostu ciągle podrasowywany, ale w przeciwienstwie do np Wormsów gra się zmienia i rozrasta niesamowicie. Pomiedzy GTA III a Vice był gigantyczny przeskok. Teraz też raczej jest. Pozatym nie wydaje się by następna część miała być dalszym łupieniem z kasy za to samo. Bo Rockstar nie robi tego samego.

Dodam jeszcze , że w miedzyczasie stworzyli świetnego Manhunta.

Ja uważam że tylko Blizzard i Rockstar są firmami, które tworząc grę tworzą hit.

Jak będzie trzeba to wyliże szefom R* buty. Bo im sie należy.

PS.Jeszcze jedno. Nie robią tylko gier, by były świetne, a gracze niech sie o sprzęt sami martwią, wydaje mi sie, że sie zawsze staraja, by ich gry jak najlepiej chodziły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Demiliszem. Ludzie dostają wręcz pier*olca na punkcie GTA:SA, a to nic innego, tylko rozbudowany vice city. Wątek dbania o bohatera jest pomysłem dla gimnazjalistów, którzy to jarają się tym, że zrobią sobie na dupsku tatuaż LOL & ROTFL! 300h gry? MUhahaha :D w sieci jest filmik jak gośc przechodzi całą w 8h. Do tego grafika, która tak wszystkich zachwyca jest dla mnie przeciętnie średnia.

Co do wydawania kolejnych tytułów minimalnym kosztem... cóż - taki jest świat biznesu. Jednak taka podnieta SA jest dla mnie nieco dziwna - i na bank wiele osób po spędzeniu z grą kilkunastu godzin stwierdzi: eeeee wiele nowości to tu nie ma, a ja tak się podniecałem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300h gry? MUhahaha :D w sieci jest filmik jak gośc przechodzi całą w 8h. Do tego grafika, która tak wszystkich zachwyca jest dla mnie przeciętnie średnia.

8 Godzin to zajmie ci przejscie glownych misji. A wiesz czym sie roznia WSZYSTKIE czesci GTA od siebie? Tym ze w kazdej nastepnej jest coraz wiecej ukrytych rzeczy, misji, a nie tylko tym ze jest np. lopata jako nowa bron. W GTA SA jest mnostwo opcji rozrywki niedostepnej w poprzednich czesciach, i zeby wszystko poznac to mysle ze nawet 300 godzin bedzie za malo. A grafika jest jedna z lepszych posrod dzisiejszych gier. Swietnie zrobione textury na autach, cienie, i kolizje obiektow, czegos takiego dawno nie bylo, nie wiem moze ty bys chcial zeby GTA bylo na silniku DOOMA albo FAR CRY'a no ale niestety, moze w przyszlosci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...