Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

Dyskusje o Sesji Gothic

Polecane posty

Carion jako Nowicjusz Ognia wyciąga zwój "ogarnięcie umysłu" by już po chwili użyć go na Mistrzu Gry

Już ja Cię będę poganiał. Będziesz mną rzygał, buahahaha! xD <crazy laught>

Nie no, żartuje, ale jeśli chcesz pomocy przy poganianiu to chętnie pomogę. Zapytaj zresztą Face'a jaki potrafię być upierdliwy ... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guten Tag! (biorąc pod uwagę mój wakacyjny tryb życia, który uważam za naturalny, to pora się zgadza)

Moi drodzy sesjowicze! Jak pewnie niektórzy zauważyli urwał się kontakt z Kookoo (nie było go na forum od 23 sierpnia, na gg nie odpisuje) i Soutysem (absencja od 18 września, podobno gg nie używa) i powstały opóźnienia. W związku z tym daję wyżej wymienionym graczom czas do niedzieli (3 X 2010) na odpis i porządne usprawiedliwienie. Jeśli tego nie zrobią, na razie sam pokieruję ich postaciami. W późniejszym czasie przewiduję ich uziemienie, a w dalszej kolejności uśmiercenie. To wszystko zdarzy się oczywiście w przypadku nie odpisania przez Kookoo i Soutysa.

Odpis ode mnie pojawi się do następnej niedzieli (10 X 2010). W tygodniu mam wycieczkę do Krakowa (tam cię dorwę Soutys :D), więc wiecie.

To by było na tyle. Chwała Beliarowi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, odpis dzisiaj się pojawi, wczoraj byłem z deka chory i nie bardzo byłem w stanie bardzo naskrobać, ale dziś jest lepiej, więc nie macie się o co martwić.

Co do poganiania, to następnym razem pisz najpierw na PW, a potem w topicu, bo chyba nie chcemy spamić ;)

W kwestii tych co nie odpisali do tej pory. Kookoo dalej nie ma, a tobie Soutys radzę się wytłumaczyć. Jeszcze niedawno widziałem, że byłeś ostatnio 18 września, a wczoraj zobaczyłem komunikat "Prywatne". Magia zadziałała i samo się zmieniło? Oczekuję wyjaśnień.

Ostatnia sprawa - ma ktoś jakiś kontakt z Kookoo? Jeśli sytuacja wkrótce się nie zmieni, to wykorzystam okazję i wkrótce pozbędę się jego postaci.

To by było na tyle. Chwała Beliarowi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Innosa, Adanosa i Beliara, przepraszam za to drobne opóźnienie w odpisie, ale myślałem, że mam trochę więcej czasu, a zbiegł mi się termin z własną 18-stką i paroma nieprzyjemnymi rzeczami w szkole, ale już jest wszystko dobrze ^^

Teraz czas na ogłoszenia patafialne. Jak zapewne zauważyliście, postanowiłem w odpisach wyodrębnić pewien styl pisania, sposób opisywania historii. Postacie w Gothicu zazwyczaj podchodziły do wydarzeń dość swojsko i z dystansem, więc myślę, że takie luzy w opowiadaniu historii nie zaszkodzą. Oczywiście póki sytuacja tego nie wymaga, będę pisał w ten sposób, a w sytuacjach zaiste dramatycznych i epickich przybiorę odpowiedni ton, chyba że chcecie, abym pisał poważnie i mhrocznie :down: Co tym sądzicie? Zachęcam do konstruktywnej krytyki ^^

Druga ważna sprawa - zaciąg. Jako że po Soutysie (pojawił się 4.11.2010, ale nie zostawił mi żadnej wiadomości, więc widać znowu L.I.A.) i Kookoo ani widu, ani słychu zabiję ich postacie w najbliższym czasie. Ogłaszam zatem wszem i wobec, iż poszukuję najemnika, obojętne czy dobry, czy zły. Czas na przysłanie mi kart macie do pojawienia się mojego następnego odpisu. Przypominam, kartę wysyłacie najpierw do mnie na PW, a dopiero po zatwierdzeniu przeze mnie umieszczacie ją w tym temacie.

To by było na tyle. Tak dla odmiany, to dzisiaj Ave Adanos!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się przesadnie wyzłośliwiać, w końcu to za sprawą ciebie mój Mistrzu mogę oberwać toporem w czerep od jakiegoś "Gaaraaa zadudaaaa", ale sam startowałem na strażnika bractwa. A tak to nasz lokalny Gothicowy Szkot(bo kilt ma!) zarobi zgon.*

Styl baaardzo mi pasuje. I dzięki ci za "Orkowie" bo widząc "Orki" mam ochotę rzucić się tym miłym kuzynom waleni na pożarcie...

*no właśnie mam nadzieję, że będzie efektownie. No wiesz, coś jak "Martwica mózgu". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na ogłoszenia patafialne moi mili ^^

Pierwsza sprawa - odpis już się pojawił.

Druga sprawa - okazuje się, że jest we mnie więcej Innosa bądź Adanosa niż Beliara. Postanowiłem zlitować się nad postaciami Soutysa oraz Kookoo i ich śmierć nie jest tak do końca pewna. Zostawiłem sobie furtkę umożliwiającą ich ponowne wprowadzenie, ale póki co ich zamrażam (niektórych może nawet dosłownie ^^) na dłuższy czas. Jeśli wykażą skruchę i wielką chęć powrotu do gry, Innos ich wskrzesi (tak jakby).

Trzecia sprawa - nikt nie zgłosił mi się do tej pory do gry oprócz jednej osoby - Scorpiusa. Jako że jego karta mi się spodobała, to po przesłaniu moich poprawek wkrótce się tu pojawi. Przyjmijcie go koledzy ciepło ^^ Scorpius - wprowadzę cię w nowym rozdziale, prolog już zbliża się do końca.

Czwarta sprawa - kochani, jak pytam się was co o czymś sądzicie, to znaczy, że macie odpowiedzieć. Teraz przeczytajcie mój poprzedni post i pomyślcie chwilę ^^

Piąta sprawa - Zir, miałem to napisać w przypisie na sesji, ale zapomniałem, więc piszę tutaj. Tak właściwie to dość trudno jest wyskoczyć przez sufit bez poparcia i nie powinienem ci tego zaliczyć, jednak skoki księżycowe są niemal ikoną serii, wiec pozwolę sobie przymknąć oko :D

To na tyle! Ave druidzi!

PS. Wpiszcie w google/grafika hasło "klasztor magów ognia w nordmarze". Normalnie aż mnie duma przepełnia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mam się wypowiedzieć? A więc dobrze. Obecna forma odpisów przypadła mi do gustu. Odpisy w takiej formie, mogą w znaczący sposób urozmaicić rozgrywkę. Daje znaczek jakości i coś tam jeszcze. :D A żeby post był nieco dłuższy i jako że kultura wymaga. To witam nowego gracza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, mam jedno małe zastrzeżenie co do opisywania świata, w niektórych sytuacjach przydałoby się nieco bardziej przedstawić otoczenie, bo na Innosa naprawdę nie miałem pojęcia, jak ta balustrada wpisuję się w teren klasztoru, a może mam za małą wyobraźnie :D ? A żeby nie było, że tylko narzekam, to muszę powiedzieć, że naprawdę się cieszę, że wreszcie ruszyłeś nieco akcję z miejsca.

PS Jak blisko jesteśmy I rozdziału ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stała się światłość, która rozjaśniła umysły wędrowców.

Uno. Przepraszam za moje ostatnie odcięcie się od świata, ale popadłem w jakiś marazm, nie bardzo miałem ochotę na jakąkolwiek pracę, a teraz się chyba pochorowałem. Wybaczcie, albowiem bogowie też mogą się mylić :D

Dos. Zir, najpierw przypomnij sobie klasztor z trójki. Tam komnaty były wbudowane w mury. Teraz czaisz? Wchodzisz na mur, aby się rozejrzeć, chodzisz nad głowami magów i z jednej strony masz widok na Nordmar. Właśnie od tego widoku oddziela cię balustrada, abyś nie spadł. Jak dalej nie możesz sobie tego wyobrazić, to daj znać i na PW wyślę ci obrazek w paincie :P

Tres. Kiedy I rozdział? Oj, już bardzo blisko :D

Cuatro. Soutys, i co ja mam z tobą zrobić? Powiem ci, że cię w pewnym sensie rozumiem, sam niedawno miałem niezły kryzys (choć pewnie nie taki, bo aż tak mnie nie sparaliżowało) i zaliczyłem niezłe opóźnienia, ale jeśli przeczytałeś ostatni odpis dla ciebie, to rozumiesz, że ciężko by mi było cię przywrócić ponownie do życia. Wpadłem właśnie na pewne rozwiązanie fabularne i w ten sposób masz dwa wyjścia. Pierwsze jest takie, że rezygnujesz - proste, niezłożone. Drugie wymagałoby od ciebie cierpliwości, bo wprowadzę cię za jakiś czas i będziesz musiał niemalże podpisać cyrograf, bo zobowiążesz się do ponownego rozpoczęcia gry w momencie, który ja uznam za najlepszy, ale jak już wspomniałem - na pewno odpiszesz. Twój wybór.

To by było na tyle. Ave ja!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę spraw mam do ogłoszenia.

Po pierwsze. Zapomniałem o tym napisać w sesji, ale nie macie przy sobie żadnego uzbrojenia, zwojów ani run - zostaliście przeszukani i ograbieni zanim wstaliście.

Po drugie. Wszelkie próby wyważenia drzwi są z góry skazane na porażkę. Nie zrobicie też podkopu i nie wyskoczycie górą. W tej kolejce możecie sobie najwyżej pogadać :P

Po trzecie. Jeśli nie odpiszecie jakoś super-szybko, to nie macie co liczyć na odpis przed drugim stycznia, a że okres mamy taki, a nie inny, to czas na odpisywanie macie do 3 stycznia. Trochę przedłużam :D

Po czwarte. Czy ktoś oprócz mnie ma w najbliższym czasie studniówkę? Odpowiedzi proszę słać na PW. Maturzyści dostaną rozgrzeszenie w przypadku opóźnionych odpisów :P

To by było na tyle. Na koniec chciałbym wszystkim życzyć WESOŁYCH ŚWIĄT! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dział (wybaczcie, ale nigdy nie grałem w żadną forumową grę RPG ) , dlatego mógłby ktoś pokrótce wyjaśnić, co w sesji Gothic się robi, jak się gra , jak wykreować postać (bo nie rozumiem tego, mogę sobie zrobić najbardziej wykoksioną postać , jak sobie wymyślę) i tak dalej ?

A jeśli to zły temat na takie pytania, to proszę o usunięcie posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...