Skocz do zawartości

Propozycje tematów humorystycznych


Lord Nargogh

Polecane posty

Stwórz swoją Barbarę HIT ! Taka nazwa dla nowego tematu. każdy tworzy hit i dzieli się na forum, oto moja propozycja, bo tego nie da się tłumaczyć http://gobarbra.com/hit/254e5e6a3ffff09a9a3c07419ba4d6e4

Problemy z serwerem i czasem strona nie działa, więc proszę się nie poddawać.

Edytowano przez maja123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zainspirowany tym artykułem pomyślałem, że można stworzyć coś podobnego tylko że z grami. Kilka przykładów:

* Jeśli VIP ześlizgnie się, główny bohater go złapie i zacznie wypytywać. Gdy zapyta go o najważniejszą rzecz, VIP zostanie zastrzelony.

* Jeśli misja rozpoczyna się w helikopterze, to na 90% zostanie on za chwilę zestrzelony.

* W survival horrorach, gdy bohater dostaje zadanie wejścia na jakiś opuszczony statek kosmiczny/laboratorium/kompleks wojskowy/statek lub łódź podwodną, to po kilku minutach:

- jego załoga zginie a wyjście zawali się,

- zaczną ich gonić potwory, a jego drużyna zginie podczas ucieczki,

- coś się zepsuje i wejście zostanie zawalone

* Jeśli akcja rozgrywa się na łodzi podwodnej/statku to jest 90% szans, że za chwilę zacznie on tonąć.

* Jeśli bohaterowie dojdą do SL i jeden z nich powie "I jest nasz transport", to jest 80% szans, że helikopter ich zostawi bo ma jakieś ważniejsze zadanie.

* Gdy bohaterowie wzywają wsparcie lotnicze to centrala zawsze odpowie im że obecnie nie mają wolnych samolotów lub jest za dużo dział przeciwlotniczych i mają je rozwalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Mam nadzieję, że ktoś tu zagląda...

Otóż ja mam pomysł mniej więcej taki: "błędy w czytaniu" czy coś w tym stylu. Każdemu chyba zdarzyło się przeczytać coś nie tak, stracić z tej okazji wątek i, ewentualnie, pośmiać się z siebie. Coś w deseń tego przykładu: w jakiejś książce ktoś "wyczytał", że, na przykład, 2+2=5. Różne zdarzają się błędy. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem czuć się trochę głupio... :)

W CDA styczniowym roku 2011 pojawiło się toto w Na Luzie (strona 97), tytuł "...UPS!". Podam kilka przykładów z CDA właśnie, jeśli jest taka możliwość:

"Kiedyś przeczytałem napis "Osiedle Obleśne". W rzeczywistości było Leśne."

"Mnie jako kierowcę strasznie rozpraszają znaki drogowe "uwaga, piersi!". [...]"

"Idę zaspany koło kiosku, patrzę na gazety na wystawie i czytam tytuł: "Domowy Pechowiec". Zara, moment... A, "Domowy Fachowiec"."

Sam też mam dosyć ciekawy przykład, który przytrafił się mnie:

Jakiś czas temu mama była w Bielsku ze wzgl. zdrowotnych. Dostała od wujka herbatę, niemiecką, markową. Napis na niej głosił "Fruchtig-frish", co można przetłumaczyć jako "owocowe-orzeświające". Za którymś razem patrzę, czytam... Przeczytałem "F*****g-fresh". Przykład może głupi, ale z prawdą się nie rozminął...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, wysłałem prośbę do moderacji o założenie nowego tematu pt Hardbass.

Myślę, że to odpowiedni dział, jest tam dużo humoru i zabawy. Temat ma na celu przedstawianie różnych filmików związanych z tą zabawą, a także umawianie się na zloty i spotkania.

Myślę, że każdy zdążył o tym usłyszeć, jeśli jednak nie, odsyłam na youtube;)

Liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji, pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Chciałem założyć temat poświęcony rewelacyjnemu filmikowi, parodii programu "Trudne Sprawy".

Fabuła: trzech znajomych tworzy stronę internetową poświęconą grom 'video'. Ich trudy zostają zauważone i kontaktuje się z nimi biznesmen. Chłopaki poważnie przystępują do pracy

Paradoksalnie, najśmieszniejsze jest samo parodiowanie 'trudnych spraw'. Utrzymane w specyficznym klimacie dialogi, mętne kłótnie i sytuacje tak debilne, że aż śmieszne.

Myślę, że forum actionum to podatny grunt i wszyscy zrozumieją, o co chodziło w tym zawiłym scenariuszu;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Nadszedł czas zmian ;]

- ogólne hasło przyświecające od teraz działowi to "jakość a nie ilość"

- tematy reprezentujące wyjątkowo niski poziom wyleciały w niebyt a próba ich odtwarzania skończy się w ten sam sposób

- jest ogólny temat dla dowcipów wszelkiej maści, te wyjątkowo suche i dla posiadaczy niewybrednego poczucia humoru ostały się "Betony"

- gdzieś w drodze powinien znajdować się także regulamin działu

- naturalnie jeżeli macie jakieś sugestie nowych tematów to chętnie je wysłuchamy, ale pamiętajcie o zasadzie wymienionej na samym początku, trzymamy poziom FA a nie piaskownicy ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...