Skocz do zawartości
tiges

Runes of Magic

Polecane posty

O i to rozumiem. Ja mam 10 lvl druid i 1 maga więc w takiej akademii trochę bym posiedział ale przynajmniej CDA ( to jest prestiż po prostu XD) Niedługa zaczynam grać na maxa bo teraz to góra 15 min na kompie mogę siedzieć. A tak przy okazji wie ktoś gdzie można szklane buteleczki kupić bo nie mogę bez nich mikstur robić???????

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Mozna sie zrzeszyc w dowolnej gildii, ale nie sadze, aby redakcja patronowala takiej akademii. To pytanie do nich, ale nie liczylbym na inne zdanie redakcji.

Moja rekomendacja:

Glidia: prosze bardzo

Patronat i nazwa zwiazana z CDA - nie

ale nie liczylbym na inne zdanie redakcji.

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie bedziemy spełniac Waszych rzyczeń, prosic o przyjęcie w grze nie sądze, żeby ktos fatygował sie Was szukać :D!

Ja naprawdę nie potrzebuje rzecznika i sam sobie świetnie daje radę. Więc daruj sobie takie teksty, bo przyjęcie do gildii to jest początek a nie koniec, a reprezentowanie jej wiąże się też z obowiązkami.

Jednym z nich jest godne reprezentowanie CDAction. Zastanów się nas tym, co ty zrobiłeś.

Jednymi osobami, które mają coś na ten temat do powiedzenia, to Ja, Kaczuszka, Creal, Juliandra, Yukihiruu i Kilgore.

Przepraszam za tego posta, nie miałem na myśli nic zlego, to już się nie powtórzy

No i nie bedziemy spełniac Waszych rzyczeń, prosic o przyjęcie w grze nie sądze, żeby ktos fatygował sie Was szukać :D!

Ja naprawdę nie potrzebuje rzecznika i sam sobie świetnie daje radę. Więc daruj sobie takie teksty, bo przyjęcie do gildii to jest początek a nie koniec, a reprezentowanie jej wiąże się też z obowiązkami.

Jednym z nich jest godne reprezentowanie CDAction. Zastanów się nas tym, co ty zrobiłeś.

Jednymi osobami, które mają coś na ten temat do powiedzenia, to Ja, Kaczuszka, Creal, Juliandra, Yukihiruu i Kilgore.

Przepraszam za tego posta, nie miałem na myśli nic zlego, to już się nie powtórzy

Chodzilo mi raczej o to, że samemu trzeba się pofatygować żebyście go przyjeli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu robienia czegokolwiek. Ci co chcieli grać w RoMa to już grają i codziennie rośnie im level... zanim zwolni się miejsce będą mieli duży level i będą bardziej wartościowi. Ci co już są w gildii powinni się starać rozwijać ją (ja się staram w miarę) i pomagać innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobiście nadzieję, że jeżeli jakaś osoba będzie chętna do przystąpienia do gildi i bedzie miała wyższy lvl niż inna, która jest już w niej, to ta słabsza będzie zastąpiona tą leprzą postacią... trochę zagmatwane ale wg mnie rozsądne. Chętnych będzie napewno przybierać non stop i niestety trzeba będzie podjąć drastyczne środki przeciw "leniwym graczom" którzy sa juz w gildi ... przynajmniej mam taką nadzieję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja gram w RoM'a od 30 min xD mam już 10 lvl strażnikiem jak się dowiedziałem o gildii CD-A to muszę zapytać czy jest jakiś sposób na dołączenie bo widzę że wam miejsc brak jutro spokojne z 20 lvl wbije bo dzisiaj o 14 pobrałem RoM'a a do 19 update ściągało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zrobić listę. Jak się ktoś zgłosi go dodawać, a jak się miejsce zwolni to brać po kolei z listy. Mój nick: thegalanot rycerz (11+) - wojownik (6+). Nieaktualne Edytowano przez Galanot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym taki mały apel do forumowiczów:

Słuchajcie! Jak będzie rekrutacja, zostanie to oficjalnie ogłoszone! Tymczasem nie ma miejsc, więc Wasze, Szanowni Forumowicze, prośby są nie na miejscu i jak dla mnie jest to dowód albo nieumiejętności czytania, albo chęci nabicia sobie postów. Tyle z mojej strony, mam nadzieję, że skończą się te niepotrzebne jednolinijkowe posty z prośbą o przyjęcie napisane zaraz pod "Nie przyjmujemy". Dziękuję za uwagę. :)

Co do mojej postaci zaś (Deyonara 14/14lvl) nie gram ze względu na problemy ze ściągnięciem łatki, ale w końcu (już dziś) zaktualizuję sobie RoM do Chaptera III. Mam nadzieję, że przez ten czas mnie nie wyrzuciliście. :)

Edytowano przez MarkosBoss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Po przejściu Mistycznego Ołtarza

RAScrnShot_20100523_001650.png

Od lewej: Jessamine, Calhir, Juliandra, Wendoras, ja i Kaczuszka

Tu już nie żyje

RAScrnShot_20100523_001825.png

Lejemy bosa (długo nie wytrzyma) - link naprawiony

RAScrnShot_20100523_002145.png

Przy okazji link go galerii:

http://picasaweb.google.com/tiges.wiz/Rune...feat=directlink

Edytowano przez tiges
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie(trochę laickie i n00bowskie ale co tam... :)

W jakim mieście znajduje się gildia? I jak się dołącza do gildii?(niekoniecznie waszej...) Trzeba wysłac szept a oni odpisują/przyjmują?

I jakby co nick w grze: Mrbigdaddy

A co do @UP: Czyżby to był Runewalker? ;]

A i trzeci link nie działa...Napraw bo chce zobaczyc jak go rozp......eeeee....rozwalacie };->

Co do galerii czy to nie aby chyba dwa różne bosy aaa...? :P

Edytowano przez BigDaddy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...