Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princefan

Wybór skutecznego antivirusa

Polecane posty

NIS sam pakiet zły nie jest jeśli mowa o wykrywalności to zawsze zajmował wysoką pozycję choć trochę w tym prawdy że potrafi ładnie kompa zamulić.

Nie zgadzam się z Tobą, korzystałem z wersji 2009, a teraz 2010, mam 1 GB ramu i wszystko działa płynnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego kto korzysta z komputera i jakie jest jego przeznaczenie. Dla kogoś kto ma pełno plików i aplikacji a na dodatek kilka programów w tle NIS może zamulać. U każdego działa inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIS sam pakiet zły nie jest jeśli mowa o wykrywalności to zawsze zajmował wysoką pozycję choć trochę w tym prawdy że potrafi ładnie kompa zamulić.

Nie zgadzam się z Tobą, korzystałem z wersji 2009, a teraz 2010, mam 1 GB ramu i wszystko działa płynnie.

Nie mówię że jest to regułą, jednak nie jest tak lekki jak przykładowo CIS który pod tym względem naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Do lapka dostałem właśnie NIS-a 2010, wcześniej używałem też na stacjonarnym wersji 2009 - obecnie mam CIS-a + MBAM (z ochroną rezydentną) i widzę różnicę. Na obronę NIS-a dodam jednak że wersja 2010 poprawiła się znacznie w porównaniu do 2009 + oczywiście to jeden z lepszych programow av do ochrony kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIS ma inną poważną wadę. Symantecowi dosyć często zdarzają się dziwne wpadki przy aktualizacjach. Co prawda wadliwe aktualizacje szybko znikają, ale jeśli ktoś ma pecha, to może mu nie być do śmiechu. Poza tym z tego co sie orientuję, to jest to dosyć skuteczny pakiet zabezpieczeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet bardzo skuteczny.

zastanawiałem się pomiędzy Kaspersky Internet Security a Norton Internet Security.

Wybrałem ten drugi i nie żałuje..

Niedawno doinstalowałem MalwareByes i nie znalazło mi nic, a trochę danch mi się przewala przez komp.. (często podpinam inne dyski, nieraz potężnie zawirusowane-taka praca..)

I nie zgodzę się, że zamula.. na czuwaniu pobiera ok 3mb pamięci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...