Skocz do zawartości

CDA 05/2010 zawartość


Smuggler

Polecane posty

Gość sagitarius857

Dzisiaj chciałem zainstalować JC, patrzę na płytę wyglądała na porysowaną (przeźroczyste paski).

Okazało się że to chyba klej, przeczyściłem ją płynem do naczyń i działa. A już przeglądałem dział reklamacji, na szczęście nadaremnie. Ale przez chwilę stresik był :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 430
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Z tego co mi się wydaje to potworki można łapać na lasso, więc

zdobycie takiego Lodowego Jaszczura nie jest problemem, ale

dzięki za RoM'a bo przy necie 512kb/s musiałbym trochę poczekać żeby

mi się to wszystko pobrało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"10 godzin za 200 zł" w Alan Wake osłabia. Dlaczego w takim razie w 7 godzinnym, chałowym Dante's Inferno tego nie było? Dlaczego ogólnie coś takiego nie jest brane pod uwagę?

10 godzin na dzisiejsze standardy to norma i nie tak źle, tym bardziej, że nie widać nigdzie, aby wydłużali grę na siłe. Widać recenzje powinni pisać ci, co się znają, a nie ci, co próbują. W ogóle podsumowanie recenzji jakieś takie lewarowe, bo że niby ten 1 tytuł ma pogrążyć w żałobie posiadaczy PC i PS3? Wątpliwe.

Rozne osoby oceniaja gry, jednemu przeszkadza to, innemu tamto. Nie ma jakiegos "schematu, za co grze sie odejmuje i dodaje punktow". Mi tam 10 godzin grania w grze nie przeszkadza, choc w grach konsolowych to drogow wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak - to jakby wegetarianin plul do talerzy ludziom jedzacym steki...

Ja bym powiedział, że to trochę tak, jakby w restauracji, do której wegetarianin chodził przez x lat i zamawiał danie dla siebie nagle zaczęto mu walić mięso. Za pierwszym razem przebolał i odłożył na bok, ale następnym razem dostał więcej mięsa, potem jeszcze więcej, aż w końcu kotlet sojowy zamieniono mu ze schaboszczakiem.

No i wciąż unikasz odpowiedzi na pytanie dotyczące problemu zwanego nierozszerzalnością konsolizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to potworki można łapać na lasso, więc

zdobycie takiego Lodowego Jaszczura nie jest problemem, ale

dzięki za RoM'a bo przy necie 512kb/s musiałbym trochę poczekać żeby

mi się to wszystko pobrało.

Jedyną szansa na zdobycie takiego jaszczura jest użycie kodu z naszej strony, w żaden inny sposób go nie uzyskasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA jak zwykle świetnie newsy, recenzje itp. - super

Pomysł z runes of magic - STRZAŁ W DZIESIĄTKE (może się nawet skusze :P)

Jedyna ale to dział na luzie - troche brakuje mi uwag z dzienniczka z joe monstera albo cytatów z basha owszem zamieszczone teksty były ciekawe ale nie tak zabawne jak kiedyś.

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, bo robimy pismo dla siebie i pod siebie smile_prosty.gif A Wydawnictwo Bauer patrzy, kiwa glowa i mowi "jasne., ze tak, chlopaki. CIeszy nas, ze za nasza kase robicie sobie dobrze, a nie tym glupim czytelnikom.

W koncu po to sa pisma, zeby sobie redaktorzy pisali o tym, co chca". Masz nas.

No to jak wytłumaczyć to, że nie piszecie nic o Wii? Zwłaszcza, że przecież w tym miesiącu na pc było mało tematów? Nie uwierzę, że na tę konsole nie wychodzi nic wartego opisania.

>>>206! Wow. A forumowiczow z 50.000. No to prawie polowe masz.

Zaraz wyskoczysz, że 206 (obecny stan, ale liczba cały czas rośnie) członków, to mało, ale warto wziąść pod uwagę, że to tylko użytkownicy xfire, w dodatku ci, którzy mieli okazję dowiedzieć się o tej grupie

Nie wiem, czy masz problemy z czytaniem czy co? Przecież napisałem, że to tylko malo. Tylko że z tych 50 000 tysięcy mała część ma xfire, a jeszcze mniejsza część dowiedziała się o tej grupie. Nie przypuszczałem, że z takim czymś wyskoczysz po tym, jak o tym napisałem... :huh:

naucz sie latac machajac uszami. "Jak ktoś chce, to się postara, a jak mu się nie chce, to się wytłumaczy".

Latanie uszami jest nie możliwe. :tongue: Natomiast możliwe jest znalezienie ciekawej okładki pctowej. Kiedyś konsol w cda nie było, a jakoś potrafiliście i nie było problemów z lataniem na uszach. :wink:

Jaki "argumencik"? Minipseudoargumenciontko. Jak juz dyskutowac sposbem "nie bede polemizowal z teza, tylko ja lekcewazaco nazwe i powiem, ze na mnie nie podzialala" to na calego. A mnie nie przekonuje w ogole twoje miauczenie. Fajnie, nie?

Napisałeś tylko:

Na miejsce konsoli? Watpie.

To nie jest wcale argument, tylko stwierdzenie, że nie bo tak. Rozwiń tą wypowiedź, to wtedy nic nie zlekceważę.

Kiedys nie bylo tez dividikowe, a jest.

Ale to była ewolucja w obrębie pc, a konsole już ewolucją pctów nie są.

Dalej, dość obszerna recenzja Fallouta 3 w wersji GoTY. Zaraz, że co? Poważnie? Parę dodatków recenzowaliście wcześniej, podobnie jak podstawkę, nie dało rady wepchnąć tego do działu z reedycjami? Poważnie, wymagało to dwustronicowej recki?

Wtedy to już naprawdę nie było by o czym pisać i miał byś puste cda...

Doczekasz sie w nastepnym nr i to w dawce XXL. smile_prosty.gif

Również trzymam za słowo. :cool:

Ja bym powiedział, że to trochę tak, jakby w restauracji, do której wegetarianin chodził przez x lat i zamawiał danie dla siebie nagle zaczęto mu walić mięso. Za pierwszym razem przebolał i odłożył na bok, ale następnym razem dostał więcej mięsa, potem jeszcze więcej, aż w końcu kotlet sojowy zamieniono mu ze schaboszczakiem.

Świetne porównanie - w pełni się zgadzam. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą - poinformowaliście drodzy redaktorzy, Blizzard, że postanowiliście odrobinę przyspieszyć premierę SC2 ? W njusach na stronie 13 twierdzicie, że premiera 27 czerwca. A Blizz ogłosił, że 27 lipca. ;-) Miesiąc w tą, czy w tą - kto by się przejmował, nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęka mi odpadła...

@|| :ohmy:

Doczekasz sie w nastepnym nr i to w dawce XXL.

@|| Jaaa, dzięki. Życie ratujecie. W każdym numerze sprzęt śledzę, z każdym zmieniam zdanie, a bo to w sklepie nie ma, a bo to lepsze, wydajniejsze, tańsze. Takie błędne koło mam od 1,5miesiąca. Dzięki wam, serio. Toooo czekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem całej tej nagonki na konsole.

Okej. CD-Action przyzwyczaiło swoich starych czytelników do omijania tematu konsol, ale nie uważacie, że trzeba iść z biegiem czasu?

CD-Action jak ten "anachroniczny wiedźmin" ciągle trzymające się PC'tów.

Nie o to chodzi.

Nie macie ochoty czytać recenzji gier konsolowych? Wolna wola.

Nie zmusza Was nikt do tego.

Moja jedyna konsola, którą posiadam to stary dobry PSX. Jednak nie marudzę i czasem sobie przeczytam recenzję gry konsolowej, choć zapewne nie będzie mi dane w nią pograć.

Jakieś darcie japy w podpisach "Nie! Dla konsol w CD-A".

To tak jakby kiedyś ludzie powiedzieli "Nie dla elektryczności! Wolimy świeczki!"

Co by było, gdyby ludzie nie poszli za postępem?

Odpowiedzcie sobie sami!

CD-A idzie z duchem czasu i ja nie mam nic przeciw konsolom.

Heil Smuggler! xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nuka157

Przejrzałem magazyn tylko i jeśli o optymalizację chodzi GTA.... Dziwne..... Ale to jak z wymaganiami, nie wiadomo jakie ustawienia dokładnie Recenzent ustawił, wysokie ok. ale są pewne funkcje które dużo żrą FPS, itd.

A propo okładki, no to już chyba śmieszne jest, tekturowego opakowania na płyty można się czepiać bo magazyn za 15-16 zł powinien reprezentowac ze sobą poziom, i jeśli inne magazyny, choćby te filmowe dodają papierowe g... mówiąc na forum że podrożało wydaję mi się śmieszne. To tyle, okładki nie powinien się czepiać normalny człowiek ale tak jak mówię wytykanie takich niejasności wydaję się argumentem i nie byle jakim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy następne recenzje na psp ?

gier jest przecież pełno - ot np. us navy seals fireteam bravo 3 , dante's inferno z nowszych ( do tego dochodzi dużo fajnych gier , które wyszły jakiś czas temu i ich nie recenzowaliście - a szkoda )

mam też nadzieję , że zrecenzujecie MGS : Peace Walker'a który pojawił się już w Japonii (a niedługo zawita do ameryki oraz europy - bodajże 8 i 17.06 )

psp w polsce jest przecież całkiem popularne , i takie recenzje w Waszym piśmie byłyby bardziej przydatne niż gry na iphone'a czy ipada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że to trochę tak, jakby w restauracji, do której wegetarianin chodził przez x lat i zamawiał danie dla siebie nagle zaczęto mu walić mięso. Za pierwszym razem przebolał i odłożył na bok, ale następnym razem dostał więcej mięsa, potem jeszcze więcej, aż w końcu kotlet sojowy zamieniono mu ze schaboszczakiem.

Jesli w resauracji nadal sa danie wegetarianskie (ale i schaboszczak) to w czym problem? Bo wegetarian, ktorzy sie brzydza "miesozercami" szczerze mowiac mam w pogardzie, gdyz nie lubie WSZELAKIEGO fanatyzmu - a czy on czerwony, czarny, brunatny, czy zielony - fanatyzmem pozostaje.

No i wciąż unikasz odpowiedzi na pytanie dotyczące problemu zwanego nierozszerzalnością konsolizacji.

Nie unikam odpowiedzi tylko nie widze problemu. Beda gry na PC - bedzie o nich w CDA. Licze ze bedzie ich duzo. Ale jesli nie, to wybacz, nie bedziemy dawac pustych kartek albo opisywac budowy zasilaczy "zeby tylko nic nie napisac o wstretnych konsolach". Nie jestem jasnowidzem, ale smiem watpic czy w ciagu nastepnych KILKU lat konsole zdominuja CDA. A jesli za 5 lat CDA bedzie juz tylko o konsolach? TO coz poradze? Jesli PC padnie jako platforma do grania to chyba nie oczekujesz, ze jak Wolodyjowski sie wysadze wraz z budynkiem gdze sie miesci redakcja?

BTW: masz w awatarze dinozaura. Wiesz czemu wymarly - bo nie chcialy/mogly dostosowac sie do nowych warunkow...

a kiedy następne recenzje na psp ?

Beda.

Numeru nie kupiłem i na razie nie zamierzam :wink:

Daj to do CNN, jako breaking news. :)

No pewnie, bo robimy pismo dla siebie i pod siebie smile_prosty.gif A Wydawnictwo Bauer patrzy, kiwa glowa i mowi "jasne., ze tak, chlopaki. CIeszy nas, ze za nasza kase robicie sobie dobrze, a nie tym glupim czytelnikom.

W koncu po to sa pisma, zeby sobie redaktorzy pisali o tym, co chca". Masz nas.

No to jak wytłumaczyć to, że nie piszecie nic o Wii? Zwłaszcza, że przecież w tym miesiącu na pc było mało tematów? Nie uwierzę, że na tę konsole nie wychodzi nic wartego opisania.

Moze tak, ze widac posiadaczy Wii nie jest za wielu? No i juz nie rozumiem - teraz masz pretensje, ze ZA MALO O KONSOLACH?

>>>206! Wow. A forumowiczow z 50.000. No to prawie polowe masz.

Zaraz wyskoczysz, że 206 (obecny stan, ale liczba cały czas rośnie) członków, to mało, ale warto wziąść pod uwagę, że to tylko użytkownicy xfire, w dodatku ci, którzy mieli okazję dowiedzieć się o tej grupie

W ogole nie wyskocze. 206 osob jest wystarczajaco wymowne by nic wiecej nie mowic.

Nie wiem, czy masz problemy z czytaniem czy co? Przecież napisałem, że to tylko malo. Tylko że z tych 50 000 tysięcy mała część ma xfire, a jeszcze mniejsza część dowiedziała się o tej grupie. Nie przypuszczałem, że z takim czymś wyskoczysz po tym, jak o tym napisałem... :huh:

Mnie tam wisi czy wiesz, czy nie wiesz. Ja tylko mowie: 206 osob na tym forum zadeklarowalo sie oficjalnie "przeciwko konsolom". Nie interesuja mnie powody, dla ktorych tyle - ale wiem, ze 206 to troche malo i tyle.

naucz sie latac machajac uszami. "Jak ktoś chce, to się postara, a jak mu się nie chce, to się wytłumaczy".

Latanie uszami jest nie możliwe. :tongue:

"Jak ktoś chce, to się postara, a jak mu się nie chce, to się wytłumaczy"

Natomiast możliwe jest znalezienie ciekawej okładki pctowej.

Ta, zawsze to, co ma zrobic KTOS INNY jest mozliwe, jasne. Inni sie moga nauczyc latac za pomoca klaskania uszami. Zapytam raz jeszcze: z czego widzialbys okladke w tym nr - a pamietaj, ze okladka to wazna sprawa i powinno tam byc cos ZNACZACEGO. Crysis? Niby mozna, ale to tylko zapowiedz i wszyscy byli na tym evencie. Zadna atrakcja. GTA - dodatek, w pol roku po konsolach, zadnych nowych artow. Tez kiepsko. Co zostalo, mister?

Kiedyś konsol w cda nie było, a jakoś potrafiliście i nie było problemów z lataniem na uszach. :wink:

Kiedys bylo co miesiac 30 recenzji gier na PC. Teraz jak jest z 12 to swieto. Czujesz roznice?

Jaki "argumencik"? Minipseudoargumenciontko. Jak juz dyskutowac sposbem "nie bede polemizowal z teza, tylko ja lekcewazaco nazwe i powiem, ze na mnie nie podzialala" to na calego. A mnie nie przekonuje w ogole twoje miauczenie. Fajnie, nie?

Napisałeś tylko:

Na miejsce konsoli? Watpie.

To nie jest wcale argument, tylko stwierdzenie, że nie bo tak. Rozwiń tą wypowiedź, to wtedy nic nie zlekceważę.

Co mam rozwinac? Ze watpie? Zatem "popadlem w zwatpienie". Na miejsce "na obszar zajmowany przez". "Konsole?" "Komputery osobiste specjalizowane do grania". Voila!

Kiedys nie bylo tez dividikowe, a jest.

Ale to była ewolucja w obrębie pc, a konsole już ewolucją pctów nie są.

DVD sa nie tylko na PC, a poza tym ewolucja to ewolucja. Wieloryby kiedys chodzily po ziemi i mialy 4 nogi.

Ja bym powiedział, że to trochę tak, jakby w restauracji, do której wegetarianin chodził przez x lat i zamawiał danie dla siebie nagle zaczęto mu walić mięso. Za pierwszym razem przebolał i odłożył na bok, ale następnym razem dostał więcej mięsa, potem jeszcze więcej, aż w końcu kotlet sojowy zamieniono mu ze schaboszczakiem.

Świetne porównanie - w pełni się zgadzam. :wink:

Jest tyle innych lokali dookola... ze co? Ze nie ma? Ze jakos zbankrutowala wiekszosc restaurcji podajaych TYLKO dania wegetarianskie. Dziwne. Ale te co zostaly nie powinny NIC zmieniac! Bo po co. Lepiej wspominac jak fajnie dawali zrec kiedys w zamknietym lokalu, niz nadal do niego chodzic i patrzec jak ktos zamawia schaboszczaka a nie brukselke z marchewka. Fuj. Zero honoru. Sama komercja. Powinni zbankrutowac dla zasady!

Tak jest czytelniej ;) - RoZy

Dzienks, Rozy, choc jakbys dal jakis jasniejszy kolor byloby jeszcze czytelniej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, CDA idzie drogą którą podążał Click! najpierw super pismo o PC-tach potem zmiana wizerunku na muliplatformowość i po kilku numer zamknięcie pisma, wy jesteście o tyle w dobrej sytuacji, że w tej chwili nie ma żadnego porządnego pisma o grach komputerowych, ale prawda jest taka, że kompletnie nie radzicie sobie z krytyką, najpierw było oceniajcie zmiany, czy są dobre czy nie, a potem gdy ludzie piszą, że nie podoba im się to, że są recenzje konsol itp to Smuggler wszystko stara się obrócić w kiepski żart albo tak aby wyglądało to jak zaleta, ale to zaletą nie jest i im dalej będziecie brnąć w zaparte tym prędzej polecicie z rynku bo ludzie przestaną was kupować, widzę to po reakcji choćby kuzyna, kupuje CDA od bardzo dawno a po ostatnich zmianach co raz bardziej nastawia się negatywnie i prawda jest taka, że coraz więcej ludzi tak uważa....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@repta2 W pełni się z tobą zgadzam. Kiedyś kupiłem Click! dla Morrowinda na coverku, na piśmie się zawiodłem, nawet czytać mi się nie chciało. O wiele ciekawszy był CD-A z zeszłego miesiąca. Teraz CD-A wpada na "złą drogę" (nie, nie jestem PC-towym fanatykiem). Lepiej zmieńcie z powrotem profil na primo PC-towy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o CDA, to jest lepsze niż poprzednie pod względem gier, bo poziom NL i AR cały czas maleje : /

Recenzje i Zapowiedzi trzymają poziom, chociaż wg. mnie ciekawsze zestawienie gier było miesiąc temu.

chociaż i tak najnowsze CD-Action wyszło u mnie na plus, ponieważ zamierzam się wciągnąć w Runes Of Magic na dłużej (od kiedy zrobiłem przerwe w WoW ciągnie mnie do jakiegoś MMO)

a na koniec najlepsze ...

Spotkała mnie nieco dziwna niespodzianka. Otwieram sobie spokojnie folie, patrze na płytki, wyjmuje jedną płytę, a na dnie pudełka leży złotówka <szok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś zarobił :)

Co do pełniaków: zeszły miesiąc byl IDEALNY (Hitman), w tym było (moim zdaniem) trochę gorzej, Just Cause nie jest takie fajne jak trąbią na prawo i lewo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, CDA idzie drogą którą podążał Click! najpierw super pismo o PC-tach potem zmiana wizerunku na muliplatformowość i po kilku numer zamknięcie pisma, wy jesteście o tyle w dobrej sytuacji, że w tej chwili nie ma żadnego porządnego pisma o grach komputerowych, ale prawda jest taka, że kompletnie nie radzicie sobie z krytyką, najpierw było oceniajcie zmiany, czy są dobre czy nie, a potem gdy ludzie piszą, że nie podoba im się to, że są recenzje konsol itp to Smuggler wszystko stara się obrócić w kiepski żart albo tak aby wyglądało to jak zaleta, ale to zaletą nie jest i im dalej będziecie brnąć w zaparte tym prędzej polecicie z rynku bo ludzie przestaną was kupować, widzę to po reakcji choćby kuzyna, kupuje CDA od bardzo dawno a po ostatnich zmianach co raz bardziej nastawia się negatywnie i prawda jest taka, że coraz więcej ludzi tak uważa....

ak rozumiem "radzenie sobie z krytyka" oznacza "macie ja zaakceptowac". Nie, mister. Mowimy: piszcie co zle, a co dobre. I potem sobie analizujemy te wypowiedzi. A jesli z jakas sie nie zgadzam, to mowie to - przeciez po to sa FORA DYSKUSYJNE, zeby DYSKUTOWAC. A dyskusja polega na scieraniu sie argumentow, a nie kiwaniu glowa jak ktos mowi cos, co uwazam za brednie.

Ja wam nie zabraniam krytykowac CDA, ale to nie oznacza, ze nie mam prawa powiedziec, iz dany argument jest moim zdaniem bezsensowny.

ZMiany powoduja - jak zawsze - ze ktos sie zniecheci, ale inny zacheci, a poki tych drugich jest wiecej jak pierwszych, to nie jest zle. A na razie sprzedaz CDA trzyma sie niezle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jesli w resauracji nadal sa danie wegetarianskie (ale i schaboszczak) to w czym problem? Bo wegetarian, ktorzy sie brzydza "miesozercami" szczerze mowiac mam w pogardzie, gdyz nie lubie WSZELAKIEGO fanatyzmu - a czy on czerwony, czarny, brunatny, czy zielony - fanatyzmem pozostaje.

Problem w tym, że dana restauracja zmniejsza ilość warzyw i owoców w każdym serwowanym daniu jednocześnie zwiększając zawartość mięsa, a cena za każde danie nadal wynosi 14.99/15.99. Wegetarianin płaci tyle samo, a dostaje coraz mniej tego, co może/chce zjeść.

Właśnie dlatego przestałem kupować CD-A - coraz mniej o grach na PC, coraz więcej o konsolach (chociaż ostatecznie czarę goryczy przelały niektóre inicjatywy).

I, tak swoją drogą, co do fanatyzmu - jakkolwiek za wegetarianami nie przepadam (wywyższanie się nad innymi z powodu własnej diety nie jest czymś, co wydaje mi się zbyt rozsądne), tak gust gustem i jak ktoś nie chce jeść mięsa - proszę bardzo. Ja też zapewne jestem fanatykiem - nie jadam czosnku, niezależnie od tego, z czym/w czym jest podany.

(...)

Nie unikam odpowiedzi tylko nie widze problemu. Beda gry na PC - bedzie o nich w CDA. Licze ze bedzie ich duzo. Ale jesli nie, to wybacz, nie bedziemy dawac pustych kartek albo opisywac budowy zasilaczy "zeby tylko nic nie napisac o wstretnych konsolach". Nie jestem jasnowidzem, ale smiem watpic czy w ciagu nastepnych KILKU lat konsole zdominuja CDA. A jesli za 5 lat CDA bedzie juz tylko o konsolach? TO coz poradze?(...)

Cóż, z mojego punktu widzenia (nie mówię tutaj za autora wypowiedzi, którą zacytowałeś) nie ma w tym nic złego. Pytanie tylko - po co w takim razie to całe gadanie o pasji, tym że CD-A to "coś więcej", więzi z czytelnikami etc., skoro chodzi jedynie o kasę? Nie widzę nic złego w samej komercjalizacji - w końcu mamy kapitalizm, więc jeśli czasopismo nie generuje odpowiednich dochodów, przestaje istnieć. Tylko na co ta obłuda?

BTW: masz w awatarze dinozaura. Wiesz czemu wymarly - bo nie chcialy/mogly dostosowac sie do nowych warunkow...

LOL! Wyjaśnienie dlaczego pozostawiam właścicielowi awatara (o ile zechce to wyjaśnić).

Ta, zawsze to, co ma zrobic KTOS INNY jest mozliwe, jasne. Inni sie moga nauczyc latac za pomoca klaskania uszami. Zapytam raz jeszcze: z czego widzialbys okladke w tym nr - a pamietaj, ze okladka to wazna sprawa i powinno tam byc cos ZNACZACEGO. Crysis? Niby mozna, ale to tylko zapowiedz i wszyscy byli na tym evencie. Zadna atrakcja. GTA - dodatek, w pol roku po konsolach, zadnych nowych artow. Tez kiepsko. Co zostalo, mister?

Starcraft II dla przykładu.

Kiedys bylo co miesiac 30 recenzji gier na PC. Teraz jak jest z 12 to swieto. Czujesz roznice?

Oczywiście, że czuję - wegetarianin dostaje coraz mniej zieleniny, a coraz więcej mięsa za tą samą cenę. A tłumaczenie kucharza, że znowu dostawca nawalił, wegetarianina nie obchodzi. (to samo tyczy się swoją drogą zdychającego AR, które, tak przy okazji, najprawdopodobniej upada ze względu na wzrost popularności forum CD-A - po co pisać do Smugglera list, skoro wystarczy się zarejestrować na Forum Actionum?)

Co mam rozwinac? Ze watpie? Zatem "popadlem w zwatpienie". Na miejsce "na obszar zajmowany przez". "Konsole?" "Komputery osobiste specjalizowane do grania". Voila!

Zawsze może spróbować napisać dlaczego wątpisz. xP

DVD sa nie tylko na PC, a poza tym ewolucja to ewolucja. Wieloryby kiedys chodzily po ziemi i mialy 4 nogi.

DVD były na PC, gry na konsole - już niekoniecznie (jeśli chodzi o porty). Poza tym skok z PC na konsole to nie ewolucja - to tak, jakby z ptasiego jaja nagle wykluł się królik.

Jest tyle innych lokali dookola... ze co? Ze nie ma? Ze jakos zbankrutowala wiekszosc restaurcji podajaych TYLKO dania wegetarianskie. Dziwne. Ale te co zostaly nie powinny NIC zmieniac! Bo po co. Lepiej wspominac jak fajnie dawali zrec kiedys w zamknietym lokalu, niz nadal do niego chodzic i patrzec jak ktos zamawia schaboszczaka a nie brukselke z marchewka. Fuj. Zero honoru. Sama komercja. Powinni zbankrutowac dla zasady!

Poprzednie lokale wegetariańskie upadły, bo były inne, lepsze lokale wegetariańskie. Teraz nagle pozostałe przy życiu restauracje zaczynają dawać wegetarianom coraz mniej warzyw i więcej mięcha za tą samą kasę - nic więc dziwnego, że wegetarianie po prostu omijają te lokale.

Bardzo mi sie podoba ta strategia budowania zwiazku "kocham cie, jestes moja jedyna miloscia... CO?! Nie chcesz isc ze mna na mecz? Zdychaj, k****!". Czytelnikow -nawet stalych - ktorzy zycza nam zle, zegnamy bez zalu, gdyz pokazuja tylko, ze laczyl ich z nami interes pt. "kocham was, bo robicie mi dobrze, a jak przestaniecie to bede mial was w dupie, wy ch***".

Kapitalizm. Nie ma związku, jest pieniądz - ja wam daję kasę, wy mi w zamian dajecie to, czego chcę. Przestajecie mi to dawać - drzwi są tam, do widzenia, nie mam zamiaru płacić za coś, co nie jest mi do czegokolwiek potrzebne. Miejsca na bezinteresowność tutaj nie ma. Ja kupowałem CD-A przez dobre siedem lat - i jakoś ani przez chwilę nie czułem "więzi" z czasopismem (bo i z drugiej strony więzi nie było).

Poza tym w sumie dobrze by było, gdyby po tej rewolucji konsolowej sprzedaż CD-A zaczęła gwałtownie spadać - przynajmniej oznaczałoby to, że czasopismo powróci do starych, nieco bardziej sprawdzonych rozwiązań. A nawet, gdyby ten spadek doprowadził do zamknięcia pisma - cóż, mnie to nie przeszkadza, i tak nie kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...