Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dazzz

Diablo 2 Lord of Destruction - Problem z Battle.Net

Polecane posty

Witam, mam duży problem z Diablo 2. Próbuję włączyć sobie grę przez battle.net a tutaj wyskakuje taki błąd. Można coś na to poradzić?

Mój komputer to Vista 64. Wcześniej miałem XP i wszystko chodziło bez problemów.

batqf1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem pojawia się w kilku przypadkach:

1. Kilka razy logowałeś się na postacie na tym samym koncie i B.Net robi blokadę przed takimi działaniami, blokując logowanie dla konkretnego ip na jakiś czas.

2. Serwer akurat padł :P

3. Wtyczka się wysunęła :P

4. Firewall też może mieć tu coś do czynienia.

5. "Yar-Yar, naprawdę dobra płyta, Yar-Yar!"...

6. Jeśli to zakup z drugiej ręki, to na kodzie może być założony baniak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W diablo 2 grałem dosyć dawnoo temu i wszystko było ok. Nie przypominam sobie, aby dostał wcześniej za coś baniaka. :) Teraz pierwszy raz próbuje wejść na battle.net, a tutaj od razu taki problem. Gra jest na 100% oryginalna, kupowana w sklepie :P. Firewall wyłączyłem i także to nic nie dało :(. Jakieś inne pomysły xD?

//edit

Nie wiem czy tak można, więc Was forumowiczów o to zapytam. :D Zmieniłem bramkę z Europe na US WEST i teraz wszystko jest jak najbardziej w porządku. Czy mogę sobie "legalnie" xD tak grać? :D

post-67745-1273158354_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że możesz. Problem polega tylko na tym że nie będziesz miał dostępu do postaci z serwera Europe.

Dziwi mnie tylko ten Twój problem z brakiem połączenia, mam identyczny co jakiś czas, ale zawsze wywalenie w/w pliku pomaga, hmmm spróbuj zresetować modem, może to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...