Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziad5

Czy pójdą?

Polecane posty

Przepraszam mocno, moja pomyłka. W takim razie razie nie spodziewaj się innych detali niż minimalne. Szczerze to myślę, że nie opłacało ci się kupować tej karty pod AGP mogłeś poczekać i wymienić bebechy kompa na coś bardziej współczesnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem kupić tą kartę pod AGP ponieważ gdy spaliła mi się moja stara kata nie mogłem używać komputera, a gorszej kary kupi nie mogłem bo połowa moich gier przestała by mi działać. Ale sądząc po tym ze takie gry jak Fallout 3, Mass Effect, Assasin Creed działają całkiem dobrze na wysokich detalach. Oczywiście te gry nie działają w jakiejś super wysokiej rozdzielczości ale mi to wystarcza. Więc nie powinno chyba być tak źle. Mi i tak chodzi tylko o to żeby fizyka w tej grze dobrze działała i żeby gra bardzo się nie ścinała podczas gdy waliłaby się jakaś większa budowla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grał już może w demo Risen i orientuje się w wydajności?

Chcę go kupić w dniu premiery a dema jeszcze niemam więc może ktoś wie czy będzie chodzić na maksymalnych detalach w rozdzielczości 1920*1080 (mniejsza odpada)

?

Konfiguracja:

Proc: Inter Core 2 Duo E8400 3.0Ghz

Graf: Gigabyte Radeon 4850 512

ram: 4GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem bo nie wiem czy pójdzie mi Assasin`s Creed

Mój komp:

Procek AMD Sempron 3200+(1.8GhZ podkręcony na 2.0Ghz)

RAM 2.5GB

Karta graficzna ATI Readeon HD 4350 512 MB DDR2

Płyta ASRock Alive NF-6G

Dzięki za odp.

U mojego kolegi się cieło :/ i się martwię trochę.Ale on ma mniej RAM`u :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka fajna stronka

www.systemrequirementslab.com

trzeba kliknac na "can u run it?" po lewej stronie, a potem wybrać gre i znów kliknąc Can u Run it ? ta strona porównuje wymagania gry z naszym sprzetem ,

jeśli ktoś już podał tę stronę to przepraszam , ale jestem nowy a 323 strony do przeczytania to nie jest mało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...