Skocz do zawartości

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.


Gość Drizzt_PL

Polecane posty

Obrażasz ten gatunek, nazywając Metina MMORPG. To raczej MMOH'n'S. Chodziło mi ogrę, z widokiem zza bohatera, mocno zręcznościową walką, grafiką nie gorszą od tej, w pierwszym Gothicu, w angielskiej wersji, o grę, którą można by określić jako Action MMORPG. no i żeby była dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 813
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Obrażasz ten gatunek, nazywając Metina MMORPG.

Czemu obrażam? Bo główne zajęcie to bicie mobów? Bo nie ma fabuły? Bo rozwój postaci słabo zrobiony? Nie chce cię rozczarować, ale większość MMORPG takie właśnie jest. Metin2 może i jest słaby, ale to jest MMORPG.

A co do twoich wymagań to nie znam nic takiego. Główny problem to walka. Praktycznie w każdym MMORPG w jakiego grałem do tej pory (a było ich sporo) walka polegała na kliknięciu przeciwnika i naprzemiennym naciskaniu 1,2,3 aby aktywować skille. Osobiście nie spotkałem się z grą ze zręcznościowym modelem walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a pomijajac to kryterium?

Co do Metina - nie, bo gra polega na "wykonaj kilka zadań polegających na tłuczeniu wilków, utłucz masę wilków, podnieś poziom" - za mało zadań, za małe zróżnicowanie zadań, za mało zajęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Runes of Magic. Jeśli chcesz jeszcze większego zróżnicowania to ściągnij sobie Voyage Century ---> http://vc.igg.com/ . Ciekawie wykonano walkę na morzu, jednak statek można używać do przemieszczania się po sporym świecie gry.

Runes of Magic to podobno darmowy odpowiednik WoW, ale ja po chwilowej ekscytacji jakoś nie mam chęci do niego wracać. Może to spowodowane tym, że ostatnio odświeżam sobie HoMM V ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pomijając zręcznościową walkę to do głowy przychodzi mi Dekaron. Grafika przez zastosowanie różnych filtrów wygląda nawet ładnie, kamerę można sobie ustawić za bohaterem i sterować na WSAD, a rozwój postaci jest podobny do np. Diablo, czyli co poziom dostajesz kilka punktów na staty, i jeden na skille. Co do skilli, to do każdej postaci są trzy drzewka rozwoju, więc można sobie dobrać skille wedle preferowanego stylu gry. A walka mimo że nie jest zręcznościowa, to na pewno jest dynamiczna. Nawet twórcy nazywają tą grę Action MMO, a nie MMORPG ;)

A tak poza tym to zobacz jeszcze wspomniane wyżej Runes of Magic, i ewentualnie Requiem: Bloodymare

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cabala, teraz w grze zostało wprowadzono kilka ułatwień, gra stała się łatwiejsza, ale jak dla mnie ciągle jest okropnie nudna, prawdziwa zabawa zaczyna sie kolo 85lvl i to z dobrymi rzeczami,

jak ktoś chce zacząć, mogę pomóc

VeryBadNun

jupiter zazwyczaj 9 ch

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze to topic o f2p mmorpg ale musze polecic Guild Wars. W GW aby byc w czyms dobrym trzeba to poprostu ograc i wytrenowac. Kazdy jest rowny i wszystko zalezy od twojego skilla a nie od tego ile wlozyles pieniedzy w gre na jakies super pr0 imba sety+9. No i gra glownie nastawiona na pvp. Gra jest bardzo dopracowana a lagi i da sa raz na ruski rok. Aby grac musimy kupic sama gre albo sam cdkey, dalej gramy bez abonamentu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam grę 9dragons. Gra toczy się w świecie fantasy starożytnych Chin. Ładna grafika, sporo polaków(na europejskich serverach) no i jest nieco inna od innych mmorpgów. Gra opiera się głównie na stylach wakli kung-fu i nie tylko :P Co najważniejsze jest całkowicie darmowa i da się grać bez kont premium itp.(choć jak wciągnie to i tak sami się przekonamy do zakupu premium ;P).

Aha - wymagana znajomość angielskiego na poziomie trochę wyższym, niż podstawowy(bo inaczej ciężko się będzie wam połapać o co chodzi w grze). Ja gram na amerykańskim servie Asura, nick Dirian_PL(ostatnio gram rzadziej, bo zrobiłem sobie małą przerwę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czy żeby zagrać w Runes of Magic trzeba się zarejestrować na tym całym Gry Ok, czy jakoś tak?

Trzeba się zarejestrować na oficjalnej stronie Runes Of Magic. Projekt Gry Ok to tylko takie jak by forum o kilku grach :) Tam znajdziesz pomoc z questami do tych gier co są tam o nich fora itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby zagrać w Runes of Magic trzeba się zarejestrować na tym całym Gry Ok, czy jakoś tak?

Trzeba się zarejestrować na oficjalnej stronie Runes Of Magic. Projekt Gry Ok to tylko takie jak by forum o kilku grach :) Tam znajdziesz pomoc z questami do tych gier co są tam o nich fora itp.

A tak z czystej ciekawości - ta gra ma polską wersję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grał ktoś z was dłużej w gierkę Regnum Online? Z tego co słyszałem to pod paskudną grafiką kryje się praktycznie klon Dark Age of Camelot, jednego z pierwszych MMORPG w jakie dane mi było zagrać. DAoC bardzo mi się podobał, ale że nie mam kasy na abonament to chętnie pograłbym w coś podobnego. No i tu pojawia się wspomniany RO, tyle że nie mam ochoty ściągać gry w ciemno. Także jakby ktoś mógłby walnąć jakiś skrócony review to byłbym wdzięczny :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Świetną darmową grą jest ArchLord (www.archlordgame.com/)

Instalka ArchLorda waży niestety dość dużo (1,49 GB) ! :yucky:

Co to jest w porównaniu do klienta AoC ( 12 giga) :P

Skoro już przy darmowych i ciekawych jesteśmy to nie ma tak dobrego mmo ( a grałem w kilka), które byłoby lepsze od swojego komercyjnego rywala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No właśnie - odnośnie RunesofMagic - czy gierka jest całkowicie darmowa ( słyszałem, że nie ) czy jest warta uwagi no i czy na łączy 1 Mbit z multimedii będę mógł w nią zagrać bez żadnych przeszkód , lagów itd. ( serwer w Polsce bądź Europie ???) - Sory ale to moje pierwsze MMo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę 3 gry:

-Metin 2 - tylko ok.500 MB do ściągnięcia, przyjemnie sie gra, jest klimat, grafika jest trochę brzydka...

-My Fantasy - gra przeglądarkowa, naszym celem jest uratowanie brata ktory zostal porwany...mamy też oryginalny system walki(toczy się bez naszego udziału, jedyne co możemy zrobić to ustawić skrypt jakiego bedziemy uzywac), widac tez ze Gmowie pilnują porządku, nie jak w Tibii :smile: , no i fajny klimat.Wadą jest to, że grafika jest BARDZO kiepska (duzo gorsza niz w Tibii) bo mamy tylko malutka mapke gry i nic wiecej.Ja tez gram w ta gre moj nick "Anakin Skywalker", chętnie pomogę jakby co :smile:

-Perfect World - tu natomiast mamy piękną grafikę i przyjemny klimat.Wadami jest to ze są czeste lagi no i instalka wazy 2 GB(!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...