Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

burnout

Gry się zacinają

Polecane posty

Widzę, że masz Avasta i to jeszcze w jakiejś starszej wersji. Widywałem już, jak Avast powodował tego typu problemy. Warto też sprawdzić system pod kątem występowania szkodników.

Wykresy z OCCT powinny być zapisane gdzieś w Documents and Settings, tylko nie pamiętam gdzie. Sprawdź na początek, czy w Moich dokumentach nie ma katalogu OCCT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to coś zmienia ale ostatnio zauważyłem że to ile czasu pogram zanim zacznie mi się gra zacinać zależy w jaką grę gram np. w Wiedźmina pogram ok. 20min i potem się zacina a w Just Cause pogram tylko ok. 10min bez zacięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda na przeładowanie ramu. Podejrzewam że masz 1024 + 256 więc sprawdź czy ta pierwsza kośc ramu jest sprawna. (takie kombinacje ramu wcale nie są dobre a jeśli jedna kość ma inną czestotliwość od drugiej to najlepiej by było zostawić tylko 1024)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comodo raczej nie będę instalował bo zainstalowałem ten z linku od xandiego i tak mi komputer zwolnił że było jeszcze gożej niż wcześniej. Zainstalował avasta z płyty CD Action i grałem niecałą godzinę(bo więcej mi się nie chciało) w Just Cause i się nie zacinało. Crysis zacinał się nadal ale słabiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast to badziewie, wierz mi. A COMODO pewnie dlatego Ci zamulił system, że zaczął robić skan zaraz po instalacji.

Albo nie odinstalowałeś wcześniej Avasta... : /

Najlepszym (IMO) wyjściem jest COMODO Internet Security Free (Premium jest płatny, ale różnice są kosmetyczne, nie funkcjonalne), bo to jest zarówno antywirus, jak i firewall. Miałem go już na wielu różnych konfiguracjach sprzętowych i stwierdzam jedno - ta aplikacja NIE ZAMULA systemu. : ) A wiem co mówię, bo używałem go m. in. na Athlonie 1.8 GHz ze 160 MB RAMu.

W nowej wersji warto tylko wyłączyć Sandbox, bo potrafi być irytujący, a jak się nie umie, to się go i tak nie poużywa.

I tak, o to mi z tym "swap filem" chodziło.

Robiłeś już skan Malwarebytes' Anti-Malware?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alaknar

Nie jeszcze nie robiłem skana. Przed instalacją Comodo usunąłem avasta zrobiłem reset kompa i dopiero instalowałem Comodo potem znowu zrobiłem reset kompa ale przy włączaniu Just Cause na Comodo żeby załapało jakiś klawisz musiałem go wciskać po kilka razy a na avaście załapało od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...