Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sephiroth

I - Ninja

Polecane posty

Aby zdobyc odpowiednia ilosc punktow musisz miec odpowiedni mnoznik. Ten zdobywasz stracajac rakiety, ktore na Ciebie leca. Zeby zdobyc odpowiedni wynik musisz miec co najmniej 40 000 punktow przed ostateznym pojedynkiem ze sterowcem i z niszczyc ten pojazd majac mnoznik x10. Jezeli nie spelnisz tych 2 warunkow, nie zdobedziesz odpowiedniej ilosci punktow. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbijałem zawsze wszystkie rakiety i nadal nie moge mieć 40.000.Przy ostatnim bosie zawsze mam tylko 30.000 około.Wszytskie bosy przed tym też rozwalam z 10x i po każdej fali zawsze mam tylko 10.000 więcej.Jest jeszcze jakiś inny sposób na zdobywanie mnożników może bo ja nie wiem co robić :( .w czasie zwykłej walki ze statkami żadne rakiety nie lecą tylko przy bosach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, ze mnoznik wzrasta tez gry rozwalasz te Ranxy na lotniach. A i zwykle statki (nie te drewniane lajby, ale te troche wieksze, ktorych jest mnostwo) puszczaja rakiety, tylko trzeba im pozwolic podplynac nieco blizej . Wtedy zaczna ostrzeliwac Cie rakietami i to pozwoli podbic mnoznik. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Soul Sword jest juz ostatnim mieczem. Po nim nie ma juz zadnego nowego oreza , dlatego nie ma potrzeby, aby nabijac licznik trupow. Po prostu dalsza rzez nie przynosi dalszych korzysci. Ja oprocz tej sytuacji z mieczami mam cos podobnego z monetami :). Zdobylem ich 9999 i skonczyl mi sie licznik, a nowe monety przepadaja. Wynik jest taki duzy, bo wiele misji robilem po kilka (nascie) razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...