Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sephiroth

I - Ninja

Polecane posty

Ludzie czy zawsze jak ktoś do was coś mówi to wy to olewacie????

Mówiłem ja mówił też ktoś inny idzzcie z tym do qnika on jest od reklamacji a wy ni nie słuchacie za duży wysiłek????

Bo jeśli chcecie mówić tylko o problemach z daną grą to sobie napiszcie sami do siebie list w wordpadzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy zawsze jak ktoś do was coś mówi to wy to olewacie????

Mówiłem ja mówił też ktoś inny idzzcie z tym do qnika on jest od reklamacji a wy ni nie słuchacie za duży wysiłek????

Bo jeśli chcecie mówić tylko o problemach z daną grą to sobie napiszcie sami do siebie list w wordpadzie...

Gosh, ale ciemnota. Ludzie próbują sobie pomóc nie zawracając Qnik'owi du.. zada. Maruda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ja mam problem taki że nie wyświetlają mi się żadne filmiki np. jak włączm grę to słysze źwięk ale nic nie widzę (widzę tylko co jakiś czas Loading)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem gdy mamy radka 9200 i win xp ??

Wystarczy że zainstalujemy stery które zostały dołonczone na płycie Cd do naszej karty graficznej, robimy resecika i już!! Miłej zabawy Laughing

A dokładnie jakie sterki, bo przeciez nie kazdy ma takie same do karty gr.nie kazdy kupil w podobnym czasie, weic sterki mogą być rożne.Ja juz na tylu sterkach sprawdzalem od 4.7 do 5.1 i du.. tam :? :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje wgrać sterki 4.3 moze pomoze. Jak nie to wgram te od karty graficznej. Ostatnio szansa nadzieji dla tych co mają XP i Radeona 9200(8500 i 9100 chyba tez) :)

Juz nie ma szans na odpalenie I-ninji na XP i Radeonie 9200.Wgrałem te sterki 4.3 i nic nie dało.Trzeba zmienic system na 98 no albo karte.gr. :(

Guzik "zmien" naprawde nie gryzie - RIP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość qjin

Odinstalowałem poprzednie :twisted: (głupi by tylko nie wiedzial), wgralem sterki 4.3 i tak nadal mam czarny ekran. Wiec nie weim dlaczego chodzi ci, to co mam wgrać 3 cos sterki, to juz beznadzieja :evil: :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasio

Hmm, a jest tu wsrod userow ktos z Radkiem 9600se i Windows XP z najnowszymi sterami ktory nie ma zadnych problemow z gra?? Bo jutro bede mial okazje kupic a nie chce probowac w ciemno...

EDIT Wszystko dziala doskonale. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... Troche stary ten topic, ale warto wskrzesic bo moze to wam pomoze:

Mialem typowy problem z I-ninja na Radku 9000 - dokladnie ten sam, ktory wystepowal u wszystkich.

Rozwiazanie: Trzeba uzyc 3D Analyzer i zaznaczyc opcje: force zbuffer.

W moim przypadku zalatwilo sprawe.

Pozdrawiam i Wesolych Swiat. Dajcie znac, czy to dziala z radkami 9200.

Acha - stery mam najnowsze DNA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KItcore

witam witam rozwiazanie problemu jak juz ktos pisal sterwniki do radeona dolaczone do karty powinny zalatwic sprawe mi pomoglo radek 9000 pro wersja sterownika 6.13.10.6102 nie weim czy cos wam to pomoze ale probojcie a musi sie udac pozdro :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem świetne rozwiązanie problemu na oficjalnej stronie gry.

Hey guys.

I had exactly the same problem with my Radeon 9000.

Here is what you have to do:

1.download 3D analyzer from here:http://www.tommti-systems.de/main-Dateien/TOOLS/dontlinkthefile_3danalyzer-v236.exe

2.Run 3D analyzer, choose I-ninja.exe and check: force z-buffer

3.Enjoy the game.

Happy Easter for Namco and for all of you!!!!

Czyli ściągnąć ten program z punktu 1. uruchomić, wybrać plik z grą I-Ninja, zaznaczyć Force Z-buffer (DirectX 8.1-9.0 options) i kliknąć na RUN. Nie trzeba żadnych sterowników zmieniać.

PS. Gra jest super :)

Może ktoś by przeniósł to do Reklamacje płyt CD? Bo tam tylko pisze o zmianie sterowników na starsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby sie nikt nie rzucał :twisted: ! Nadal nie moge wejść do tej nogi robota a ukończyłem już wszystkie misje na na żółty pas, i all drzwi mam zablokowane , no to czytając wcześniejsze posty doszłem do wniosku że musze podejść do tej nogi a pole siłowe zniknie no to podchodze, i nic bach odrzuca mnie i nadal nie moge wejść co robić? Acha nie mam jeszcze żółtego pasa a mam wszystkie grady. Zaczynałem od nowa 3 razy i to nic nie daje. Jak by co to GG: 2636096 Niewidzoczny bez opisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wskoczyc na jeden z fajerwerkow, ktore spadaja z sufitu i konczysz level!

Mialbym prosbe do graczy, ktorzy przeszli I-Ninje. Otoz mam czarny pas, zaliczylem wszystkie misje (lacznie z O-Dorem), oprocz 3 odslony Sly Ninja gdzie mamy limit czasowy. Nie moge za nic tego przejsc, a zrobienie tej misji jest niezbedne aby otworzyc Arene Bitewna. Mialbym w zwiazku z tym mala prosbe. Ktos z graczy napisze do mnie maila na: maciekdraheim@wp.pl , ja przesle mu mojego save'a, ta osoba przejdzie te misje i odesle mi plik. Bardzo prosilbym o pomoc w tej sprawie. Jednak jezeli okaze sie to niemozliwe, moze zna ktos cheaty do wersji na PC? Chodzi mi o kod na przejscie danego poziomu, bo bez jakiegos wspomagania nie ukoncze tej misji.

Pozdrawiam,

Maciek D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...