Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sephiroth

I - Ninja

Polecane posty

A moglbys zobaczyc?? prosze bo chcialbym pograc w tą gre. Patrzy sie to w panelu sterowania / system/ zakladka sprzęt/tam jest menadżer urzadzen/ i tam wybierasz karta graficzna i zaznaczasz swoja karte i prawym wlasciwosci i tam masz podane data i wersja sterownika. Napisalem to jesli bys nie wiedzial, a jesli wiesz to bym byl wdzieczny za to jesli moglbys mi podac to.Thanks z gory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze: jakiego Windowsa uzywasz? '98 czy XP?

edit: Albo: prawy przycisk mychy na pulpicie, wybierasz wlasciwosci,--> ustawienia---> zaawansowane, tam wybirasz zakladke opcje i tam, powinna byc wersja sterownikow, np catalyst 3.xx albo 4.xx albo omega 4.xx albo...

Napisalem to jesli bys nie wiedzial, a jesli wiesz to bym byl wdzieczny za to jesli moglbys mi podac to.Thanks z gory :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo by sie- sytuacja beznadziejna, wydawalo by sie- nic tylko sie powiesic. A jednak! Mimo iz noc juz nastala, ja(prosze, aby kronikarz odnotowal moje imie) przybiegam tu, do Was aby podzielic sie z wami radosna nowina. Rozwiazalem problem z I-ninja, i mam nadzieje ze moje rozwiazanie przyda sie i Wam! Otoz, jak sie okazuje, problem ze znikajacymi obiektami pojawia sie tylko w pod WinXP, pewnie wielu z was probowalo instalowac rozne sterowniki(rowniez te Omegi)- nie pomagaly. Nalezy wic zainstalowac np Catalysty 4.7 dla Win98, nie wicie skad je wziac? Bez obawy, sa tutaj cza je zainstalowac(oczywiscie pod Win98) i woila, wszystko dziala :]. Ciesze sie ja, cieszcie sie i Wy!

Powodzenia!

Aha, jakby ten link nie dzialal to sproobujcie ten: http://www.sterowniki.net.pl/ i sami poszukajcie na tej stronie, bo ja juz spac ide chyba:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego moj kolega gra na Radeonie na XP bezproblemu, a ja zeby grac w i-ninje to musze zmienic system z XP na 98? :cry: to ale do kitu, musi sie inaczej uruchomic ta gre

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba zmienic system, niestety wydaje sie to byc jedynym sensownym rozwiazaniem. Ostatecznie lepsza taka rada niz: "zmien karte graficzna".

Ja, np mam dwa systemy i to sie, widac, czasem przydaje.

A gra jest git normalnie, warto bylo sie pomeczyc troche.

Aha, napisalem ze sterowniki 4.7 nie wiem czy to jedyne na jakich gra dziala ale te sa sprawdzone.

Oczywiscie, ktosmoze grac na Radeonie pod XP i wsystko bedzie dobrze, to juz moze zalezec od karty, kwestia szczescia, ja np mam Radeona 9000pro Gigabyte'a i mialem ten problem, ktos mial tez jakiegos Radeona 9000 i wszystko bylo ok. Spoko, mozecie probowac instalowac rozne sterowniki pod XP, ale ktos na poczatku watku pisal ze juz 6 wersji Catalystow wyprobowal i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -KubuS-

mam takie małe pytanko:

co oznaczają te zielone krople spływające po ekranie???

normalnie od paru dni się zastaniawiam i nic wymyśleć nie mogę :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanko:

co oznaczają te zielone krople spływające po ekranie???

normalnie od paru dni się zastaniawiam i nic wymyśleć nie mogę :evil: :evil: :evil:

To chyba krew jest taka, zielona taka... chyba... splywa tez z miecza i takie tam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam zupełnie przesrane :( mam dwie partycje jedna 10 GB FAT32 a druga ok. 70 GB NTFS a jak wiadomo windows 98 nie rozpoznaje takiego typu systemu plików :( :( :( Więc zostaje mi tylko sformatować dysk C: i wgrać windowsa 98 :( albo sformatować dysk D co się wiąze z usunięciem wszystkich moich skarbów co choduje na dyskach :/ :/ i zmieniż system plików z NTFS na FAT32 :( za dużo przy tym roboty :[ no to się nagrałem ;[ ;[ ;[

P.S. Kto chce kupić gre I-ninja stan idealny :) :) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się ze innym co mają Radeony I-Ninja chodzi OK na sterkach 4.9 ( mo kolega tak gra na Radeonie 9600se ). A ja gram na Radeon 9200 tez na 4.9 sterkach i pod XP, moj kolega tez ma XP i jest git. To nie wiem czemu gra nie chodzi u mnie. :cry: :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam His Exalibur Radeon 9200, sprawdzalem na sterkach 4.8, 4.9, 4.10, 4.11, 4.12, nie wiem jak nizsze. Pogralbym sobie w I-ninja bo z tego co widzialem u kumpla to wypas!!!. No a teraz czas przyszedl po POP Warior Within. Bede czekal czy bedzie chodzila u ciebie DJ.Jed. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP Pro, 768 DDR RAM, RADEON 9200 SE 128 MB,

Pacjent ma identyczne objawy. Aktualnie pobieram owe sterowniki i podam je pacjentowi dożylnie... zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO LUDZIE ODPOWIECIE????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :!: :?:

a mój kof

Sempron 2,5 ghz

512 RAM

KARTA 8500

WIN XP

DX 9,0C

ORAZ NAJNOWSZE STERY DO KARTY GRAF

I JAK CHCE ZAGRAC W I-NINJĘ TO NIC NIEWIDAC (MACIE JAKIS INNE ROZWIAZANIE NIŻ INSTALOWANIE WIN 98!!!????)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO LUDZIE ODPOWIECIE????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :!: :?:

a mój kof

Sempron 2,5 ghz

512 RAM

KARTA 8500

WIN XP

DX 9,0C

ORAZ NAJNOWSZE STERY DO KARTY GRAF

I JAK CHCE ZAGRAC W I-NINJĘ TO NIC NIEWIDAC (MACIE JAKIS INNE ROZWIAZANIE NIŻ INSTALOWANIE WIN 98!!!????)

Pierwsze primo: nie statsuj

Drugie primo: co to jest karta 8500?

Trzecie primo: spbój tych sterów co pdał Aelim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Nie wiem czy wiesz, drogi Uzytkowniku, ale to forum posiada mozliwosc edytowania swoich postow. Totez zamiast pisac kilka postow jeden pod drugim, dodaj to co masz do dodania w swoim pierwszym poscie o ile nikt pod nim niczego nie dopisal. :D :D

Aha, ciesze sie ze komus moglem pomoc, czuje sie normalnie jak Mojzesz jakis, wybawiciel i wogole. Szkoda ze ta gra jest tak malo popularna, na oficjalnej stronie I-ninja ostatni nius pochodzi chyba z przed roku. Forum swieci pustkami(niecodzienny widok- pelno tematow, zadnych watkow). W takiej sytuacji watpliwe jest aby teraz pojawil sie jakis patch do gry, a szkoda bo potrafi co jakis czas na pulpit wywalic(mnie sie regolarnie zawiesz w jednym momencie- pod koniec etapu w ktorym cza ubic tego robala co na drzewie siedzi, rakieta cza go ubic, jak rakieta dolatuje i ma juz zrobic BUM! dzwiek sie kaszani i gra zwisa. Dobrze ze nie trzeba kazdego etapu przechodzic zeby akcje do przodu ruszyc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Nie wiem czy wiesz, drogi Uzytkowniku, ale to forum posiada mozliwosc edytowania swoich postow. Totez zamiast pisac kilka postow jeden pod drugim, dodaj to co masz do dodania w swoim pierwszym poscie o ile nikt pod nim niczego nie dopisal. :D :D

Aha, ciesze sie ze komus moglem pomoc, czuje sie normalnie jak Mojzesz jakis, wybawiciel i wogole. Szkoda ze ta gra jest tak malo popularna, na oficjalnej stronie I-ninja ostatni nius pochodzi chyba z przed roku. Forum swieci pustkami(niecodzienny widok- pelno tematow, zadnych watkow). W takiej sytuacji watpliwe jest aby teraz pojawil sie jakis patch do gry, a szkoda bo potrafi co jakis czas na pulpit wywalic(mnie sie regolarnie zawiesz w jednym momencie- pod koniec etapu w ktorym cza ubic tego robala co na drzewie siedzi, rakieta cza go ubic, jak rakieta dolatuje i ma juz zrobic BUM! dzwiek sie kaszani i gra zwisa. Dobrze ze nie trzeba kazdego etapu przechodzic zeby akcje do przodu ruszyc).

Pomogłeś ale do Mojżesza ci jeszce daleko. Ale dzięki.

No właśnie osochozi z tym dźwiękiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...