Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sephiroth

I - Ninja

Polecane posty

Ah tak? WSZYSTKIE drzwi sa pozamykane!!

KUrde to wejdz do nogi tego robota pokonaj przejdz ten etap i koniec piesni! I przestan sei do cholery wyzywac na wszystkich, ktorzy chca Ci pomoc, bo rownie dobrze moglibysmy Cie miec tam gdzie plecy traca swa szlachetna nazwe!!! :evil: :evil: :evil:

SŁUCHAJ!! MÓWIE PRZECIEŻ ŻE NIE MAM ŻÓŁTEGO PASA MIMO ŻE MAM 3 grady!! Czytaj posty DOKŁADNIE!! poza tym napisałem że WSZYSTKIE drzwi są pozamykane - to znaczy że boss też!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problemik jak ci panowie ktorzy wypowiadali sie na poczatku tematu mam radeona 9000 i jest to jedyna gra jaka robi mi taki psikus pozatym czegos nie rozumiem zobaczcie w instrukcji iz pisze w kartach graficznych zgodnosc z radeon.Tm czyli z radeonami rowniez wiec cos musi byc nie tak moze jakis patch wyszedl jak by komus sie udalo rozwiazac problem to niech pisze bede wdzieczny i pewnie nie tylko ja thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jednak się zastanawiam ile ludzi już to skończył, co???

Bo ja skończyłem dzisiaj rano, nie na full ale pokonałem O-dora i chce się wziąć za dodatkowe misje, poza tym mam HL2 i jeszcze jej nie przeszedłem więc za I-ninję się na razie nie biorę.

>>>>Necro 19

Słuchaj podejdź do tych dzwi od robota pole siłowe powinno się wyłączyć, a jeśli już nie chce się wyłączyć za nic to może zacznij grać od nowa...

Notabene, nie pluj się tak do każdego załatw to spokojnie, sam jesteś tutaj nowy (biorąc wszystko pod uwagę ja też jestem) a jak nie przestaniesz, to pewnie dostaniesz dostaniesz ostrzeżenie i po co to????

Wiem że to w pewnym sensie offtopic ale chciałem prosić o niekasowanie go przez moderatorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no nikt ktos coś z tym problemem zrobii :/ nie po to kupywałem gre za 18.50 żeby się kurzyła :[ i jeszcze nigdzie nie było napisane ani słowa że ta gra na radeonach nie chodzi :/ :/ :/ to jusz nie nasz problem że gra nie chodzi, co to nasza wina że nikt nam nie powiedził, to nasza wina że mamy radeony :/ kieruje te słowo do wydawcy i-ninjy jak nabrojił to nich naprawia :P w poradniku jest napisane że gra współpracuje z radeonami :P jest to zwyczajne OSZUSTWO :P:/:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJ!! MÓWIE PRZECIEŻ ŻE NIE MAM ŻÓŁTEGO PASA MIMO ŻE MAM 3 grady!! Czytaj posty DOKŁADNIE!! poza tym napisałem że WSZYSTKIE drzwi są pozamykane - to znaczy że boss też!!

Kuźwa, to jak jesteś taki sprytny to mzoe podejdz do tych cholernych drzwi to ci zniknie to cholerene pole.. 3 osoby ci to mowia a ty pewnie tego wogole nie zrobiles... Jak tak bardzo sie upierasz to zacznij do cholery nowa gre, 3 grejdy to jest nic... Jak ciagle bedziesz taki uprzejmy (czyt. chamski) to jak slowo daje poprosze szaitisa zeby ci dal ostrzezenie, bo nie wiem czy zauwazyles ale my ci probujemy POMÓC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niekumam polityki firmy która przeniosła I-Ninja! Jeżeli już nVidia jej zapłaciła żeby ta gra lepiej chodziła na GeForce'ach to czemu wogule przez to nie chodzi na Radkach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe bo tez mam radka 9000.

Moja konfiguracja to (troche przedpotopowa ale za jakis czas zmieniam kompa)

Procesor: AMD Duron 800Mhz

Płyta główna: ASUS A7V

karta graf.: Radeon 9000 + najnowsze stery

karta muz.: Sound Blaster 128 PCI

Pamiec RAM: 256MB

Wiec o co chodzi mam taki problem jak na początku tego tematu.

Nie widze zadnych 3D obiektów wiecej niz przez ułamek sekundy.

Czyżby zła konfiguracja kompa??? Czy jest jakis patch??? Czy CDA zwróci mi kase???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ja mam tyle problemów z grami ale też mam radka9200se on jest jakiś głupi nie rozumiem jaką polecilibyściue karte za 500-700zł??

500-700 zl? jak radeona to mozesz kupic 9600 xt za 649... polecam, bo b dobra karta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomas1987

Moze to zależy od directa jak się ma 9.0c to nie chodzi a jak 9.0b to chodzi.

Moze to ktoś sprawdzić bo ja mam 9.0c i mi nie chodzi a nie umiem odinstalować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prawda!!!!!

Ja ma DX 9.0c i jakoś chodzi przy najwyższych detalach, nawet się nie tnie!!!!

Nie wiem, już co z tym problemem zrobnić po prostu wyślijcię błąd do qnika on jest od reklamacji może wymyśli jakiś sposób na obejście tego błędu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez duze problemy, gdy uruchamiam I-ninje to widze tylko tlo, czasem przez chwilke widac cos, ale tylko przez chwilke, chodzą mi tylko dobrze filmiki w grze. Mam Celeron 800mhz, 256ram i Radeon 9200( sprawdzalem na sterkach 4.11 i 4.12 - najnowsze i nic ). Co jest?? widze ze nie tylko ja mam ten problem, a mam tez direct 9.0C. Moj kolega mam Radeona 9600se i mu chodzi gra bezproblemowo.POMOCY bo nie wiem czy zwrocic ta gre???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, poradzil juz sobie ktos z tym? Bo nie zdzierze chyba, zaraz sie zaczne mowic brzydko, o! :evil:

No dobra, taki zly to moze i nie jestem, co faktu nie zmienia ze sytuacja ta irytujaca jest bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie ci co mają Radeony i im chodzi I-ninja. Bo nie wiem co jest. Instalowalem sterki 4.11, 4.12, 4.9, i teraz 4.8 i nic, nawet teraz nie chce mi sie uruchomic gra. Ci z CDACTION tez powinni pomusz w koncu to oni wydali gre, powinni powiedziec ze sa jakies problemy np. z karta radeon 9200. Nie po to kupilem sobie gre. :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci z CDACTION tez powinni pomusz w koncu to oni wydali gre, powinni powiedziec ze sa jakies problemy np. z karta radeon 9200. Nie po to kupilem sobie gre. Evil or Very Mad

W pełni się zgadzam :P To ich proble ma nie nasz to oni wydali tą gre a nie my :P i oni za to biorą kase a nie my :P

No może panowie z "gazety" cidi-ekszyn (chce was wkurzyć bo wy mnie tesz wkurzacię :P chodzi mi o I-ninje nie chce mi chodzić :P i to nie mi jednemu bo mamy radeony to dyskryminacja :) byście coś spróbowali pomóc :P

S Ł U C H A M Y :P :P :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDACTION takie mądre jest to niech samo zobaczy co sie dzieje z ta grą, wypuszczając ta gre powinni uprzedzic. Sprawdzalem I-ninje na mojego brachola kompie AthlonXP 2600+, 512mb DDR i karta jakas tam ( laptop), ma on Service packa 2 i Direct9.0c i gra chodzi ,obraz jest ok, a nie to co u mnie mam Radeon 9200 i samo tlo, chyba ta gra nie chodzi na takim radeonie, bo moj kolega ma 9600se i chodzi bezarzutu co napisal juz wczesniej.CO jest?? czyzby gra sie klócila z tym radeonkiem, instalowalem tyle sterkow i kupa teraz nawet gra nie chce mi sie wlaczyc, pojawia sie okno i od razu zamyka. MOze w koncu wydawcy tej gry w Polsce cos zdzialali i sami zobaczyli co sie dzieje, a nie tylko zgarniac kase.. :evil: :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...