Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

razor111

socket 754

Polecane posty

To zasilacz ma do rzeczy ,że jak masz jakiegoś noname'a to włożysz nowego procka i ci się może spalić :) (tzn. może się spalić nawet przed tym jak włożysz tam nowego proca bo jak to ktoś powiedział kiedyś : zasilacz noname - bomba z opóźnionym zapłonem)

Napisz dokładnie producenta i model zasilacza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że jest aż tak źle :ohmy:

Moim skromnym zdaniem ten zasilacz powinien jeszcze trochę wytrzymać, więc nie ma sensu zmieniać go na nowy, ma ok. 1,5 roku (zasilacz wymieniałem 3 razy w ciągu 4 lat) Ewentualnie jak się spali to dopiero wymienię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak spali ci karte graficzna, plyte glowna z prockiem oraz pamieciami i uszkodzi twardy dysk to wtedy zrobisz? Tego typu zasilacze to bomby z opoznionym zaplonem. Jak sie spali to zabierze do krainy wiecznego krzemu pol kompa. Chyba ze ci na tym kompie juz nie zalezy... tylko po co pakujesz w takim badz razie w niego kase?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mówiłem :) Najpierw komp zwolnił, potem wydajność spadła o 70 % i pewnego pięknego dnia od tak wielkie BUM :) No ale jak chcesz sprawdzić swoje szczęście to proszę bardzo :) Chętnie złożymy dla Ciebie nowy komputer :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...