Jump to content
Lord Nargogh

Zagadki Obrazkowe vol. IV

Recommended Posts

1) Zgadujemy gry na PC, mogą być komercyjne bądź darmowe, tak długo jak nie są przesadnie nieznane (niszowe produkcje wydane po japońsku odpadają)

2) Naraz może być zgadywana tylko jedna gra

3) Następną zagadkę zadaje osoba która pierwsza poprawnie odgadła obecną - po potwierdzeniu poprawności przez obecnego zadającego, jeśli nie chce bądź nie pojawia się przez kilka (2+) dni, zagadkę zadaje pierwszy chętny.

4) Nie zadajemy zagadek przesadnie prostych typu "główny bohater stoi pod logo gry"

5) Zagadki mogą (powinny) być poszerzane o kolejne wskazówki jeśli nikt nie odgadnie poprawnie. Częstość podpowiedzi zależy od zadającego pytanie. Jeśli w ciągu 24 godzin nikt nie odganie poprawnie, zadający może dać nową grę bądź wyznaczyć swojego następcę.

6) Zagadki z gier z włączonymi modyfikacjami są zabronione. Bez wyjątków.

7) Jeden post = jedna odpowiedź!

Dungeon Keeper 2.

EDIT:

Wydaje mi się, że to może być Neverwinter Nights.

Edited by Stillborn

Jako że longbow ma bana, to ja coś za moment zadam (za trochę dłuższy, bo niestety mam wolnego neta). Czekajcie na EDIT.

37664734.th.jpg

Total Annihilation: Kingdoms.

Trochę się wstydzę pouczać zagadkowego bywalca, ale nie zmieniłeś nazwy obrazka i można go znaleźć w googlach. No i trochę mi wstyd, że to wykorzystałem :icon_redface: .

Stillborn masz szansę na poprawę :D Pokładam w Tobie nadzieje.

@DOWN

I to jak... Zrobiłeś mi sieczkę z mózgu, bo skądś kurczę ten interfejs kojarzę, ale za nic na świecie nie mogę sobie przypomnieć skąd. Desperacko błądzę po meandrach mego umysłu w poszukiwaniu najmniejszej cząstki, która byłaby w stanie mi pomóc. Na próżno jednak targa mną w te i wewte, gdyż tytuł tego dzieła pozostanie dla mnie tajemnicą aż jakiś bystrzejszy forumowicz poratuje wątek. Nienawidzę Cię... ale masz plusa za nazwę pliku :P

Edited by latas

Normalnie zaszczyt kopnął mnie w zadek :D.

tegowgooglenieznajdzies.th.jpg

@Up

I jak? Poprawiłem się :)?

Edited by Stillborn

I oto Veldrash przypomina mi w swej niezmierzonej mądrości o zagadce do zadania. (Takie drobne nawiązanie do jego sygnaturki. :))

Chyba Ceville i automat na zapleczu teatru.

Co ta zagadka ma ze mną wspólnego. Literę "V"? ;] Czy może fakt "ludzkości" Ceville'a? A może cyniczne wypowiedzi Ceville'a i moja pierwsza złota myśl?

@down: Pożyjemy, zobaczymy... ja nie sugerowałem się kostiumem zająca, niko... ;)

Edited by Veldrash

Chyba jednak nie Ceville, styl graficzny mi nie pasuje, a tam był automat o ile się nie mylę tylko z batonami :D

Obstawiam Sama i Maxa.

Choć kto wie, może Veldrash ma rację...

EDIT: no patrzcież, ten złodziejski automat naprawdę tak wyglądał, oj moja pamięć :D

Edited by niko22

Ogłaszam wszystkim, że to Veldrash odgadł. A to zdanie nad obrazkiem? Po prostu napisałem, bo wpada to w ucho. :)

Eee tam! Jaka tam niezmierzona... [skromna mina] Wszystko zależy od tego, kto jakie zna miary... ;)

Przy okazji: bardzo mi miło, że między innymi dla mnie (dzięki mnie?) przygotowujesz ranking rebusowy. Marudzenie czasem daje pozytywne efekty...

Oto zagadka:

post-91195-1270849180_thumb.jpg

Myślę, że całkiem jest prosta ta "zagadencja". Czekam na propozycje.

PS: Wybaczcie, że tak długo kazałem wam czekać. Telewizja, DVD, filmy, te sprawy...