Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2010

Polecane posty

Ghost!! Jesteś bardzo wredy i narobiłeś mi takiego smaka że hej. Tyle tytułów świetnych zostało wymienionych, a ty teraz nam takie coś mówisz no jaaa.

A może będziesz jeszcze gorszy i powiesz który to tytuł?! :admin_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, ale przyznasz że Sanitarium jest "troszkę" za stare, żeby umieszczać go na coverku jako pełniaka... Już prędzej umieściliby go jako freeware :confused:

Sanitarium nie jest na licencji freeware. Można je jeszcze kupić na gog.com, jeśli się nie mylę.

Swoją drogą, naprawdę fajna gra.

Jeśli "czyjeś marzenia się spełnią", to z tych najbardziej prawdopodobnych marzeń jest Mount&Blade (Smuggler niedawno pisał, że i RPG się w końcu doczekamy, a M&B ma elementy RPG), albo World of Goo, czego bym nie chciał, bo już kilka razy to przeszedłem, a skatowana płyta z grą już dawno wylądowała w pudełku.

Ja i tak cieszę się z drugiej części Watchmenów. W ogóle porównywać grę do komiksu, czy nawet filmu to niemal zbrodnia, co nie zmienia faktu, że gra się w to bardzo przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę uporządkuję tytuły z tego tematu. :P

-World Of Goo

-Setllers 20 lecie

-Strangehold

-Oblivion

-CoD - różne tytuły

-MoH - jw.

-Battlefield 2

-Gothic 3

-MGS 2

-Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

-Half Life 2

-HAWX

-Mount & blade

-Alien vs Predator

-Test Drive Unlimited

-Mass Effect

-GUN

-Diablo

-Harry Potter - dowolna część

-Bard's Tale

-Rajd na Berlin Cień Stalingradu

-C&C 3

-World in conflict

-GTA SA

-LotR- Podbój

-Mirrors edge

-Warhammer: Mark of Chaos

Mam nadzieję, że to wszystko z tego tematu. Jak widać co najmniej kilka tytułów wywołuje złośliwy uśmiech, ale cóż. :P

Może ktoś sporządzi listę gier z przecieków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na coverku zostało ponad 7 GB wolnego miejsca (nie licząc bonusu) ,tak więc to musi być jakiś większy RPG.Mount & Blade odpada,bo zajmuje niecały 1 GB.

Z tego samego powodu odpadają kolejno:

- Settlers

- Gothic 3

- Diablo

- World of Goo

No i wszystkie nie-rpg. Smuggler pisał już gdzieś,że doczekamy sie RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo The Moment of Silence zajmuje 3,5GB, poprzednia część Watchmenów, jeśli się nie mylę, zajmowała około 4GB, więc miejsca na płycie zostaje naprawdę niewiele. Najbardziej prawdopodobne jest World of Goo i Mount&Blade. W przypadku tego drugiego, skakałbym z radości, w przypadku tego pierwszego... pozostanie mi życzyć czytelnikom CDA dobrej zabawy, bo to naprawdę znakomita gra jest.

#edycja

Pomyłka, poprzednia część Watchmen zajmowała 2Gb, jeśli z tą jest podobnie, to na dwie pierwsze gry idzie 5.5Gb, powiedzmy 500mb na bonus i różne ziny, więc gra, która zajmuje więcej, niż 3Gb się nie zmieści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie tą 3 gierką :D Watchmen mi nie pójdzie, a w przygodówkę na pewno zagram, bo nie mam nic przeciwko takim grom. Sądzę, że będzie to jakiś FPS lub RTS. Ale mogę się mylić. Trzeba jeszcze poczekać prawie 6 godzin :/

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Watchmen zajmował niecałe 2 GB...

A szczerze jestem zawiedziony... Mam tylko nadzieję, że ci co lubią takie gry będą zadowoleni i nie będzie takich problemów jak z Ninja Blade, który nawet mi nie chcia pójść...

Chociaż Ghost powiedział, że czyjeś marzenia się spełnią... Mam nadzieję, że i ja nie będę zawiedziony...

W sumie Ghost mógłby okazać litość i poświęcić trochę czasu... Ja też chcę wziąć udział w przeciekach, a ostatnio jakoś mam pecha... Ghost - zlituj się i nie trzymaj nas w niepewności...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi czas nie było porządnego RPG ani FPS, może gothic 3 lub M&B ( od jakiegoś czasu mam nieodpartą chęć posiadania go :laugh: ). Chociaż jak wiem to pewnie będzie jakiś RTS :dry: czyli standard - przygodówka , akcja, strategia. Chociaż może zostanę mile zaskoczony :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę uporządkuję tytuły z tego tematu. :P

-World Of Goo

-Setllers 20 lecie

-Strangehold

-Oblivion

-Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

-Mount & blade

-Test Drive Unlimited

-GUN

-Bard's Tale

-C&C 3

-World in conflict

-LotR- Podbój

-Warhammer: Mark of Chaos

Zostawiłem gry, które są w najmniejszym nawet stopniu według mnie prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Jak tak przyjrzałem się tej twojej liście, Pilarrr, to chyba zachciało mi się LotR... Może to będzie to... Ghost, możesz podać przybliżoną godzinę przecieków???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na poprzednie posty i na wyliczenia ile zostalo miejsca na plytce, to na pewno nie bedzie Mass Effect, chociaz nie wiem dlaczego odrzucono ze G3 sie nie zmiesci...

Jezeli bedzie tak jak poprzednim numerze ze pelne wersje to przygodowka-akcja-strategia, to ja chetnie w roli strategi zobaczylbym C&C3(a najlepiej jeszcze z dodatkiem:P ),co zreszta wspomnialem wczesniej.Nie wolno tez wykluczyc ze moze to byc polaczenie strategii z RPG, czyzby M&B, czy moze ktoras czesc Heroes M&M(to raczej odpada,bo nikt bodajze nie marzyl w komentarzach o tej znacnej serii)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@qwe999

Sorki... Zapomniałem o tym... kurczę... Dlaczego EA jest tak okropne???

Od wczoraj Ghost mógł zmienić zdanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...