Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawas2004

World of Warcraft

Polecane posty

Tak z gory chce ostrzec zebyscie sie zbytnio nie zagalopowali, bo mi tu offtopem zaczyna zalatywac ;) Panowie, tutaj tylko sie umawiamy na granie wspolne. Wszelakie uwagi ogolne oraz dywagacje co lepsze a co gorsze prosilbym wymieniac w 'Komentarzach'. Wspomagajmy sie razem i czynmy to forum przejrzystym miejscem. Z gory dzieki (a jak nie to dostaniecie ostrzezenia, o! xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Nick Wazalski

Sledze Twoje wypowiedzi ostatnio w GwS i praktycznie przy kazdej mozna dopatrzyc sie statsu. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Nie potrafisz odroznic przeslania 'Gramy w sieci' od 'Komentarzy'? Stad ostrzegam, bys raczył sie zastanowic nad sensownoscia kazdego postu z osobna oraz przypominam, iz ten dzial jest od umawiania sie na rozgrywki. Poznac opinie innych na temat gry i dowiedziec sie czy jest 'fajna' mozesz w 'Komentarzach'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc...

Serwer: Moonglade EU RP.

Nacja: Horde

Wiem, że po stronie niebieskich znajdą się ze 3-4 polskie gildie ale nigdy nie znalazłem polskiej duszy po stronie hordy. Znaczy się znalazłem ale jak 60% polaków na serwerach RP nie miał pojęcia co to jest "Roleplaying" :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że po stronie niebieskich znajdą się ze 3-4 polskie gildie ale nigdy nie znalazłem polskiej duszy po stronie hordy. Znaczy się znalazłem ale jak 60% polaków na serwerach RP nie miał pojęcia co to jest "Roleplaying" :/

Heh, smutna prawda bo ja na RP lub RPPVP tez spotykam (rzadko kiedy) rodaka, który leci co chwila do lasu, tłukąc każdego napotkanego potwora,

a zero jakiegokolwiek ubarwienia postaci. Co do nacji to też zwykle wybieram Przymierze, tak mi jakoś już zapadło :P , Wreszcie pełny WoW dojdzie już jutro kurierem i chętnie zagram z rodakiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc na początek jako ,że pierwszy post.

Witam.

MAIN CHAR

Sylvanas PvP,horda, tauren drood 68 poziom ,nick Postrachpuszczy

ALT CHAR

Shattered Halls PvP ,horda, troll rogal 48 poziom ,nick Wezyr

Nie ma się czym chwalić ale zawsze to coś

Na razie czekam na nowego prepaida i obecnie gram rogalem bo to naprawde ciekawa klasa .

Na Sylvanas nie mam gildii bo w tych co byłem to mi się płakac chciało,

na shattered halls jest jedna gildia w hordzie o nazwie (ja jej nie wymyślałem) "Mroczny Legion" i to chyba najlepsza gildia na serwie ,70 polaków mieli jak ich opuszczałem (żadnych altów) ,sporo gadają i rajdują . Fajnie się z nimi grało ale ja chyba jestem samotnikiem .

Jakby co szukam ekipy na Maraudon ,Zul Farrak albo Sunken Temple.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na Draenor EU jest duża Polska gildia Husaria, po stronie Alliance. Sama należę do socjalnej Dark Moon Kingdom po stronie niebieskich i jej odpowiednika po stronie Hordy.

Strona Hordyjska dopiero się rozwija, ale na DMK mamy Kara na farmie i w bólach zaczynamy ZA.

Zapraszam

Amadrienia, 70lvl Night Elf Druid :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na serverze "Toxic WoW EU"

Nick: Victorius

Rasa: Draenei

Klasa: Shaman

Level: 20

Dopiero zaczalem grac na tym serverze dlatego taki level ;] Wczesniej gralem na "DarkBastion" i gralem tam night elfem rogue na 29lvlu, ale server podobno sie rozpadl.

Przy okazji witam wszystkich! Jestem nowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje dobrych rajdujących gildii polskich lub w wiekszości po stronie Hordy i tylko Hordy na realmach typu PvP, dawajcie przykłady wszystkich ale tylko rajdujących, jeśli takowe znacie wypiszcie proszę bo od nowa zaczynam grać w WoW :)

Na razie przymierzam się na realm Ravencrest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje dobrych rajdujących gildii polskich lub w wiekszości po stronie Hordy i tylko Hordy na realmach typu PvP, dawajcie przykłady wszystkich ale tylko rajdujących, jeśli takowe znacie wypiszcie proszę bo od nowa zaczynam grać w WoW :)

Na razie przymierzam się na realm Ravencrest.

Nie podam Ci moze nazwy gildii, ale polecam naprawde serwer Burning Legion. Jest to juz dosc zawansowany "serwer" z dobrymi, a co najwazniejsze polskimi graczami. Mila atmosfera jest. Gildii do wyboru tam masz pelno... Poczawszy od tych dla low leveli skonczywszy na tych co ukonczyly BT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAXXRAMAS Network

Player Cap: 1000

Max level: 70

Exp Rate: 2x

Emulator: Ascent

Baza danych: NCDB

Sprzęt:

Pentium D 2,8 Ghz

2GB Ram (zamierzamy w przyszłości dokupić 1gb)

Łącze: 100mb/s (prawdziwe! upload i download dochodzi do 20 megabajtów/s), gdy uzbieramy 500 graczy zamierzamy wykupić łącze 1gb/s!

Absolutnie zero lagów.

Opis:

Administracja jest bardzo doświadczona, prowadzimy już serwery WoW od 2-3 lat! Większość z nas gra w world of warcraft od czasów bety. Aktualnie gra na serwerze średnio ~150 osób. Nawet gdy z jednym miejscu zbierze się 100 osób ping na szybkich łączach nie dochodzi powyżej 200ms. Aktualizacje są nawet za często ale obiecuje już tego nie robić (czasami jest nawet ~5 update/dzień)

<ciach>

Ostrzezonko, za ponowienie próby = ban. //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście powiedzieli na stworzenie "CD-Action'owej" gildii na którymś z realmow ?

Heh, to sie nie uda. Starsi wyjadacze nie opuszcza gildii dla nowej. Ja jestem juz od poczatku w gildii, ktora sie przeniosla z WarCrafta III na WoW'a. Mam tam kumpli. To samo Ci powie reszta graczy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...