Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawas2004

World of Warcraft

Polecane posty

Gość Eastcoaster

Hehe dzieki szczesliwemu zrzadzeniu losu i twardej, meskiej decyzji w najblizszym czasie nabede WoW-a i rozpoczne granie :twisted: Troche po kieszeni wylapie, ale akurat nastapil przyplyw hajsiku 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zwą mnie Arkhir, dla przyjaciół Arkhir, boney, czyli nieumarły warlock. Jutro, jak się wyrobię to zdobędę 30 poziom. Można spotkać mnie w krainie Argent Dawnem zwaną, z dopiskiem "RP". Jak coś chcecie, walcie śmiało, na pewno odpowiem (jak akurat mnie lag nie złapie...)!

Pozdrawiam,

Arkhir

PS. Pierwszy post na tym forum :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam mały problemik otóż:

Mam oryginalną wersję World Of Warcraft i zostało mi jeszcze 13 dni zabawy:) ale oficjalny server trochę mi się nudzi, więc może ktoś napisać albo dać link jak można się połączyć z prywatnym serverem?

Przypominam że mam oryginalną wersję, więc nie chcę chcę podtekstów, że pirace, kradne czy coś. Nudzi mi się poprostu i chciałbym zobaczyć jak się gra na prywatnych serverach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ciekawe czemu redaktorzy cda tu sie nie wypowiadaja.

A propos - znalazlem elda:P gra na Arget Dawn i jest 6 w Honor Rating:P(gratulacje:P)

Heh a co myslicie o nowych realmach RPG-PVP?? Moze byc ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie w Alliance a zresztą teraz gildia zmieniła nazwe na Hunters of Destiny i przyjmujemy czechów i Polaków a Elda też spotkałem na Argent Down ale to już było dosyć dawno i nie podoba mi sei że ekipa zaczeła grać na Vashj w hordzie bo tam mam mojego zapomnianego elfiego druida którym zaniedługo mam zamiar wznowić gre:P

Więc powiem tylko : Nie po twarzy!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ciekawe czemu redaktorzy cda tu sie nie wypowiadaja.

A propos - znalazlem elda:P gra na Arget Dawn i jest 6 w Honor Rating:P(gratulacje:P)

Heh a co myslicie o nowych realmach RPG-PVP?? Moze byc ciekawie.

Eld i większośc ekipy CDA gra teraz na Vashj, po stronie hordy.

No to mamy juz wyjasniene czemu eldzik spadl w statystykach ostatnio:P:P:P

a mozna znac klasy ktorymi gracie na Vashj???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam undead maga, na 11 lvl (srogo ;p). Juz dawno zapomniany.

A ja gram trollem magiem. i nie powiem, gra sie lepiej niz paladynem ktorym zaczynalem i daleko nie doszedlem. Tylko niewiem co lepsze na moj lvl - frost czy fire??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...