Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawas2004

World of Warcraft

Polecane posty

Są jakieś ślady Polski na servie Bladefist?

Nie wiem czy są. Najwięcej polaków jest na Burning Legion. Natomiast jest też troche na Aszune (Ja tam Gram aktualnie). Są nawet spoko ale nie mają organizacji dot. Raidów itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych... Zapytanie takowe do wtajemniczonych ja mam czy mogliby mi wytłumaczyć jedną rzecz... Jako że wprost uwielbiam uniwersum Warcrafta i przymierzam się do zagrania w WoW LEAGLNIE (nie powiem gdzie grałem do tej pory gdyż życie me jest mi niebagatelnie cenne...) chciałbym zrozumieć co się stało ostatnio z jedną z moich ulubionych postaci, a mowa tu o księciu Kael'Thasie... Podsyłam zdjątko w którym nie bardzo rozumiem jego wygląd...

http://img11.imageshack.us/my.php?image=ahmv042108kaelbroken.jpg

Pozdrawiam serdecznie czytelników CD-Action... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopanie, ale pytanie wymaga odpowiedzi!

Ten Kaelthas na obrazku, to Kael'thas po pokonaniu go w tempest keep (jego siedziby) uciekł do Quel'Thalas i tam sprzymierzył się z Kil'jaedenem. Teraz jest ostatnim bossem w dodaj w patchu 2.4 instacji Magister Terrace. Ogólnie rzecz ujmując to jego upadła forma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, każdy tak mówi, a później siedzi do wieczora ;) Prace domowe odrabiane są przed lekcją "grupowo" itd. Co do abonamentu...Wychodzi niecałe 45zł miesięcznie. Powiedz rodzicom, żeby rzucili palenie, to będziesz miał i na trzy WoWy.

Mayron, Undead Mage, lvl w tej chwili 42

Realm: The Venture Co

Gildia: Była, ale nieaktywna, więc uciekłem.

:mage:

Jeżeli ktoś tutaj również siedzi na Venture - niech pisze. Zawsze mogę pomóc w misjach, czy uzupełnić drużynę "na dungeon".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można do palenia namówić, a po tym stwierdzić że to straszne i ich od tego odciągnąć... tylko to takie nie moralne trochę ;-) A wow no cóż gra świetna gram już od pół roku - doświadczenie mam spore... ale no cóż trochę drogo to wychodzi... osobiście jeśli nie jesteś na prawdę "przy forsie" to nie radzę Ci zaczynać... po za tym mimo że gram w wowa mam czas na wszystko tylko, że.... grając w wowa wyróżniłem u siebie dziwną przypadłość otóż kiedy wiem, że za to zapłaciłem - kasa leci - chcę to jak najbardziej wykorzystać -> chcę grać bez przerwy.... a to nie jest za dobre ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła się za niedługo kończy, wakacje zaczynają więc można troszkę popracować. A i jak rodzice zobaczą, że tobie się chce to może po okresie wakacyjnym cię wspomogą, finansując konto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła się za niedługo kończy, wakacje zaczynają więc można troszkę popracować. A i jak rodzice zobaczą, że tobie się chce to może po okresie wakacyjnym cię wspomogą, finansując konto :)

Do końca szkoły jeszcze bardzo daleko, Maj najbardziej męczy, to właśnie w tym miesiącu zaczyna się poprawianie i wnerwianie się na niekompetentnych nauczycieli! :#

No i nie ma czasu na granie, szczególnie w plemiona, w których jeśli dzierżysz jakieś stanowisko potrafią pozbawić trochę czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem maturki i można powiedzieć, że dodatek do wow'a (WOTLK-tak wiem jestem nieźle do tyłu) i pre-paid już do mnie lecą :)

Gra ktoś może na realmie Saurfang, bo myślę tam zacząć od początku w hordzie i nie wiem czy jakiś swojaków tam spotkam???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z założeniem Konta mianowicie Zakupiłem Dla brata Battle Chesta i zakładałem mu konto jednak w pewnym momencie natrafiłem na problem podczas rejestracji prosi o podanie numeru Karty Pre Paid którego w zestawie nie ma bo ponoć 1 miesiąc jest za darmo wie ktoś co zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to nie mam żadnych problemów finansowych z zakupem abonamentu ale gorzej z czasem.

Normalnie pograć i porajdować mogłem tylko w piątki i soboty.

Teraz przed wakacjami chwila przerwy i mam zamiar uderzyć na Ulduar bez żadnych ograniczeń czasowych :devil:

S4nch3z, musisz niestety kupić kartę pre-paid. Czyli zaczynasz z 3 miesiącami gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem maturki i można powiedzieć, że dodatek do wow'a (WOTLK-tak wiem jestem nieźle do tyłu) i pre-paid już do mnie lecą :)

Gra ktoś może na realmie Saurfang, bo myślę tam zacząć od początku w hordzie i nie wiem czy jakiś swojaków tam spotkam???

Ja gram na Saurfang - nick postaci jak tutaj - po stronie Aliance. Jestem też jednej z większych polskich gildii na tym serwerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra :) Ogromny świat, zbalansowane klasy postaci, w miarę ciekawe questy, szeroki wybór avatarow, ogólnie ciekawa gra, szkoda , że trzeba płacić abonament :)

Jeżeli stać was na abonament to w 100% POLECAM WoW'a ! Myślę , że jest to jedna z najlepszych gier MMORPG znanych nam dzisiaj^^

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ściągam traiala tej znanej na calym świecie gry ^^ Zobaczymy czy 10 dni mojego życia "pochłonie" WoW ;p

Dam tu dzisiaj i jutro edita z relacji z gry ;p

@edit

Na początku rzucił mi się w oczy świat ;p (zacząłem dark elfem) Jest to na prawdę fantasy :) W innych grach jest to takie bardziej realistyczne, że tak powiem, a w wowie świat jest w 100% fantastyczny.

A jak się gra... Jak na początku każdej gry MMORPG... Na początkach robi się właściwie ciągle te same łatwe zadania ;p No ale gram dalej xD

A mam takie pytanie: Da się np. kupić miesiąc grania? ^^ Chodzi mi o to, żebym od razu abonamentu na ileś tam miesięcy nie musiał brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...