Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

Hej, tak sobie pomyślałem. Może =Grrrrr= przeksztalcilibyśmy w klan? Taki mało zobowiązujący, tak żeby można bylo bez zbytniego kombinowania i setek pytań czy ktos będzie zagrać od czasu do czasu spara. Myślę, że z waszymi (i "naszymi" :)) umiejętnosciami raczej nie stalibyśmy sie zadnym obiektem wyzwisk. Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do luźnego "klanu" zrzeszającego graczy z Polski (praktycznie zero wymagań prócz kultury i znajomości oraz stosowania się do podstawowych zasad pisowni języka polskiego) zapraszam - PW.

Również gdyby ktoś chciał zagrać partyjkę na luźno, to mój w Beefie jestem .:Marahin:. :)

Info co do klanu na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie:

OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM g4g.pl

Polecane: tv2 norway. dirty heroes, battlefield.pl i niektórzy (w tym ja) polish hussars.

Różni gracze grają na różnych serwach więc najlepiej abyś dodał kogoś w grze do przyjaciół (ja odpadam) lub na xfire.

edit:

@down

Głównie chodzi o dzieciaków-adminów, którzy kickują swoich adwersarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Wy tak nie lubicie G4G.pl?

Ja tam dosyć często grałem na tych serwerach (teraz nie, bo gram w podbój na HC) i jakoś tak źle nie było. Może czasem nie było teamplaya, bo połowa ludzi snajpiła w krzakach, ale czasem całkiem dobrze się bawiłem!

Nigdy się z żadnym flamewarem nie spotkałem, ani z cziterem nawet. Nie wiem o co Wam chodzi. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dark elvis

G4G.pl nie jest takie złe.

Jak już wcześniej mówiłem jestem z klanu Phenom i widzę, że sam muszę zaproponować wam nasz serwer.

Obecnie stoi on na BF BC 2.

@Scorpius

Jak widzisz jest masa polskich serwerów. Wystarczy w wyszukiwarce serwerów odznaczyć wszystkie V i X i w nazwie serwera wpisać .pl

Znajdzie wam większość polskich serwerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Altair666

Nie przekonasz mnie, że g4g.pl nie są złe. Grałem na początku na ich servach (bo polskie) ale tak Ci admini (liczba mnoga !) mnie wkurzyli, że za chiny ludowe już nie będę u nich grać.

@wirus505

Max przyjaciół to 20.

@Krex

[ phenom.pl ] - Wszystko dla graczy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krex robiłem tak z jednym ekipą to lepiej niech wejdzie parę osób na dach tyle że.... wcześniej zaplantujcie ściany budynku C4. Jedna osoba wysadzi to inne też wybuchną. Fajny efekt jak ktoś poleciał.

Hehe pamiętam tą akcję:) Trzeba jeszcze przetestować ten latający quad:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...