Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

@Lord Hrabula

Myślę, że ekipę udało by się zebrać, bo ja chętnie bym kogoś ustrzelił z Carla Gustava, a i optiego czasami widać na Xfire jak gra w BC2 (z pół roku temu w miarę regularnie grzmociliśmy wspólnie ze stefanem, Arniem i Broneksem). Jak dla mnie to gra jest zdecydowanie lepsza od "trójki" (niech mi ktoś znajdzie tak dobrą mapę do gorączki jak Port Arica), tylko problemy są z serwerami. Dominują raczej weterani, ale w tak doborowej kompanii nie stanowią większego problemu ("ZERO OPORU"). Tylko ostatnio czytałem, że ludziom wcale multiplayer nie działa, także sprawdź na forum EA, czy coś już z tym zrobili. Ino patrzeć, jak zrobią promocję 2za1, a wtedy może przybędzie trochę świeżej krwi (free fragów inaczej mówiąc).

Reasumując: ja jestem zwarty i gotowy, jak pomolestujesz innych, to może uda się w najbliższym czasie pograć ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spoko. Zmontuję se chyba na powrót BC2, skoro są potencjalne zasoby ludzkie. Na promocje 2in1 czekać nie będę. Stać mnie, żeby zabulić :P Ostatnio nawet gerbilos wymógł na mnie zakup mikrofonu, więc pozostanie tylko ostatni etap - mój ulubiony - molestowanie ludzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to w takim razie samego BC2 mam, póki co nie będę nawoływał wielkich przedwiecznych w postaci moderki. Rozegrałbym się póki co z chętnymi, coby sobie mapki przypomnieć. Proponuję nadchodzącą sobotę wieczór na jakiś serwerze FFA. Ze swojej stony mogę postwić serwer TS2, ew. Ventrilo, coby gra smutną nie była, a wręcz przeciwnie - przegadaną. Oficjalnie zbieram zapisy chętnych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azaliż podpisuję się ;) Myślę ze niekoniecznie by była potrzeba stawiania specjalnie serwera, bo jeśli jeszcze mi nie wyłączą to bęe miał pięciuset slotowy serwer na Mumble, ale raczej jednorazowo ;)

BTW. Mój nick w grze to Gumi5, można zapraszać spokojnie ;)

@down

Wiem wiem, nie zapomniałem o Was ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli będziesz śledził temat i skombinujesz działąjące mikro to da radę wszystko załatwić ;)

[EDIT] Prowadźmy listę, stary, sprawdzony sposób ;)

[listA 18.02.2012]

1. Gumi5

Dopisujcie się ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakupiłem sobie dzisiaj Słuchawki z mikrofonem, poniwaz chciałem "przeżyć"

to co większość z was podczas grania, zawsze grałem bez komunikaccji w druzynie.

Jakby ktos był chętny, nie widze problemu ugadujemy się sciagam sensowny program do komunikacji i gramy;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...