Skocz do zawartości

Zagadki Historyczne: Faza Druga


Lord Nargogh

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie sądzisz, że to jest trochę za duże?

Coś ty!? Nie znasz ich? Oni kupią wszystko!!!

Może trochę ogólne, ale da się bez wątpienia odgadnąć. Najwyżej będą podpowiedzi.

Nie, niko/

Chodzi o bardzo zaradny naród i bardzo dużą rzecz do opchnięcia. Szukajcie przed powstaniem państwa polskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Chodziło o sprzedanie przez Arabów kolosa rodyjskiego pewnemu żydowskiemu kupcowi z Edessy. Złom załadowano na kilkaset wielbłądów. :laugh:

Pierwszy chętny zadaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermann Wilhelm Göring raczej. Dowódca Luftwaffe, przyjaciel Hitlera i jedyna osoba, która mogła w bezpośrednim kontakcie z Furherem (na klawiaturze nie mam tej specyficznej litery) nosić broń.

@up: Też racja - to zależy, o jaką "prawą rękę" chodzi... ;) Wszak kilka ich było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... racja w sumie... :/ No taaak... to może Bormann? Gebbels? Albo Canaris (choć ten to raczej Hitlerowi nie życzył dobrze...)? A może jakiś dowódca taki mniej znany? Hmm... Keintel? Albo Rommel...?

...

:D

Elev8tor - potwierdzaj którąś odpowiedź jeśli chcesz lub powiedz choć słowo więcej. Każdego ważnego w III Rzeszy można na upartego zwać "prawą ręką" Hitlera.

Do Trymusa - tam na górze to się zgrywałem. Nie musisz mówić mi, jak panowie wyżej kończyli lub czym w istocie dla Hitlera byli. Sam wiem. I wiem, że Ty także wiesz. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...