Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Listonosz

Rozwiązany: Dragon Age - wersja kinowa

Polecane posty

Niedawno kupiłem sobie Dragon Age poprzez EA Store i czuje się jak frajer. Nie mogę zmienić wersji językowej na angielskie dialogi i polskie napisy (kinowa), mam do "wyboru" tylko polski dubbing, natomiast wersja "pudełkowa" w sklepach oferuje obie możliwości. Z tą wersją z internetu wiążą się też inne problemy (m.in gra nie chce się prawidłowo uruchamiać, pojawia się błąd awc.dll), co świadczy o tym jak skopana jest ta wersja.

Czy znacie jakikolwiek sposób, żeby zmienić polski dubbing na ang. głosy i polskie napisy? Ech, gdybym wiedział, że EA tak robi ludzi w wała skorzystałbym z "alternatywnych" źródeł. Głupi byłem, że kupowałem oryginalną cyfrową wersje z internetu.

Ostatni oryginał jaki kupiłem od EA :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nauczka na przyszłość - nie kupować oryginałów w ogóle, bo można stracić nerwy i pieniądze, o czym sam się przekonałem. Teraz mam prawo ściągnąć pirata, nie mówcie że nie, bo będzie to hipokryzja. Zapłaciłem za coś z czego w żadnym stopniu nie jestem zadowolony.

Nie, nie masz prawa. Za to jeszcze jeden taki tekst z Twojej strony i dostaniesz ostrzeżenie. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak włączasz okienko Dragon Age, pokazuje Ci się pewne menu. Wchodzisz w konfiguracja potem w Grafika. Tam masz dubbing i napisy. Ja mogę bez problemu zmienić na angielski lub polski.

//edit

Aaa, nie doczytałem. Nie wiem czy w edycji cyfrowej też tak jest :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotny problem, mam polskie napisy ale mówią po angielsku, mimo że mam wersje pudełkową, zresztą jak wiadomo troche było lipnych wiec trzeba było "ręcznie instalować". Chciałbym pozbyć się napisów i mieć grę po polsku jednak w konfiguracji tam gdzie jest dubbing mam angielski i nie da się zmienić, nie jest podświetlony, wiece co zrobić? Jęsli chodzi o 2 płyte pl skopiowałem ją w całości wszystko jest na swoim miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...